Posljednja izmjena: 13.10.2017. 13:24

RASPORED NASTAVE 2. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA SANITARNOG INŽENJERSTVA

III. semestar akademske godine 2017/2018.

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Biokemija (V)

Dr.sc. Lana Feher Turković

Sandra Domjanić Drozdek, dipl. ing.

8,15-12,45

(11.12. – 22.01)

Mlinarska 38, dvorana 1

Specijalna epidemiologija (P)

Doc. dr.sc. Vanja Tešić

Mirjana Lana Kosanović Ličina, dr.med.

12,45-14,15

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16, velika dvorana

Analiza fizikalnih faktora okoliša (P)

Doc.dr.sc. Krunoslav Capak

14,30-16,00

Mlinarska bb, amfiteatar

Analiza fizikalnih faktora okoliša (V)

Doc.dr.sc. Krunoslav Capak

 

16,15-17,45

 

 

Mlinarska bb, amfiteatar

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalna epidemiologija (V)

Doc. dr.sc. Vanja Tešić

Mirjana Lana Kosanović Ličina, dr.med.

10,00-12,15

II.grupa

Mlinarska 34, amfiteatar

Zdravstvena psihologija (S)

Iva Takšić, prof.

10,30-12,45

I.grupa

Ksaver 209, dvorana 304

03.10. – Ksaver 209, dvorana 210

Zdravstvena psihologija (S)

Iva Takšić, prof.

13,00-15,15

II.grupa

Ksaver 209, dvorana 304

Suzbijanje prijenosnika bolesti (V)

Mr.sc. Božica Vešligaj

16,00-17,30

II.grupa

Mlinarska 38, dvorana 5

Suzbijanje prijenosnika bolesti (V)

Mr.sc. Božica Vešligaj

17,45-19,15

I. grupa

Mlinarska 38, dvorana 5

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Javno zdravstvo

Doc.dr.sc.Aleksadar Racz, prof.v.š.

8,00-10,15

Ksaver 196a, dvorana 405

Patofiziologija (P)

Dr. sc. Duško Kardum, prof.v.š.

11,00-13,15

KB Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6, Amfiteatar

Biokemija (P)

Dr.sc. Lana Feher Turković

14,00-15,30

Ksaver 196a, dvorana 405

Instrumentalne metode (V)

Dr.sc. Adela Krivohlavek

16,00-19,00

I i II.grupa

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – laboratoriji

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Biokemija (V)

Dr.sc. Lana Feher Turković

Sandra Domjanić Drozdek, dipl. ing.

8,15-12,45

(05.10 – 07.12)

Mlinarska 38, dvorana 1

Zdravstvena psihologija (P)

Lada Perković, prof.

13,00-15,15

Mlinarska 34, amfiteatar

Specijalna epidemiologija (V)

Doc. dr.sc. Vanja Tešić

Mirjana Lana Kosanović Ličina, dr.med.

15,30 – 17,45

I. grupa

Mlinarska 38, dvorana 5

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Engleski jezik

Petar Režić, prof.

8,15-9,45

Mlinarska 38, dvorana 5

Instrumentalne metode (P)

Dr.sc. Adela Krivohlavek

10,00-11,30

Nastavni zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar, Mlrogojska 16 – velika dvorana

Instrumentalne metode (V)

Dr.sc. Adela Krivohlavek

11,30-14,30

III i IV grupa

Nastavni zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar, Mlrogojska 16 – laboratoriji

Suzbijanje prijenosnika bolesti (P)

Mr.sc. Ana Klobučar

15,00-16,30

 

Mlinarska bb, amfiteatar

 Napomena: P-predavanja; V-vježbe

Nastava prema rasporedu počinje u utorak, 03.10.2017.

Točna raspodjela studenata po vježbovnim grupama pojedinog kolegija odredit će se na prvom predavanju s pojedinim predmetnim nastavnikom.

Raspored održavanja izbornih kolegija bit će objavljen naknadno, nakon upisa istih.

Seminari iz Zdravstvene psihologije će početi 3.10.2017. Preostali termini su planirani za datume: 17.10., 24.10., 7.11. i 14.11.2017.

 

 

Voditeljica studija sanitarnog inženjerstva:
Izv.prof.dr.sc. Jasna Bošnir