Posljednja izmjena: 09.10.2017. 16:03

PLAN RASPOREDA NASTAVE ZA STUDENTE 1.GOD. IZVANREDNOG STUDIJA SESTRINSTVA AK. GOD. 2017/18.

1. godina izvanredni – grupa 1

Datum

1. godina izvanredni – grupa 2

Datum

1. godina izvanredni – grupa 3

Datum

1.      Anatomija

2.      Mikrobiologija s parasitologijom

3.      Osnove zdravstvene njege

11.09. – 23.09.2017.

1.      Osnove medicinske kemije i biokemije

2.      Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja

3.      Osnove zdravstvene njege

18.9.- 30.09. 2017.

1. Komunikacijske vještine

2.Osnove medicinske kemije i biokemije

3.Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja

4. Filozofija i etika u sestrinstvu

16.10. – 28.10.2017.

1.      Osnove zdravstvene njege – vježbe

01.10. – 10.11.2017.

1. Osnove zdravstvene njege  -vježbe

02.10. – 24.11. 2017.

1. Osnove zdravstvene njege

Zdravstvena njega zasnovana na dokazima

6.11. – 11.11. 2017.

1.      Osnove medicinske kemije i biokemije

2.      Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja

3.      Farmakologija

4.      Izborni predmet 

Profesionalni razvoj u sestrinstvu

13.11. – 24.11.2017.

1.      Izborni predmet

 Engleski/njemački jezik

 Psihologija cjeloživotnog vijeka

27.11. – 2.12. 2017.

1. Osnove zdravstvene njege – vježbe

 

2.      Kliničke vježbe zdravstvene njege I

27.11. – 9.12. 2017.

 

 Izborni predmet:

Profesionalni razvoj u sestrinstvu

4.12. – 6.12. 2018.

popodne

1.      Fiziologija

2.      Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo

3.      Izborni predmet

Engleski/njemački jezik

04.12. – 09.12.2017.

1.      Farmakologija

2.      Izborni predmet

Temeljni hitni postupci

18.12. – 22.12. 2017.

1. Farmakologija

 2. Izborni predmet

 Engleski/njemački jezik

8.1. – 13. 1. 2018.

1.      Komunikacijske vještine

2.      Proces zdravstvene njege

3.      Izborni predmet

Temeljni hitni medicinski postupci

08.01. – 20.01.2018.

1.      Dijetetika

2.      Fiziologija

3.      Filozofija i etika u sestrinstvu

 

15.01. – 27.01.2018.

1. Fiziologija

29.1.- 3.2. 2018.

1.      Informatika u zdravstvenoj njezi

2.      Izborni predmet

Zdravstvena njega zasnovana na dokazima

3.      Kliničke vježbe zdravstvene njege I

05.02. – 17.02.2018.

1.      Anatomija

2.      Mikrobiologija s parasitologijom

3.Izborni predmet

 Profesionalni razvoj u sestrinstvu

12.02. – 24.02.2018.

1. Anatomija

2.Mikrobiologija s parasitologijom

3.Izborni predmet

Temeljni hitni medicinski postupci

12.2. – 25.2. 2018.

Proces zdravstvene njege – vježbe Kliničke vježbe zdravstvene njege I

19.02. – 06.04.2018.

1.      Proces zdravstvene njege

2.      Informatika u zdravstvenoj njezi

3.      Izborni predmet

 Timski rad

12.03. – 24.03.2018

1. Dijetetika

2. Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo

3.4. – 7.4. 2018.

1.       

 

Proces zdravstvene njege – vježbe

26.3. – 21.4. 2018.

1. Proces zdravstvene njege

2. Izborni predmet

Psihologija cjeloživotnog vijeka

23.4. – 5.5. 2018.

1.      Dijetetika

2.      Filozofija i etika u sestrinstvu

3.      Izborni predmet

Timski rad

09.04. – 21.04.2018.

1.      Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo

2.      Izborni predmet 

Zdravstvena njega zasnovana na dokazima

24.04 – 28.4. 2018.

1. Proces zdravstvene njege- vježbe

7.5. – 26.5. 2018.

1.      Izborni predmet

Psihologija cjeloživotnog vijeka

28.05 – 02.06.2018.

1.      Komunikacijske vještine

2.      Kliničke vježbe zdravstvene njege I

14.05. – 26.05.2018

1.Informatika u zdravstvenoj njezi

2.Izborni predmet:

Timski rad

28.5 – 9.6.2018.

Voditeljica studija sestrinstva
Dr.sc.Biserka Sedić, prof.v.š.

RASPORED NASTAVE 1. GODINE IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA SESTRINSTVA

 (1. grupa)
AKADEMSKA GODINA 2017/2018. – RUJAN 2017.

PONEDJELJAK, 11.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Uvodno predavanje

08.00 – 09.30

KB Dubrava, Amfiteatar

Osnove zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

09.45 – 12.00

12.15 – 14.30

KB Dubrava, Amfiteatar

Anatomija (P)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

14.45 – 17.00

17.15 – 19.30

KB Dubrava, Amfiteatar

UTORAK, 12.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

09.30 – 11.45

12.00 – 14.30

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

Anatomija (P)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

15.30 – 17.00

17.15 – 19.30

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

SRIJEDA, 13.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

Anatomija (P)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

ČETVRTAK, 14.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

Mikrobiologija s parasitologijom (P)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

PETAK, 15.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

Mikrobiologija s parasitologijom (P)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

SUBOTA, 16.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 1

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 2

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

13.00 – 15.15

15.30 – 17.00

Grupa 2

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 1

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

PONEDJELJAK, 18.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

Mikrobiologija s parasitologijom (P)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

13.00 – 15.15

15.30 – 17.45

Ksaver 196a, Dvorana 401/402

UTORAK, 19.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 2

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 1

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 1

Ksaver 209, dvorana 107

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 2

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

SRIJEDA, 20.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 3

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 4

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 4

Ksaver 209, dvorana 107

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 3

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

ČETVRTAK, 21.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 3

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 4

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 4

Ksaver 209, dvorana 107

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 3

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

PETAK, 22.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 5

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 6

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 6

Ksaver 209, dvorana 107

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 5

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

SUBOTA, 23.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 5

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 6

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

13.00 – 15.15

15.30 – 17.00

Grupa 6

Ksaver 209, dvorana 107

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 5

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

PONEDJELJAK, 25.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 7

Ksaver 209, dvorana 303

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

13.00 – 15.15

15.30 – 17.00

Grupa 8

Ksaver 209, dvorana 107

UTORAK, 26.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 7

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 8

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

13.00 – 15.15

15.30 – 17.00

Grupa 8

Ksaver 209, dvorana 107

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 7

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

SRIJEDA, 27.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 9

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 10

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

13.00 – 15.15

15.30 – 17.00

Grupa 10

Ksaver 209, dvorana 107

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 9

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

ČETVRTAK, 28.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Grupa 9

Ksaver 209, dvorana 303

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 10

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

13.00 – 15.15

15.30 – 17.00

Grupa 10

Ksaver 209, dvorana 107

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 9

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

PETAK, 29.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

08.30 – 10.00

10.15 – 11.45

Grupa 8

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

12.45 – 14.15

14.30 – 16.00

Grupa 7

Zavod za mikrobiologiju,

Rockefellerova 2

Raspored po grupama za vježbe kolegija Mikrobiologija s parasitologijom, Anatomija (V):

  1. Grupa:  01. ABRAM-VULETIĆ ADRIANA – 20. BENAKOVIĆ IVANA
  2. Grupa:  21. BEZJAK MONIKA – 40. CELENKO PETRA
  3. Grupa:  41. CRLJENIĆ GORDAN BRUNO – 60. DUVNJAK IVANA
  4. Grupa:  61. DŽELALIJA BURA IVONA – 80. GOLUB IVICA
  5. Grupa:  81. GORETA KLARA – 100. HRNJAK IVANA
  6. Grupa:  101. HRUŠKA MATEA – 120. JELAŠ MAJA
  7. Grupa:  121. JELAVIĆ DANIJELA – 140. KOMUGOVIĆ IVANA
  8. Grupa:  141. KOPIĆ ANTONIA – 160. KRNIĆ NINIĆ KATARINA
  9. Grupa:  161. KRVARIĆ INES – 180. LUČIĆ NINO
  10. Grupa:  181. LUČIĆ VIKTORIJA – 200. MARKUŠ OKLOPČIĆ KATARINA

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

Popis studenata prve grupe možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Osnove zdravstvene njege možete pogledati ovdje.

__________________________________________________________________________________________________________________________

RASPORED NASTAVE ZA STUDENTE
1. GODINE IZVANREDNOG STUDIJA SESTRINSTVA (2. grupa)
AKADEMSKE GODINE 2017/2018. – RUJAN 2017.

 

 

PONEDJELJAK, 18.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Uvodno predavanje

 

08.00 – 09.30

Mlinarska cesta 38, dvorana 2

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Marko Šušak, prof.

10.30 – 12.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 2

Osnove med. kemije i biokemije (P)

Karmen Bilić, dipl.ing.

13.00 – 15.15

15.30 – 17.00

Mlinarska cesta 38, dvorana 2

UTORAK, 19.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove med. kemije i biokemije (P)

Karmen Bilić, dipl.ing.

12.00 – 15.00

Mlinarska cesta 38, dvorana 2

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

15.15 – 17.30

17.45 – 19.15

Grupa 1

Ksaver 196a, dvorana 405

SRIJEDA, 20.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Snježana Čukljek, prof.

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 2

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 2

Ksaver 196a, dvorana 405

ČETVRTAK, 21.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Snježana Čukljek, prof.

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 2

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 3

Ksaver 196a, dvorana 405

PETAK, 22.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Snježana Čukljek, prof.

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 2

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 4

Ksaver 196a, dvorana 405

PONEDJELJAK, 25.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Snježana Čukljek, prof.

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 401/402

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Dr.sc. Tomislav Krpan

13.00 – 15.15

Ksaver 196a, dvorana 401/402

UTORAK, 26.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Snježana Čukljek, prof.

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 401/402

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Dr.sc. Tomislav Krpan

15.15 – 17.30

17.45 – 20.00

Ksaver 196a, dvorana 401/402

SRIJEDA, 27.09.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Snježana Čukljek, prof.

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Ksaver 196a, dvorana 401/402

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Marko Šušak, prof.

14.30 – 16.45

Ksaver 196a, dvorana 401/402

Raspored studenata po grupama:

  1. Grupa: 01. BUDJAK LJILJANA – 36. PASTUOVIĆ MONIKA
  2. Grupa: 37. PAVLIĆ MAGDALENA – 72 RONJAK ANDREA
  3. Grupa: 73. RORIĆ ANTONIJA – 108. ŠPLAJT MARIJANA
  4. Grupa: 109. ŠPOLJAR DOMAGOJ – 146. ŽIVATOVIĆ BRUNO

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

 

Popis studenata druge grupe možete pogledati ovdje.

Popis studenata treće grupe možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Osnove zdravstvene njege možete pogledati ovdje.

__________________________________________________________________________________________________________________________

RASPORED NASTAVE ZA STUDENTE 1.GODINE IZVANREDNOG STUDIJA SESTRINSTVA
(3. grupa) 
AKADEMSKA GODINA 2017/2018. – LISTOPAD 2017.

 

PONEDJELJAK, 16.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Uvodno predavanje

 

08.30 – 09.30

Mlinarska 38, Dvorana 2

Komunikacijske vještine (P)

Lada Perković, v.pred.

10.00 – 12.15

Ksaver 196a, dvorana 401/402

12.30 – 14.00

Ksaver 196a, dvorana 401

Komunikacijske vještine (V)

Petar Fabijanić, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 1

Mlinarska 38, seminarska dvorana

Komunikacijske vještine (V)

Ivana Benković, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 2

Mlinarska 38, Dvorana 8

Komunikacijske vještine (V)

Max Vinšćak, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 3

Mlinarska 34, amfiteatar

UTORAK, 17.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Uvodno predavanje – ISVU sustav

 

14.30 – 15.15

Ksaver 196a, dvorana 405

Komunikacijske vještine (V)

Petar Fabijanić, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 1

Mlinarska 38, Dvorana 7

Komunikacijske vještine (V)

Ivana Benković, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 2

Mlinarska 38, seminarska dvorana

Komunikacijske vještine (V)

Max Vinšćak, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 3

Ksaver 209, dvorana 209

SRIJEDA, 18.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Filozofija i etika u sestrinstvu (P)

Marija Brdarević, prof.

13.00 – 15.15

Rockefellerova 2, Amfiteatar

Komunikacijske vještine (V)

Petar Fabijanić, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 4

Ksaver 209, dvorana 215

Komunikacijske vještine (V)

Ivana Benković, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 5

Mlinarska 38, Dvorana 8

Komunikacijske vještine (V)

Max Vinšćak, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 6

Mlinarska 38, seminarska dvorana

ČETVRTAK, 19.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Komunikacijske vještine (P)

Lada Perković, v.pred.

08.45 – 10.15

10.30 – 12.00

Amfiteatar, Mlinarska 34

Amfiteatar, Mlinarska bb

Komunikacijske vještine (V)

Petar Fabijanić, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 4

Ksaver 196a, dvorana 403

Komunikacijske vještine (V)

Ivana Benković, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 5

Ksaver 196a, dvorana 405

Komunikacijske vještine (V)

Max Vinšćak, dipl.psih.

15.30 – 18.30

Grupa 6

Ksaver 209, dvorana 209

PETAK, 20.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Filozofija i etika u sestrinstvu (P)

Marija Brdarević, prof.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

13.00 – 13.45

Rockefellerova 2, Amfiteatar

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Marko Šušak, prof.

14.45 – 17.00

17.15 – 19.30

Ksaver 196a, dvorana 401/402

PONEDJELJAK, 23.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Filozofija i etika u sestrinstvu (P)

Marija Brdarević, prof.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 401/402

Filozofija i etika u sestrinstvu (S)

Marija Brdarević, prof.

13.00 – 15.15

Grupa 1

Ksaver 196a, dvorana 401/402

15.30 – 17.00

Grupa 1

Ksaver 196a, dvorana 405

UTORAK, 24.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Filozofija i etika u sestrinstvu (P)

Marija Brdarević, prof.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 401/402

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Dr.sc. Tomislav Krpan

14.00 – 16.15

Ksaver 196a, dvorana 401/402

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana 404

SRIJEDA, 25.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

16.00 – 18.15

18.30 – 20.00

Grupa 2

Ksaver 196a, dvorana 402

ČETVRTAK, 26.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove med. kemije i biokemije (P)

Karmen Bilić, dipl.ing.

13.30 – 15.45

Ksaver 196a, dvorana 401/402

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

16.00 – 18.15

18.30 – 20.00

Grupa 1

Ksaver 196a, dvorana 403

PETAK, 27.10.2017.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Filozofija i etika u sestrinstvu (S)

Marija Brdarević, prof.

09.00 – 11.15

11.30 – 13.00

Grupa 2

Ksaver 196a, dvorana 403

Osnove med. kemije i biokemije (P)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana 401/402

Raspored studenata po grupama za kolegij Komunikacijske vještine (V):

  1. Grupa: 01. ANDRIJEVIĆ KATARINA – 21. BUDIĆ MATEO
  2. Grupa: 22. BURIĆ ANAMARIJA – 42. IVKIĆ ANTONIJO
  3. Grupa: 43. JAGODIN MATEO – 63. MARIĆ MATIJA
  4. Grupa: 64. MARKUŠIĆ VALENTINA – 84. PETROVIĆ MARINA
  5. Grupa: 85. PILIH LUCIJA – 106. SLAČEK MIHAEL
  6. Grupa: 107. SLAVI KARLO – 128. ŽIVODER HRVOJE

 

Raspored studenata po grupama za kolegij Filozofija i etika u sestrinstvu, Osnove med. kemije i biokemije (S):

  1. Grupa: 01. ANDRIJEVIĆ KATARINA – 63. MARIĆ MATIJA
  2. Grupa: 64. MARKUŠIĆ VALENTINA – 128. ŽIVODER HRVOJE

 

 

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

Popis studenata možete pogledati ovdje.