Posljednja izmjena: 10.10.2017. 12:17

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE

V. AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S i V)*

(od 09.10.)

Darko Milaščević, Snježana Schuster

08.45 – 12.50

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapija III (V)*

(od 09.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

09.40 – 12.50

Ksaver 209, dv. 215

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 09.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

11.20 – 12.50

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapija III (S)*

(od 09.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dv. 210

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 09.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dv. 215

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

(od 09.10. – do 18.12.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

15.30 – 17.45

Mlinarska 38, dv. 3

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 10.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

08.00 – 09.30

Ksaver 209, dv. 305

Fizioterapija III (P)

(od 03.10. – 19.12.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

10.30 – 12.45

Mlinarska 38, dv. 2

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S i V)*

(od 10.10.)

Darko Milaščević, Snježana Schuster

13.00 – 17.15

Ksaver 209, dv. 308

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 10.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapija III (V)*

(od 17.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

13.00 – 15.30

Ksaver 209, dv. 215

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S i V)*

(od 11.10.)

Darko Milaščević, Snježana Schuster

8.45 – 12.50

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapija III (V)*

(od 18.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

09.40 – 12.50

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapija IV (S)*

(od 11.10.)

Lukrecija Jakuš, Tomislav Nemčić

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dv. 209

Fizioterapija IV (S)*

(od 11.10.)

Lukrecija Jakuš, Tomislav Nemčić

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dv. 210

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 11.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dv. 305

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 12.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

08.00 – 09.30

Ksaver 209, dv. 210

Specijalne  teme u fizioterapiji I (P)

(od 05.10. – 14.12.)

Darko Milaščević, Snježana Schuster

10.30 – 12.45

Mlinarska 38, dv. 3

Fizioterapija III (V)*

(od 19.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

13.00 – 16.15

Ksaver 209, dv. 215

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 12.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dv. 209

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija IV (P)

(od 06.10. – 03.11.)

Lukrecija Jakuš, Tomislav Nemčić

08.00 – 12.45

Mlinarska 38, dv. 3

NAPOMENA:  

Nastava po priloženom rasporedu počinje 03. listopada 2017., a završava 28. siječnja 2018. godine. U siječnju 2018. nastava iz kolegija Kliničke vježbe III održati će se prijepodne, a sva preostala nastava u poslijepodnevnim terminima. Raspored seminarskih, metodičkih i vježbi u praktikumu po grupama pogledati na dodatnom rasporedu.

 

                                                                                                 Voditeljica studija fizioterapije:
dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored metodičkih vježbi možete pogledati ovdje.