Posljednja izmjena: 06.10.2017. 10:25

RASPORED NASTAVE 1. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fiziologija (V), skupina 1.

Dr.sc. Ivna Kocijan

8,00 – 9,30

Mlinarska  38, dvorana 8

Fiziologija (V), skupina 2.

Dr.sc. Ivna Kocijan

9,40 – 11,10

Mlinarska  38, dvorana 8

Fizika (P)

Prof.dr.sc. Ivica Levanat

13,00 – 15,15

Ksaver 196a, dvorana 404

Radiološka oprema (P)

Prim.dr.sc. Klaudija Višković,dr.med.

15,30 – 17,45

Ksaver 196a, dvorana 404

Anatomija (P)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim, dr.med.

18,30 – 20,00

Ksaver 196a, dvorana 401/402

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizika zračenja i elektronika (P)

dr.sc. Mirjana Budanec

8,00 – 10,15

 

Mlinarska  38, dvorana 3

Informatika (P)

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 03.10.2017 do 23.01.2018

10,30 – 12,45

Mlinarska  38, dvorana 4

Radiološki rječnik i norme (P)

Prof.dr.sc. Goran Roić,dr.med.

13,00 – 15,15

 

Mlinarska  bb, amfiteatar

Informatika (V), skupina 1.

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 03.10.2017 do 23.01.2018

15,30 – 17,45

Ksaver 209, dvorana 304

Anatomija (P)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim,dr.med..

18,00 – 19,30

Ksaver 196a, dvorana 401/402

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Uvod u radiologiju (P)

Mr.sc. Josip Hat,dr.med.

15,30 – 17,45

Ksaver 196a, dvorana 405

Informatika (V), skupina 3.

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 04.10.2017 do 24.01.2018

18,00 – 20,15

Ksaver 209, dvorana 304

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fiziologija (P)

Dr.sc. Ivna Kocijan

Od 05.10.2017 do 25.01.2018

8,00 – 10,15

Mlinarska  38, dvorana 4

Fiziologija (V), skupina 3.

Dr.sc. Ivna Kocijan

Od 12.10.2017 do 25.01.2018

11,20 – 12,50

Mlinarska  38, dvorana 8

Fiziologija (V), skupina 4.

Dr.sc. Ivna Kocijan

Od 12.10.2017 do 25.01.2018

13,00 – 14,30

Mlinarska  38, dvorana 8

Anatomija (V) skupina 2.

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim,dr.med.

15,30 – 17,00

Ksaver 209, dvorana 303

Anatomija (V) skupina 1.

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim,dr.med.

17,00 – 18,30

Ksaver 209, dvorana 303

Informatika (V), skupina 2

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 05.10.2017 do 24.01.2018

18,00 – 20,15

Ksaver 209, dvorana 304

Anatomija (V) skupina 3.

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim,dr.med.

18,30 – 20,00

Ksaver 209, dvorana 303

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radiološka oprema (V)

08,00 – 10,15

Zdravstvene ustanove prema dogovoru

 

NAPOMENA

P = predavanja        S = seminari       V = vježbe

Nastava prema rasporedu započinje  02.10.2017

PREDAVANJA POČINJU PRIJE VJEŽBI.

Kliničke vježbe kreću prema rasporedu koji će se nalaziti  pod Obavijesti Studija.

 

Voditelj dodiplomskog Studija radiološke tehnologije:
Prof.dr.sc.Goran Roić,dr.med

Termini vježbi iz kolegija Radiološka oprema možete pogledati ovdje.