Posljednja izmjena: 08.01.2018. 9:25

Planirani termini održavanja nastave za 3. godinu izvanrednog studija fizioterapije 2017./18. možete pogledati ovdje.

RASPORED NASTAVE III. GODINE  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

­

PONEDJELJAK 22.01.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Bioetika (S)   FT2

Marija Brdarević

10:15 – 13:15

ZVU, dvorana 6

Fizioterapija III (S) FT 3

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

10:00 – 15:15

Ksaver 196a, dvorana 401

Fizioterapija IV. (P) 

Tomislav Nemčić

16:00 – 17:30

17:30 – 19:45

Amfiteatar, Mlinarska bb

ZVU, dvorana 3

UTORAK 23.01.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Bioetika (S)   FT1

Marija Brdarević

10:00 – 13:00

ZVU, seminarska dvorana

Bioetika (S)  FT3

Marija Brdarević

14:00 – 15:30

15:30 – 17:00

ZVU, dvorana 3

ZVU, dvorana 6

Fizioterapija IV. (S)  FT2

Tomislav Nemčić

10:00 – 12:15

Ksaver 196a, dvorana 405

SRIJEDA 24.01.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Bioetika (S)   FT3

Marija Brdarević

10:30 – 13:30

ZVU, dvorana 3

Fizioterapija III (S) FT 2

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

09:45 – 12:45

12:45 – 15:00

Ksaver 209, dvorana 210

Ksaver 196a, dvorana 403

Fizioterapija IV. (S)  FT 1

Tomislav Nemčić

10:15 – 12:30

Ksaver 196a, dvorana 405

ČETVRTAK  25.01.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III (S) FT 1

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

10:00 – 14:30

14:30 – 15:15

Ksaver 196a, dvorana 403

Ksaver 209, dvorana 209

Fizioterapija IV. (S)  FT 3

Tomislav Nemčić

10:00 – 12:15

Ksaver 196a, dvorana 401

Fizioterapija IV. (P)

Tomislav Nemčić

16:00 – 19:00

Ksaver 196a, dvorana 405

PETAK 26.01.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija IV. (P)

Tomislav Nemčić

10:00 – 13:45

Ksaver 196a, dvorana 405

NAPOMENA:

 

Podjela studenata po grupama za seminare iz predmeta Fizioterapije III., Fizioterapija IV. I Bioetike prema popisu studenata priloženom ispod rasporeda:

Podjela po grupama za seminare:

Grupa 1.: 1 – 30

Grupa 2.: 31 – 61

Grupa 3.: 62 – 91

Tablica metodičkih vježbi i seminara za blok nastave 22.01. – 27.01.2018.

Dan

PONEDJELJAK

UTORAK

Kolegij

Bioetika (S)

Fizioterapija III (S)

Bioetika (S)

Fizioterapija IV (S)

Mjesto

ZVU, dvorana 6

Ksaver 196a, dvorana 401

ZVU, seminarska dvorana

ZVU, dvorana 3

ZVU, dvorana 6

Ksaver 196a, dvorana 405

Vrijeme

10:15 – 13:15

10:00 – 15:15

10:00 – 13:00

14:00 – 15:30

15:30 – 17:00

10:00 – 12:15

Izvođač

Zrinka Pranjić Kozlek

Mirjana Telebuh

Marija Brdarević

Marija Brdarević

Marina Horvat

22.01.2018.

FT 31 – 61

FT 62 – 91

     

23.01.2018.

   

FT 01 – 30

FT 62 – 91

FT 31 – 61

 

Dan

SRIJEDA

ČETVRTAK

Kolegij

Bioetika (S)

Fizioterapija III (S)

Fizioterapija IV (S)

Fizioterapija III (S)

Fizioterapija IV (S)

Mjesto

ZVU, dvorana 3

Ksaver 209, dvorana 210

Ksaver 196a, dvorana 403

Ksaver 196a, dvorana 405

Ksaver 196a, dvorana 403

Ksaver 209, dvorana 209

Ksaver 196a, dvorana 401

Vrijeme

10:30 – 13:30

09:45 – 12:45

12:45 – 15:00

10:15 – 12:30

10:00 – 14:30

14:30 – 15:15

10:00 – 12:15

Izvođač

Marija Brdarević

Mirjana Telebuh

Marina Horvat

Mirjana Telebuh

Marina Horvat

24.01.2018

FT 62 – 91

FT 31 – 61

FT 01 – 30

   

25.01.2018

     

FT 01 – 30

FT 62 – 91

 

 

Podjela po grupama za seminare:

Grupa 1.: 1 – 30

Grupa 2.: 31 – 61

Grupa 3.: 62 – 91

 

Slijedeći blok nastave planira se u terminu od 05.02. – 10.02.2018.

Voditeljica studija fizioterapije:
dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Dodatni popis studenata možete pogledati ovdje.

Dodatnu tablicu za metodičke vježbe i seminare možete pogledati ovdje.

Raspored Kliničke prakse III možete pogledati ovdje.