Posljednja izmjena: 02.10.2017. 12:03

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA SANITARNOG INŽENJERSTVA

V. semestar akademske godine 2017/2018

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Prehrana sa sanitarnom kontrolom (V)

Sanja Jelušić, dipl.ing

8,45-10,15

I.grupa

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16, velika dvorana

Prehrana sa sanitarnom kontrolom (V)

Sanja Jelušić, dipl.ing.

10,30-12,00

II.grupa

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16, velika dvorana

Analiza vode (V)

dr.sc. Sandra Šikić

13,00-14,30

I grupa

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16, laboratorij

Osnove tehnologije hrane (P+V)

prof.dr.sc. Nada Vahčić

16,00-18,15

Mlinarska 38, dvorana 5

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Mikrobiološka analiza hrane (P)

dr.sc. Ivančica Kovaček

8,00-9,30

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16, velika dvorana

Prehrana sa sanitarnom kontrolom (P)

dr.sc. Dario Lasić

9,30-11,00

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16, velika dvorana

Analiza vode (P)

dr.sc. Sandra Šikić

12,00-14,15

 

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – velika dvorana

Analiza vode (V)

dr.sc. Sandra Šikić

14,30-16,45

II.grupa

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – laboratorij

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Analiza vode (V)

dr.sc. Sandra Šikić

8,00-10,15

III.grupa

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – laboratorij

Stručna praksa III*

Lidija Barušić, dipl.san.ing.

10,45-16,00

 

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – laboratorij

Mikrobiološka analiza hrane (V)

dr.sc. Ivančica Kovaček

Zdenko Mlinar, dipl.san.inž.

16,00 – 19,45

 

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – laboratorij

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Stručna praksa III*

Lidija Barušić, dipl.san.ing.

8,00-13,00

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – laboratorij

Toksikologija (P)

prof.dr.sc. Jasna Bošnir

13,30-15,00

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16, velika dvorana

Mikrobiološka analiza hrane (V)

dr.sc. Ivančica Kovaček

Zdenko Mlinar, dipl.san.inž.

16,00-19,45

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – laboratorij

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove projektiranja zgrada (P+V)

dr.sc. Jasenka Kranjčević

 

8,00-10,15

Mlinarska 38, dvorana 4

Stručna praksa III*

Lidija Barušić, dipl.san.ing.

9,15-16,00

Zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16 – laboratorij

 Napomena: P-predavanja; V-vježbe

Nastava prema rasporedu počinje u utorak, 03.10.2017.

Nastava svih kolegija započinje predavanjima, a tek potom vježbama.

Točna raspodjela studenata po vježbovnim grupama pojedinog kolegija odredit će se na prvom predavanju u dogovoru s predmetnim nastavnikom.

Raspored održavanja izbornih kolegija bit će objavljen naknadno, nakon upisa istih.

*Stručna praksa III održavati će se u grupama, prema dogovoru s Lidijom Barušić, dipl. san. ing. o čemu će studenti biti pravodobno obaviješteni.

 

Voditeljica studija sanitarnog inženjerstva
Izv.prof.dr.sc. Jasna Bošnir