Posljednja izmjena: 08.01.2018. 9:39

RASPORED NASTAVE 2. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE

III. SEMESTAR AK. GOD. 2017./2018.

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizikalni čimbenici u terapiji (P)

(od 09.10.- do 18.12.)

Mirjana Telebuh, Ivan Jurak

08.00 – 10.15

Ksaver 196a, dv. 405

Fizioterapijske vještine (P)

(od 09.10.- do 18.12.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dv. 405

Komunikacijske vještine (P)

(od 09.10.- do 18.12.)

Damir Lučanin

13.00 – 15.15

Ksaver 196a, dv. 405

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 16.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 19.00

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 16.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 19.00

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 16.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

16.00 – 19.00

KBC Sestre milosrdnice, Kabinet vještina, Vinogradska cesta 29, Zagreb

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 16.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 19.00

Ksaver 209, dv. 305

Fizikalni čimbenici u terapiji (V)*

(od 30.10.)

Mirjana Telebuh, Ivan Jurak

16.30 – 20.15

Fokus Medical, Sesvete, Rimski put 31/b

Fizioterapija II (S)

(od 18.12. i 08.01.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

15.30 – 17.45

Ksaver 196a, dv. 405

Fizioterapija II (S)

(od 18.12. i 08.01.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

18.00 – 20.15

Ksaver 196a, dv. 405

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Komunikacijske vještine (V)

(od 10.10.)

Damir Lučanin

08.00 – 10.15

Ksaver 209, dv. 215

Komunikacijske vještine (V)

(od 10.10.)

Damir Lučanin

08.00 – 10.15

Ksaver 209, dv. 308

Komunikacijske vještine (V)

(od 10.10.)

Damir Lučanin

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dv. 215

Komunikacijske vještine (V)

(od 10.10.)

Damir Lučanin

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapija I (S)

(od 04.12.)

Vesna Filipović

08.00 – 10.15

Ksaver 196a, dv. 403

Fizioterapija II (S)

(od 28.11.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dv. 209

Fizioterapijske vještine (V)*

(od 17.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 19.00

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapijske vještine (V)*

(od 17.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 19.00

Ksaver 209, dv. 305

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 17.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 19.00

Ksaver 209, dv. 215

Fizikalni čimbenici u terapiji (V)*

(od 31.10.)

Mirjana Telebuh, Ivan Jurak

16.30 – 20.15

Fokus Medical, Sesvete, Rimski put 31/b

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 17.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 18.30

KBC Sestre milosrdnice, Kabinet vještina, Vinogradska cesta 29, Zagreb

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kirurgija s traumatologijom (P)

(od 04.10.)

Igor Stipančić, Maša Hrelec Patrlj

07.45 – 09.15

K.B. „Dubrava“, Av. Gojka Šuška 6, amfiteatar

Kardiologija i pulmologija (P)

(od 04.10.- do 08.11.)

Josip Vincelj

10.30 – 12.45

Mlinarska 38, dv. 2

Fizioterapija II (P)

(od 15.11. – 13.12.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

10.30 – 12.45

Mlinarska 38, dv. 2

Fizioterapija I (P)

(od 04.10.)

Vesna Filipović

13.00 – 15.15

Mlinarska 38, dv. 2

(25.10 i 29.11 – Mlinarska 34, amfiteatar)

Kardiologija i pulmologija (P)

(od 04.10.- do 08.11.)

Josip Vincelj

15.30 – 17.45

Mlinarska 38, dv. 3

Fizioterapija II (P)

(od 15.11. – 13.12.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

15.30 – 17.45

Mlinarska 38, dv. 3

Fizioterapija II (S)

(od 20.12.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

15.30 – 17.45

 

Mlinarska 38, dv. 7

Fizioterapija II (S)

(od 20.12.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

18.00 – 20.15

 

Mlinarska 38, dv. 7

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijske vještine (V)*

(od 19.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 11.10

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapija I (S)

(od 06.12.)

Vesna Filipović

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dv. 404

Fizioterapija I (S)

(od 06.12.)

Vesna Filipović

13.00 – 15.15

Ksaver 196a, dv. 404

Fizioterapija II (S)

(od 30.11.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dv. 405

Fizioterapija II (S)

(od 30.11.)

Ljiljana Vrcić – Kiseljak, Alma Rožman

13.00 – 15.15

Ksaver 196a, dv. 405

Komunikacijske vještine (V)

(od 12.10.)

Damir Lučanin

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dv. 304

Komunikacijske vještine (V)

(od 07.12)

Damir Lučanin

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dv. 308

Komunikacijske vještine (V)

(od 12.10.)

Damir Lučanin

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dv. 304

Ortopedija (P)

(od 05.10.-14.12.)

Miljenko Franić, Alan Ivković

15.30 – 17.45

Mlinarska 38, dv. 3

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 20.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 11.10

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 20.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 11.10

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapijske vještine (V)*

(od 20.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

10.30 – 13.30

Klinika za bolesti srca i krvnih žila,

KBC Zagreb, Kišpatićeva 12

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 20.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 19.00

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 20.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 18.30

KBC Sestre milosrdnice, Kabinet vještina, Vinogradska cesta 29, Zagreb

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 20.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 19.00

Ksaver 209, dv. 305

Fizikalni čimbenici u terapiji (V)*

(od 03.11.)

Mirjana Telebuh, Ivan Jurak

16.30 – 20.15

Fokus Medical, Sesvete, Rimski put 31/b

SUBOTA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 21.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 11.10

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 11.11.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 11.10

Ksaver 209, dv. 209

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 21.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 11.00

Poliklinika za plućne bolesti, D. Z. Črnomerec, Baruna Filipovića 11

Fizioterapijske vještine  (V)*

(od 21.10.)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

11.00 – 13.15

Poliklinika za plućne bolesti, D. Z. Črnomerec, Baruna Filipovića 11

NAPOMENA:

Nastava po priloženom rasporedu počinje u srijedu 04. listopada 2017.

a završava  28. siječnja 2018. godine. Raspored seminarskih, metodičkih i vježbi u praktikumu po grupama pogledati na dodatnom rasporedu.

Voditeljica studija fizioterapije:
dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi u praktikumu možete pogledati ovdje.

Tablicu seminara i metodičkih vježbi možete pogledati ovdje.

Rspored izbornih kolegija možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni predmet Prehrana možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni predmet Preventivna fizioterapija možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni predmet Psihologija sporta možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni predmet Rehabilitacija srčanih bolesnika možete pogledati ovdje.