Posljednja izmjena: 21.10.2017. 13:09

Planirani termini održavanja nastave za 3. godinu dislociranog izvanrednog studija fizioterapije 2017./18. možete pogledati ovdje.

RASPORED NASTAVE III. GODINE DISLOCIRANOG IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

 

PONEDJELJAK 23.10.2017.

PREDMET

TEME

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Olivera Petrak

Osnove znanstvenog pristupa problemu

09:00 – 10:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Melita Rukavina

Pregled istraživačkog procesa

Načini prikupljanja podataka

10:45 – 13:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 1

Olivera Petrak

Načini spoznavanja svijeta

14:00 – 14:45

 

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 2

Melita Rukavina

Načini spoznavanja svijeta

14:00 – 14:45

 

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 1

Olivera Petrak

Pregled istraživačkog procesa

Samostalno osmišljavanje istraživ. nacrta

15:00 – 16:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 2

Melita Rukavina

Pregled istraživačkog procesa

Samostalno osmišljavanje istraživ. nacrta

15:00 – 16:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

UTORAK 24.10.2017.

PREDMET

TEMA

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Melita Rukavina

Načini prikupljanja podataka – upitnici

09:00 – 10:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Olivera Petrak

Mjerne skale, metrijske karakteristike mjerenja

10:45 – 13:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 1

Olivera Petrak

Metoda opažanja i upitnici

14:00 – 16:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 2

Melita Rukavina

Metoda opažanja i upitnici

14:00 – 16:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

SRIJEDA 25.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III. (P)

Gordana Grozdek-Čovčić

10:00 – 13:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija III. (P)

Mirjana Telebuh

15:00 – 16:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija III. (S)

Mirjana Telebuh

16:45 – 18:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

ČETVRTAK 26.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III. (P)

Gordana Grozdek-Čovčić

09:00 – 12:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija III. (P)

Mirjana Telebuh

14:00 – 16:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija III. (S)

Mirjana Telebuh

16:30 – 18:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

PETAK 27.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III. (P)

Gordana Grozdek-Čovčić

09:00 – 12:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija III. (P)

Mirjana Telebuh

14:00 – 17:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

NAPOMENA:

Sljedeći blok nastave održat će se od 06.11. – 11.11. 2017. godine.

 

Voditeljica Dodiplomskog studija fizioterapije:
Dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

RASPORED NASTAVE III. GODINE  IZVANREDNOG DISLOCIRANOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE U PAKRACU,  AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

 

PONEDJELJAK 06.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III. (S)   3

Martina Cipan

16:15 – 18:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

UTORAK 07.11.2017.

PREDMET

TEME

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Olivera Petrak

Uvod u statistiku, osnovni pojmovi vjerojatnosti

09:00 – 10:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Melita Rukavina

Mjere centralne tendencije i mjere varijabiliteta

10:45 – 12:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 1

Olivera Petrak

Osnove računa u statistici, tablični i grafički prikazi

13:15 – 14:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 2

Melita Rukavina

Osnove računa u statistici, tablični i grafički prikazi

13:15 – 14:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 1

Olivera Petrak

Mjere centralne tendencije

15:00 – 16:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 2

Melita Rukavina

Mjere centralne tendencije

15:00 – 16:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

SRIJEDA 08.11.2017.

PREDMET

TEME

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Melita Rukavina

T-test

09:00 – 10:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 1

Olivera Petrak

Mjere varijabiliteta

10:45 – 12:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 2

Melita Rukavina

Mjere varijabiliteta

10:45 – 12:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 1

Olivera Petrak

Z-vrijednosti

13:15 – 14:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 2

Melita Rukavina

Z-vrijednosti

13:15 – 14:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 1

Olivera Petrak

Standardna pogreška aritmetičke sredine i t-test za nezavisne uzorke

15:00 – 16:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

Grupa 2

Melita Rukavina

Standardna pogreška aritmetičke sredine i t-test za nezavisne uzorke

15:00 – 16:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

ČETVRTAK 09.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III. (P)

Mirjana Telebuh

10:00 – 12:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija III. (P) 

Mirjana Telebuh

14:00 – 16:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija III. (S) 

Mirjana Telebuh

15:30 – 16:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizoterapija III. (V) FT 1  

Siniša Almaši

16:30 – 18:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizoterapija III. (V)  FT 2  

Siniša Almaši

18:15 – 19:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

PETAK 10.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizoterapija III. (V) FT 2 

Siniša Almaši

15:30 – 17:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizoterapija III. (V)  FT 1 

Siniša Almaši

18:00 – 20:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

SUBOTA 11.11.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizoterapija III. (V) FT 2  

Siniša Almaši

09:00 – 11:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizoterapija III. (V)  FT 1 

Siniša Almaši

11:30 – 13:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

NAPOMENA:

Podjela studenata za vježbe iz predmeta Metode istraživanja u fizioterapiji i Fizioterapije III.:

FT 1    1- 15

FT 2    16 -29

Za vježbe iz predmeta Fizioterapija III. potrebno je donijeti sportsku odjeću i čistu obuću namijenjenu samo za dvoranu 4.

 

Sljedeći blok nastave održat će se od 27.11. – 02.12. 2017. godine. – Klinička praksa III.

 

Voditeljica Dodiplomskog studija fizioterapije:
Dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.