Posljednja izmjena: 08.12.2017. 10:15

RASPORED NASTAVE 1. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE

I. semstar akademske godine 2017./2018.

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija s histologijom (V)

(od 09.10.17.)

K. Rotim, FT 1 – 25

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 303

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 09.10.17.)

O. Rađenović, FT 51 – 74

08:00 – 09:30

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 09.10.17.)

O. Rađenović, FT 75 – 98

09:30 – 11:00

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Anatomija s histologijom (V)

(od 09.10.17.)

K. Rotim, FT 26 – 50

09:40 – 11:10

Ksaver 209, dvorana 303

Razvojna psihologija (V)

(od 27.11.17.)

M. Kostović Srzentić i M. Bilić, FT 106 – 126

09:40 – 11:55

Ksaver 209, dvorana 209

Klinička kineziologija (P)

(od 09.10.17.)

V. Filipović

12:15 – 13:45

Mlinarska 38, dvorana 2

Osnove zdravstvene njege (P)

(09.10.17 – 13.11.17.)

I. Kovačević

13:45 – 16:00

Mlinarska 38, dvorana 2

Razvojna psihologija (P)

(od 20.11.17.)

M. Kostović Srzentić i M. Bilić

13:45 – 16:00

Mlinarska 38, dvorana 2

Anatomija s histologijom (P)

(od 09.10.17.)

K. Rotim

16:45 – 18:15

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 10.10.17.)

O. Rađenović, FT 26 – 50

08:00 – 09:30

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Engleski jezik (S)

(od 10.10.17.)

P. Režić, FT 75 – 147

08:00 – 09:30

Mlinarska 38, dvorana 4

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 10.10.17.)

O. Rađenović, FT 1 – 25

09:30 – 11:00

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Razvojna psihologija (V)

(od 05.12.17.)

M. Kostović Srzentić i M. Bilić, FT 64 – 84

09:45 – 12:00

Mlinarska 38, dvorana 6

Klinička kineziologija (V)

(10.10.17. – 28.11.17.)

Izvođač: I. Jurak, FT 61 – 74

09:40 – 11:10

Ksaver 209, dvorana 305

Klinička kineziologija (V)

(10.10.17. – 28.11.17.)

Izvođač: I. Jurak, FT 46 – 60

11:20 – 12:50

Ksaver 209, dvorana 305

Uvod u fizioterapiju (S)

(17.10.17. – 12.12.17.)

S. Schuster i J. Špionjak, FT 99 – 147

11:20 – 12:50

Mlinarska 38, dvorana 7

Uvod u fizioterapiju (P)

(od 17.10.17.)

S. Schuster i J. Špionjak

13:00 – 15:15

Mlinarska 38, dvorana 2

Javno zdravstvo (P+S)

(od 10.10.17.; dodatni raspored)

M. Polić Vižintin

15:30 – 19:15

Mlinarska 38, dvorana 2

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 11.10.17.)

O. Rađenović, FT 123 – 147

08:00 – 09:30

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Fiziologija (V)

(18.10.17. – 13.12.17.)

I. Kocijan, FT 57 – 74

08:00 – 09:30

Mlinarska 38, dvorana 8

Uvod u fizioterapiju (S)

(18.10.17. – 13.12.17.)

S. Schuster i J. Špionjak, FT 1 – 49

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 209

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 11.10.17.)

O. Rađenović, FT 99 – 122

09:30 – 11:00

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Uvod u fizioterapiju (S)

(18.10.17. – 13.12.17.)

S. Schuster i J. Špionjak, FT 50 – 98

09:40 – 11:10

Ksaver 209, dvorana 209

Klinička kineziologija (S)

(11.10.17. – 06.12.17.)

V. Filipović, FT 1 – 49

09:40 – 11:10

Ksaver 209, dvorana 210

Klinička kineziologija (S)

(11.10.17. – 06.12.17.)

V. Filipović, FT 50 – 98

11:20 – 12:50

Ksaver 209, dvorana 210

Razvojna psihologija (V)

(od 29.11.17)

M. Kostović Srzentić i M. Bilić FT 127 – 147

10:30 – 12:45

Mlinarska 38, dvorana 5

Osnove motoričkih transformacija (P)

(04.10.17. – 29.11.2017.)

O. Rađenović

13:00 – 15:15

Mlinarska 38, dvorana 3

Njemački jezik (S)

(od 04.10.17.)

S. Marjanović

15:45 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 210

Fizika (S)

(od 11.10.17.)

I. Levanat (dodatni raspored)

15:45 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 209

Fizika (P)

(od 11.10.17.)

I. Levanat

17:15 – 18:45

Mlinarska 38, dvorana 2

Fizika (S)

(od 11.10.17.)

I. Levanat (dodatni raspored)

18:45 – 20:15

Mlinarska 38, dvorana 2

Anatomija s histologijom (P)

(samo 04.10.17.)

K. Rotim

18:30 – 20:00

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fiziologija (V)

(19.10.17. – 14.12.17.)

I. Kocijan, FT 20 – 38

08:00 – 09:30

Mlinarska 38, dvorana 8

Anatomija s histologijom (V)

(od 12.10.17.)

K. Rotim, FT 99 – 122

09:30 – 11:00

Ksaver 209, dvorana 303

Engleski jezik (S)

(od 12.10.17.)

P. Režić, FT 1 – 74

09:30 – 11:00

Ksaver 209, dvorana 209

Anatomija s histologijom (V)

(od 12.10.17.)

K. Rotim, FT 75 – 98

11:00 – 12:30

Ksaver 209, dvorana 303

Razvojna psihologija (V)

(od 30.11.17.)

M. Kostović Srzentić i M. Bilić, FT 85 – 105

12:30 – 14:45

Mlinarska 38, seminarska

osim 14.12.,18.01., 25.01.

Mlinarska 38, dvorana 6

Anatomija s histologijom (V)

(od 12.10.17.)

K. Rotim, FT 51 – 74

12:30 – 14:00

Ksaver 209, dvorana 303

Anatomija s histologijom (V)

(od 12.10.17.)

K. Rotim, FT 123 – 147

14:00 – 15:30

Ksaver 209, dvorana 303

Fiziologija (V)

(19.10.17. – 14.12.17.)

I. Kocijan, FT 1 – 19

14:30 – 16:00

Mlinarska 38, dvorana 8

Fiziologija (V)

(19.10.17. – 14.12.17.)

I. Kocijan, FT 39 – 56

16:00 – 17:30

Mlinarska 38, dvorana 8

Fiziologija (V)

(19.10.17. – 14.12.17.)

I. Kocijan, FT 129 – 147

17:30 – 19:00

Mlinarska 38, dvorana 8

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Razvojna psihologija (V)

(od 01.12.17.)

M. Kostović Srzentić i M. Bilić, FT 1 – 21

08:00 – 10:15

Mlinarska 38, dvorana 6

Klinička kineziologija (S)

(20.10.17. – 15.12.17.)

V. Filipović, FT 99 – 147

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 209

Razvojna psihologija (V)

(od 01.12.17.)

M. Kostović Srzentić i M. Bilić, FT 22 – 42

10:30 – 12:45

Mlinarska 38, dvorana 6

Razvojna psihologija (V)

(od 01.12.17.)

M. Kostović Srzentić i M. Bilić, FT 43 – 63

10:30 – 12:45

Mlinarska 38, dvorana 5

Fiziologija (V)

(20.10.17. – 15.12.17.)

I. Kocijan, FT 111 – 128

11:20 – 12:50

Mlinarska 38, dvorana 8

Fiziologija (P)

(6.10.17. – 15.12.17.)

I. Kocijan

13:00 – 15:15

Mlinarska 38, dvorana 3

Fiziologija (V)

(20.10.17. – 15.12.17.)

I. Kocijan, FT 93 – 110

15:30 – 17:00

Mlinarska 38, dvorana 8

Fiziologija (V)

(20.10.17. – 15.12.17.)

I. Kocijan, FT 75 – 92

17:00 – 18:30

Mlinarska 38, dvorana 8

SUBOTA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička kineziologija (V)

(14.10.17. – 09.12.17.)

Izvođač: M. Jadanec FT 1 – 15

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 215

Klinička kineziologija (V)

(14.10.17. – 09.12.17.)

Izvođač: J. Draženović FT 31 – 45

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 305

Klinička kineziologija (V)

(14.10.17. – 09.12.17.)

Izvođač: M. Jadanec FT 16 – 30

09:30 – 11:00

Ksaver 209, dvorana 215

Klinička kineziologija (V)

(14.10.17. – 09.12.17.)

Izvođač: J. Draženović FT 75 – 89

09:30 – 11:00

Ksaver 209, dvorana 305

Klinička kineziologija (V)

(14.10.17. – 09.12.17.)

Izvođač: M. Jadanec FT 90 – 104

11:00 – 12:30

Ksaver 209, dvorana 215

Klinička kineziologija (V)

(14.10.17. – 09.12.17.)

Izvođač: J. Draženović FT 105 – 118

11:00 – 12:30

Ksaver 209, dvorana 305

Klinička kineziologija (V)

(14.10.17. – 09.12.17.)

Izvođač: M. Jadanec FT 119 – 132

12:30 – 14:00

Ksaver 209, dvorana 215

Klinička kineziologija (V)

(14.10.17. – 09.12.17.)

Izvođač: J. Draženović FT 133 – 147

12:30 – 14:00

Ksaver 209, dvorana 305

 NAPOMENA:
Nastava 1. semestra kreće od 02.10.2017. i traje do 27.01.2018.
Nastava 2. semestra kreće od 26.02.2018.
U slučaju da nastava u rasporedu ima samo početni datum, ista se održava do kraja semestra.

Voditeljica studija fizioterapije:   
dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Dodatni raspored za kolegij Fizika možete pogledati ovdje.

Popis studenata za Njemački jezik možete pogledati ovdje.

Dodatni raspored nastave za kolegij Javno zdravstvo možete pogledati ovdje.

Dodatni raspored za kolegij Osnove zdravstvene njege možete pogledati ovdje.

2. dodatak za kolegij Osnove zdravstvene njege možete pogledati ovdje.