Posljednja izmjena: 24.10.2017. 8:53

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Nuklearna medicina (V)

Prof.dr.sc. Stanko Težak

8,00 – 14,00

KBC Zagreb, Kišpatićeva 12, dogovor po skupinama

Nuklearna medicina (P)

Prof.dr.sc. Stanko Težak

14,30- 16,45

KBC Zagreb, Kišpatićeva 12

Nove tehnologije i računala (V)-grupa 1

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 09.10.2017 do 22.01.2018

17,00 – 18,30

KB MERKUR

Klinika za intervencijsku i dijagnostičku radiologiju

Zajčeva 19

Nove tehnologije i računala (V)-grupa2

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 09.10.2017 do 22.01.2018

18,30 – 20,00

KB MERKUR

Klinika za intervencijsku i dijagnostičku radiologiju

Zajčeva 19

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Nuklearna medicina (V)

Prof.dr.sc. Stanko Težak

8,00 – 14,00

KBC Zagreb, Kišpatićeva 12, dogovor po skupinama

Nove tehnologije i računala (P)

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 03.10.2017 do 23.01.2018

15,30 – 17,45

Mlinarska 38, dv 4

Modifikacije radioloških metoda (P+S)

Prim.dr.sc. Klaudija Višković, dr.med

18,00 – 20,15

Mlinarska 38, dv 4

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Nuklearna medicina (V)

Prof.dr.sc. Stanko Težak

8,00 – 14,00

KBC Zagreb, Kišpatićeva 12, dogovor po skupinama

Radioterapija i onkologija (P)

15,30 – 17,45

Mlinarska 38, dv 4

Radioterapija i onkologija (V)

18,15 – 19,45

Mlinarska 38, dv 4

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Vježbe u zdravstvenim ustanovama

8,00 – 12,30

Zdravstvene ustanove po rasporedu

Nuklearna medicina (V)

Prof.dr.sc. Stanko Težak

8,00 – 14,00

KBC Zagreb, Kišpatićeva 12,

dogovor po skupinama

Kompjuterizirane radiološke metode (P)

Prim.dr.sc. Saša Schmidt

15,30 – 17,45

Klinika za dječje kolesti Zagreb,

Klaićeva 16,velika predavaona

Intervencijska radiologija (P)

Prim.dr.sc. Saša Schmidt

18,00 – 20,15

Klinika za dječje kolesti Zagreb,

Klaićeva 16,velika predavaona

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Vježbe u zdravstvenim ustanovama

8,00 – 12,30

Zdravstvene ustanove po rasporedu

Nuklearna medicina (V)*

Prof.dr.sc. Stanko Težak

8,00 – 14,00

KBC Zagreb, Kišpatićeva 12,

dogovor po skupinama

Nove tehnologije i računala (V)-3 grupa

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 06.10.2017 do 26.01.2018

15,00 – 16,30

KB MERKUR

Klinika za intervencijsku i dijagnostičku radiologiju

Zajčeva 19

Nove tehnologije i računala(V)-4.grupa

Prof.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres

Od 06.10.2017 do 26.01.2018

16,30 – 18,00

KB MERKUR

Klinika za intervencijsku i dijagnostičku radiologiju

Zajčeva 19

SUBOTA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Nuklearna medicina (V)*

Prof.dr.sc. Stanko Težak

8,00 – 11,45

KBC Zagreb, Kišpatićeva 12, dogovor po skupinama

 

NAPOMENA

 

P = predavanja        S = seminari       V = vježbe

Nastava prema rasporedu započinje 03.10.2017

Kliničke vježbe kreću prema rasporedu koji će se nalaziti  pod Obavijesti Studija.

 

Voditelj dodiplomskog Studija radiološke tehnologije:
Prof.dr.sc.Goran Roić,dr.med.

Raspored vježbi iz kolegija Kompjutorizirane radiološke metode možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Intervencijska radiologija metode možete pogledati ovdje.

Rapored vježbi iz Nuklearne medicine možete pogledati ovdje. Brojevi uz termine vježbi po grupi odgovoraju rednom broju iz popisa studenata.