Posljednja izmjena: 01.04.2019. 13:34

Predviđeni termini održavanja nastave za izvanredni studij fizioterapije  2018./2019.

2. godina

24.09. – 29.09.2018.

Kardiologija i pulmologija

Ginekologija

FT vještine

15.10. – 20.10.2018.

Ortopedija

FT vještine

05.11. – 10.11.2918.

Ft vještine

Kirurgija s traumatologijom

19.11. – 24.11.2018.

Komunikacijske vještine

FT vještine

03.12. – 08.12.2018.

Komunikacijske vještine

FT vještine

Pedijatrija

07.01. – 12.01.2019.

Pedijatrija

Ft vještine

Fizioterapija I

Fizioterapija II

28.01. – 02.02.2019.

Ft vještine

Fizioterapija I

Fizioterapija II

Neurologija

18.02. – 23.02.2019.

Reumatologija

Sportska medicina

04.03. – 09.03.2019.

Kliničke vježbe II

18.03. – 23.03.2019.

Kliničke vježbe II

01.04. – 06.04.2019.

Fizioterapija II.

Ortotika i protetika

Preventivna fizioterapija

15.04. – 20.04.2019.

Preventivna fizioterapija

13.05. – 18.05.2019.

Kliničke vježbe II

 


 

RASPORED NASTAVE II. GODINE  IZVANREDNOG DISLOCIRANOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE U PAKRACU,  AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

PONEDJELJAK 15.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Preventivna fizioterapija (P)  

Martina Cipan

10:00 – 13:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija I (P)  

Ana Debeljak De Martini

16:15 – 19:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

UTORAK 16.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Preventivna fizioterapija (V) FT 1 / FT2       

Martina Cipan

12:15 – 16:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizioterapija I (P)

Ana Debeljak De Martini

17:00 – 20:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

SRIJEDA 17.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija II (S) 

Ljiljana Vrcić Kiseljak

10:00 – 12:15

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija II (S) 

Ljiljana Vrcić Kiseljak

13:30 – 16:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Ortotika i protetika (P)  

Damir Matoković

16:30 – 19:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

ČETVRTAK 18.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijske vještine (V)  FT 1   

Martina Cipan

09:00 – 09:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizioterapija I (V) FT 1   

Vesna Hodić

11:00 – 14:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizioterapija I (V) FT 2   

Vesna Hodić

15:30 – 18:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

PETAK 19.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijske vještine (V)  FT 2    1

Martina Cipan

09:00 – 09:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizioterapija I (V) FT 2   

Vesna Hodić

11:00 – 14:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

Fizioterapija I (V) FT 1   

Vesna Hodić

15:30 – 18:30

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 4

SUBOTA 20.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Preventivna fizioterapija (V)  FT 1 / FT2       

Martina Cipan

09:00 – 12:00

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

Fizioterapija I (P)  

Ana Debeljak De Martini

12:00 – 15:45

Prostor Učilišta

A. Kestenova10, dv. 2

NAPOMENA:

Mole se studenti da na vježbe iz predmeta Fizioterapijske vještine i Fizioterapiju I ponesu sportsku odjeću i obuću namijenjenu za dvoranu 4.

Sljedeći blok nastave održat će se od 13.05. – 18.05. 2019. godine.

 

Voditeljica Dodiplomskog studija fizioterapije:

Doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Popis studenata možete vidjeti ovdje.

Raspored kliničkih vježbi te popis studenata iz kolegija Kliničke vježbe II možete pogledati ovdje.