Posljednja izmjena: 04.04.2018. 15:16

 

RASPORED NASTAVE I. GODINE  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

UTORAK 03.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena psihologija (P)

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

08.00 – 13.30

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Biomehanika (V)

FT 31-60

Ivan Jurak

14.00 – 17.00

Ksaver 196a, dvorana 404

Zdravstvena psihologija (V)

FT 106-126

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ana Vodanović Kosić

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 209

Zdravstvena psihologija (V)

FT 127-147

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Helena Tomljenović

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana 7

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

15.30 – 18.30

Prema dodatnom rasporedu

Biomehanika (V)

FT 1-30

Ivan Jurak

17.00 – 20.00

Ksaver 209, dvorana 210

SRIJEDA 04.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena psihologija (P)

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

08.00 – 13.30

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Zdravstvena psihologija (V)

FT 1-20

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ivana Benković

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 209

Zdravstvena psihologija (V)

FT 21-40

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Maks Vinšćak

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 210

Zdravstvena psihologija (V)

FT 106-126

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ana Vodanović Kosić

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana 7

Zdravstvena psihologija (V)

FT 127-147

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Helena Tomljenović

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana seminarska

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

15.30 – 20.00

Prema dodatnom rasporedu

ČETVRTAK 05.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena psihologija (P)

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

09.30 – 15.00

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Zdravstvena psihologija (V)

FT 106-126

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ana Vodanović Kosić

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 209

Zdravstvena psihologija (V)

FT 127-147

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Helena Tomljenović

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 210

Zdravstvena psihologija (V)

FT 1-20

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ivana Benković

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana 7

Zdravstvena psihologija (V)

FT 21-40

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Maks Vinšćak

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana seminarska

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

15.30 – 18.30

Prema dodatnom rasporedu

PETAK 06.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Patofiziologija (P)

Željko Čabrijan

08.00 – 15.15

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Zdravstvena psihologija (V)

FT 1-20

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ivana Benković

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 210

Zdravstvena psihologija (V)

FT 21-40

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Maks Vinšćak

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana 5

Zdravstvena psihologija (V)

FT 41-62

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Helena Tomljenović

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana 6

Zdravstvena psihologija (V)

FT 63-84

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ana Vodanović Kosić

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana seminarska

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

15.30 – 18.30

Prema dodatnom rasporedu

SUBOTA 07.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena psihologija (V)

FT 41-62

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Helena Tomljenović

09.00 – 13.15

Ksaver 209, dvorana 209

Zdravstvena psihologija (V)

FT 63-84

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ana Vodanović Kosić

09.00 – 13.15

Ksaver 209, dvorana 210

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

09.00 – 15.15

Prema dodatnom rasporedu

NAPOMENA: Slijedeći blok nastave planira se u terminu od 16.04. – 21.04.2018.

Voditeljica studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

RASPORED NASTAVE I. GODINE  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

PONEDJELJAK 16.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

08.00 – 11.00

Prema dodatnom rasporedu

Fizioterapijska procjena (S)

FT 141-211

Lukrecija Jakuš

Izvođač: Ivana Crnković

11.00 – 12.30

Ksaver 196a, dvorana 405

Fizioterapijska procjena (S)

FT 71-140

Lukrecija Jakuš

Izvođač: Ivana Crnković

12.30 – 14.00

Ksaver 196a, dvorana 403

Fizioterapijska procjena (S)

FT 1-70

Lukrecija Jakuš

Izvođač: Ivana Crnković

14.00 – 15.30

Ksaver 196a, dvorana 403

Biomehanika (V)

FT 1-15

Ivan Jurak

15.30 – 18.30

ZVU, seminarska dvorana

Zdravstvena psihologija (V)

FT 41-62

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ivana Benković

15.30 – 19.30

ZVU, dvorana 7

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

15.30 – 18.30

Prema dodatnom rasporedu

UTORAK 17.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

08.00 – 11.00

Prema dodatnom rasporedu

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

11.00 – 14.00

Prema dodatnom rasporedu

Biomehanika (V)

FT 61-75

Ivan Jurak

08.00- 11.00

Ksaver 209, dvorana 308

Biomehanika (V)

FT 16-30

Ivan Jurak

11.00 – 14.00

Ksaver 196a, dvorana 405

Zdravstvena psihologija (V)

FT 85-105

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Ivana Benković

15.30 – 19.30

Amfiteatar, Mlinarska bb

 

Zdravstvena psihologija (V)

FT 169-189

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Martina Majstorović

15.30 – 19.30

Amfiteatar, Rockefellerova 2

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

15.30 – 18.30

Prema dodatnom rasporedu

SRIJEDA 18.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

08.00 – 11.00

Prema dodatnom rasporedu

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

11.00 – 14.00

Prema dodatnom rasporedu

Anatomija s histologijom (P)

Krešimir Rotim

15.30 – 20.00

Mlinarska cesta dv. 2

ČETVRTAK 19.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Biomehanika (V)

FT 181-195

Ivan Jurak

Izvođač: Ozren Rađenović

08.00-11.00

Zagrebački velesajam, dv. 6

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

08.00 – 11.00

Prema dodatnom rasporedu

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

11.00 – 14.00

Prema dodatnom rasporedu

Anatomija s histologijom (P)

Krešimir Rotim

15.30 – 20.00

Ksaver196a, dv. 401/402

PETAK 20.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Biomehanika (V)

FT 121-135

Ivan Jurak

Izvođač: Ozren Rađenović

08.00-11.00

Ksaver 209, dv. 305

Biomehanika (V)

FT 136 – 150

Ivan Jurak

Izvođač: Ozren Rađenović

11.00-14.00

Ksaver 209, dv. 305

Klinička kineziologija (V)

FT 43-63

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Šime Anzulović

09.00 – 14.15

Ksaver 209, dv. 209

Anatomija s histologijom (P)

Krešimir Rotim

15.30 – 20.00

Ksaver196a, dv. 401/402

SUBOTA 21.04.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena psihologija (V)

FT 190-211

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Maja Batista

09.00 – 13.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstvena psihologija (V)

FT 85-105

Zrinka Pukljak Iričanin, Lada Perković

Izvođač: Maks Vinšćak

09.00 – 13.15

Ksaver 196a, dvorana 404

Fizioterapijska procjena (V)

Lukrecija Jakuš

09.00 – 14.15

Prema dodatnom rasporedu

NAPOMENA: Slijedeći blok nastave planira se u terminu od 02.05. – 05.05.2018.

 

Voditeljica studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Planirani termini održavanja nastave za 1. godinu izvanrednog studija fizioterapije 2017./18. možete pogledati ovdje.

Popis studenata 1. godine izvanrednog studija fizioterapije možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih grupa iz kolegija Kliničke vježbe I možete pogledati ovdje.

Popis studenata iz kolegija Kliničke vježbe I možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi u praktikumu iz kolegija Fizioterapijska procjena možete pogledati ovdje.

Popis studenata iz kolegija Njemački jezik možete pogledati ovdje.

Popis studenata iz kolegija Engleski jezik možete pogledati ovdje.