Posljednja izmjena: 15.02.2019. 12:12

Predviđeni termini održavanja nastave za izvanredni studij fizioterapije  2018./2019.

  1. godina

01.10. – 06.10.2018.

Osnove motoričkih transformacija I

Fiziologija

22.10. – 27.10.2018.

Uvod u fizioterapiju

Javno zdravstvo

05.11. – 10.11.2918.

Osnove motoričkih transformacija I

Javno zdravstvo

Anatomija (8.-10.11.)

19.11. – 24.11.2018.

Osnove motoričkih transformacija I

03.12. – 08.12.2018.

Engleski jezik

Klinička kineziologija

Anatomija

10.12. – 15.12.2018.

Patofiziologija

Osnove motoričkih transformacija I

Biomehanika

Klinička  kineziologija

07.01. – 12.01.2019.

Razvojna psihologija

Klinička kineziologija

Biomehanika

21.01. – 26.01.2019.

Razvojna psihologija

Klinička kineziologija

Biomehanika

FT procjena

04.02. – 09.02.2019.

Klinička kineziologija

FT procjena

Zdravstvena psihologija

Osnove zdravstvene njege

25.02. – 02.03.2019.

Fizika

Ft procjena

Zdravstvena psihologija

18.03. – 23.03.2019.

Anatomija (21.-23.3.)

Fizioterapijska procjena

08.04. – 13.04.2018.

FT procjena

Kliničke vježbe I

06.05. – 11.05.2019.

Kliničke vježbe I

27.05. – 01.06.2019.

Kliničke vježbe I

 


 

RASPORED NASTAVE I. GODINE 

IZVANREDNOG DISLOCIRANOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE U PAKRACU, 

AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

PONEDJELJAK 04.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Sanja Ledinski Fičko

09.00 – 12.00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Osnove zdravstvene njege (P)

Sanja Ledinski Fičko

13.00 – 16.45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

UTORAK 05.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (V) FT 1

Boris Ilić

09.30 – 12:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Osnove zdravstvene njege (V) FT 2

Boris Ilić

12:45 – 15:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapijska procjena (V) FT 2  

Martina Cipan

09:30 – 11:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

SRIJEDA 06.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (V) FT 2

Boris Ilić

09:30 – 12:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Osnove zdravstvene njege (V) FT 1

Boris Ilić

12:45 – 15:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapijska procjena (V) FT 1  

Martina Cipan

09:30 – 11:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

ČETVRTAK 07.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička kineziologija (S) 

Martina Cipan

10:00 – 11:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Zdravstvena psihologija (P) 

Slavka Galić

16:00 – 20:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

PETAK 08.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena psihologija (V)  FT 1 

Marija Krip 

11:00 – 14:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Zdravstvena psihologija (V)  FT 2 

Marija Krip 

15:00 – 18:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

SUBOTA 09.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena psihologija (P) 

Slavka Galić

10:00 – 13:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova 10, dv. 2

Zdravstvena psihologija (P) 

Slavka Galić

14:30 – 17:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova 10, dv. 2

NAPOMENA:

Podjela studenata prema grupama:

Grupa 1: 01 – 24

Grupa 2: 25 – 48

Mole se studenti da na vježbe iz predmeta Fizioterapijske procjene donesu sportsku odjeću (majice na bretele, kratke hlače) i čistu obuću namijenjenu samo za dvoranu.

 

Sljedeći blok nastave održat će se od 25.02. – 02.03. 2019. godine.

 

Voditeljica Dodiplomskog studija fizioterapije:

Doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.


RASPORED NASTAVE I. GODINE  IZVANREDNOG DISLOCIRANOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE U PAKRACU,

  AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

 

PONEDJELJAK 25.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V) FT 2     

Martina Cipan

11:00 – 14:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

UTORAK 26.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V) FT 1  

Martina Cipan

11:00 – 14:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Zdravstvena psihologija (P) 

Slavka Galić

16:00 – 18:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Zdravstvena psihologija (P) 

Slavka Galić

18:30 – 20:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

SRIJEDA 27.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V) FT 1    

Martina Cipan

09:00 – 11:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizioterapijska procjena (V) FT 2    

Martina Cipan

12:00 – 14:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

ČETVRTAK 28.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

TEMA

MJESTO

Anatomija (P)

Boris Božić

15:00 – 17:15

Topografska anatomija: ruka i noga

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija (V) FT 1/ FT 2

D.Gajski / A. Subašić

17:30 – 18:15

Topografska anatomija: ruka

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

PETAK 01.03.2019.

PREDMET

VRIJEME

TEMA

MJESTO

Anatomija (P)

Boris Božić

08:00 -10:15

Topografska anatomija: prsni koš, trbušna šupljina i zdjelica

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija (V) FT 1/ FT 2

D.Gajski / A. Subašić

16:00 – 16:45

Topografska anatomija: noga

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

Anatomija (V) FT 1/ FT 2

D.Gajski / A. Subašić

16:45 – 17:30

Topografska anatomija: prsni koš

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

Anatomija (V) FT 1/ FT 2

D.Gajski / A. Subašić

17:30 – 19:00

Topografska anatomija: trbušna šupljina i zdjelica

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

SUBOTA 02.03.2019.

PREDMET

VRIJEME

TEMA

MJESTO

Anatomija (P)

Boris Božić

09:00 – 11:15

Topografska anatomija: glava i kralješnica

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 3

Anatomija (V) FT 1/ FT 2

D.Gajski / A. Subašić

12:00 – 14:15

Topografska anatomija: glava i kralješnica

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2/3

 NAPOMENA:

Grupa 1: 01 – 24

Grupa 2: 25 – 48

Mole se studenti da na vježbe iz predmeta Fizioterapijske procjene donesu sportsku odjeću (majice na bretele, kratke hlače) i čistu obuću namijenjenu samo za dvoranu.

 

Sljedeći blok nastave održat će se od 18.03. – 23.03. 2019. godine.

 

Voditeljica Dodiplomskog studija fizioterapije:

Doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.