Posljednja izmjena: 21.10.2017. 12:56

Planirani termini održavanja nastave za 1. godinu dislociranog izvanrednog studija fizioterapije 2017./18. možete pogledati ovdje.

RASPORED NASTAVE I. GODINE DISLOCIRANOG IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

 

PONEDJELJAK 16.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Pozdravno predavanje

09:00 – 10:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Fiziologija (P)

Ivna Kocjan

11:00 – 15:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Fiziologija (V) Grupa 1

Ana Kovšca Janjatović

16:00 – 18:15

Srednja škola Pakrac

Bolnička 59

Fiziologija (V) Grupa 2

Ana Kovšca Janjatović

18:15 – 20:30

Srednja škola Pakrac

Bolnička 59

UTORAK 17.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fiziologija (P)

Ivna Kocjan

09:00 – 13:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Fiziologija (V) Grupa 2

Ana Kovšca Janjatović

14:00 – 16:15

Srednja škola Pakrac

Bolnička 59

Fiziologija (V) Grupa 1

Ana Kovšca Janjatović

16:30 – 18:45

Srednja škola Pakrac

Bolnička 59

SRIJEDA 18.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fiziologija (P)

Ivna Kocjan

08:00 – 12:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Fiziologija (V)  Grupa 1

Ana Kovšca Janjatović

13:15 – 15:30

Srednja škola Pakrac

Bolnička 59

Fiziologija (V) Grupa 2

Ana Kovšca Janjatović

15:45 – 18:00

Srednja škola Pakrac

Bolnička 59

ČETVRTAK 19.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

TEMA

MJESTO

Anatomija s histologijom (P)

Boris Božić

09:00 – 09:45

Uvod u anatomiju

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija s histologijom (P)

Boris Božić

10:00 – 11:30

Kosti

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija s histologijom (P)

Boris Božić

11:45 – 13:15

Zglobovi i spojevi među kostima

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija s histologijom (V) g1 i g2

D. Gajski / A. Subašić

15.00 – 16:30

Kosti

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

Anatomija s histologijom (V) g1 i g2

D. Gajski / A. Subašić

16:45 – 18:15

Zglobovi i spojevi među kostima

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

PETAK 20.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

TEMA

MJESTO

Anatomija s histologijom (P)

Boris Božić

09:00 – 10:30

Mišićni sustav

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija s histologijom (P)

Boris Božić

10:40 – 12:10

Probavni sustav

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija s histologijom (P)

Boris Božić

12:15 – 13:00

Dišni sustav

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija s histologijom (V) g1 i g2

D. Gajski / A. Subašić

15:00 – 16:30

Mišićni sustav

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

Anatomija s histologijom (V) g1 i g2

D. Gajski / A. Subašić

16:40 – 18:10

Probavni sustav

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

SUBOTA 21.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

TEMA

MJESTO

Anatomija s histologijom (P)

Boris Božić

10:00 – 10:45

Mokraćni i spolni sustav

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija s histologijom (V) g1 i g2

D. Gajski / A. Subašić

11:00 – 12:30

Dišni sustav

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

Anatomija s histologijom (V) g1 i g2

D. Gajski / A. Subašić

12:40 – 14:10

Mokraćni i spolni sustav

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

NAPOMENA:

Podjela po grupama za vježbe biti će naknadno postavljena.

Sljedeći blok nastave održat će se od 06.11. – 11.11. 2017. godine.

Voditeljica Dodiplomskog studija fizioterapije:
Dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

RASPORED NASTAVE I. GODINE  IZVANREDNOG DISLOCIRANOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE U PAKRACU,  AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

 

PONEDJELJAK 06.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Uvod u fizioterapiju (P)

Snježana Schuster

10:00 – 13:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Uvod u fizioterapiju (P)

Snježana Schuster

15:00 – 18:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

UTORAK 07.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Engleski jezik (S)

Petar Režić

10:00 – 13:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Engleski jezik (S)

Petar Režić

14:00 – 17:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

SRIJEDA 08.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Javno zdravstvo (P)

Đorđa Bilobrk

09:00 – 11:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Javno zdravstvo (S)

Đorđa Bilobrk

11:15 – 12:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Uvod u fizioterapiju (S)

Martina Cipan

14:00 – 16:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

ČETVRTAK 09.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Uvod u fizioterapiju (S)

Martina Cipan

10:00 – 13:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

PETAK 10.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove motoričkih transformacija I. (P)

Ozren Rađenović

09:00 – 12:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Osnove motoričkih transformacija I. (P)

Ozren Rađenović

14:00 – 17:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

SUBOTA 11.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Uvod u fizioterapiju (P)

Jelena Jelenić

10:00 – 13:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Uvod u fizioterapiju (P)

Jelena Jelenić

14:00 – 17:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

NAPOMENA:

Sljedeći blok nastave održat će se od 20.11. – 25.11. 2017. godine.

 

Voditeljica Dodiplomskog studija fizioterapije:
Dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.