Posljednja izmjena: 13.02.2019. 14:10

Planirani termini nastave  1. godina izvanrednog studija fizioterapije u Zagrebu

1. GRUPA      

 2. GRUPA
   
 10.09. – 15.09.2018.

24.09.-29.09.2018.

17.09.-22.09.2018.

 01.10.-06.10.2018.

08.10.-13.10.2018.

15.10.-21.10.2018.

12.11.-17.11.2018.

19.11.-24.11.2018.

26.11.-01.12.2018.

03.12.-08.12.2018.

07.01.-12.01.2019.

14.01.-19.01.2019.

04.02.-09.02.2019.

11.02.-16.02.2019.

18.02.-23.02.2019.

25.02.-02.03.2019.

01.04.-06.04.2019.

08.04.-13.04.2019.

29.04.-04.05.2019.

06.05.-11.05.2019.

13.05.-18.03.2019.

20.05.-25.05.2019.

27.05.-01.06.2019.

03.06.-08.06.2019.

10.06.-16.06.2019.

10.06.-16.06.2019.

 


 

RASPORED NASTAVE I. GODINE 

IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE, 

AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

*1 studijska grupa 7 blok nastave

PONEDJELJAK 04.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Razvojna psihologija (P)

Mirna Kostović Srzentić

10.00 – 13.15

Mlinarska 38, dvorana 3

Klinička kineziologija (V)

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Josip Draženović FT 45-66

15.00 – 20.15

Ksaver 209, dvorana 215

Fizioterapijska procjena (V) FT 17-32

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.00

Ksaver 209, dvorana 308

 

UTORAK 05.02.2019.

Razvojna psihologija (P)

Mirna Kostović Srzentić

08.00 – 11.15

Mlinarska 38, dvorana 3

Razvojna psihologija (V) FT 41-60

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Maks Vinšćak

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 209

Razvojna psihologija (V) FT 81-100

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Zlatica Kozjak Mikić

17.00 – 20.00

Ksaver 209, dvorana 210

Razvojna psihologija (V) FT 101-110

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Martina Majstorović

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 305

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Vjeran Švaić FT 23-44

12.30 – 14.00

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Vjeran Švaić FT 67-88

14.30 – 16.00

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

Fizioterapijska procjena (V) FT 17-32

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.00

KB Sv. Duh

 

SRIJEDA 06.02.2019.

Razvojna psihologija (P)

Mirna Kostović Srzentić

10.00 – 13.15

Mlinarska 38, dvorana 3

Razvojna psihologija (V) FT 41-60

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Maks VInšćak

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 209

Razvojna psihologija (V) FT 81-100

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Zlatica Kozjak Mikić

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 210

Razvojna psihologija (V) FT 101-110

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Martina Majstorović

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 305

Fizioterapijska procjena (V) FT 17-32

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.00

KB Sv. Duh

 

ČETVRTAK 07.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V) FT 1-16

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 11.00

Ksaver 209, dv. 308

Razvojna psihologija (V) FT 21-40

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Zlatica Kozjak Mikić

09.00 – 12.15

Ksaver 209, dvorana 210

Razvojna psihologija (V) FT 61-80

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Maks Vinšćak

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 209

Fizioterapijska procjena (V) FT 17-32

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.00

KB Sv. Duh

 

 

 

PETAK 08.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V) FT 1-16

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 10.15

Ksaver 209, dv. 308

Razvojna psihologija (V) FT 21-40

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Zlatica Kozjak Mikić

09.00 – 12.15

Ksaver 209, dvorana 210

Razvojna psihologija (V) FT 61-80

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Maks Vinšćak

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 209

Fizioterapijska procjena (V) FT 17-32

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.00

KB Sv. Duh

Klinička kineziologija (V)

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Josip Draženović FT 89-109

15.00 – 20.15

Ksaver 209, dvorana 215

 

 

 

SUBOTA 09.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Klinička kineziologija (V)

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Josip Draženović FT 67-88

08.00 – 13.15

Ksaver 209, dvorana 215

Fizioterapijska procjena (V) FT 17-32

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

09.00 – 11.15

KB Sv. Duh

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 45-66

09.00 – 10.30

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 89 -109

10.30 – 12.00

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Vjeran Švaić FT 1-22

12.15 – 13.45

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

NAPOMENA: Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 18.02. – 23.02.2019.

 

Voditeljica Preddiplomskog stručnog studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster

 

 

Popis studenata 1. GRUPA 1. god IZV ZG možete pogledati ovdje.

Popisa studenata za kolegij Kliničke vježbe 1 pogledajte ovdje.

Raspored grupa za kolegij Kliničke vježbe 1 pogledajte ovdje.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

RASPORED NASTAVE I. GODINE 

IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE, 

AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

*2 studijska grupa

7 blok nastave

PONEDJELJAK 11.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizika (P)

Ivica Levanat

08.00 – 11.00

ZVU, dvorana 3

Razvojna psihologija (P)

Mirna Kostović Srzentić

11.15 – 15.30

Ksaver 196a, dvorana 404

Klinička kineziologija (V)

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Šime Anzulović FT 85-108

15.30 – 19.15

Ksaver 209, dv. 209

Fizioterapijska procjena (V) FT 16-30

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 18.30

Ksaver 209, dv. 210

Razvojna psihologija (V) FT 41-60

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Maks Vinšćak

16.00 – 19.15

ZVU, seminarska dvorana

Razvojna psihologija (V) FT 61-80

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Zlatica Kozjak Mikić

16.00 – 19.15

ZVU, dvorana 7

Razvojna psihologija (V) FT 121-144

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Martina Majstorović

16.00 – 19.15

ZVU, dvorana 5

UTORAK 12.02.2019.

Razvojna psihologija (P)

Mirna Kostović Srzentić

09.00 – 11.45

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Osnove zdravstvene njege (V) FT 128-144

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

12.00 – 15.00

Ksaver 209, dv. 107

Razvojna psihologija (V) FT 21-40

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Vatroslav Jelovica

12.00 – 15.15

Ksaver 209, dv. 305

Osnove zdravstvene njege (V) FT 97-112

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

15.15 – 18.15

Ksaver 209, dv. 107

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 113-127

13.00 – 14.30

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 43 -63  

14.30 – 16.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Fizioterapijska procjena (V) FT 16-30

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 18.30

Ksaver 209, dv. 209

Razvojna psihologija (V) FT 41-60

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Maks Vinšćak

16.00 – 19.15

ZVU, seminarska dvorana

Razvojna psihologija (V) FT 61-80

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Zlatica Kozjak Mikić

16.00 – 19.15

ZVU, dvorana 7

Razvojna psihologija (V) FT 121-144

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Martina Majstorović

16.00 – 19.15

ZVU, dvorana 5

SRIJEDA 13.02.2019.

Razvojna psihologija (V) FT 21-40

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Vatroslav Jelovica

09.00 – 12.15

Ksaver 209, dv. 305

Osnove zdravstvene njege (V) FT 81-96

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

09.00 – 12.00

Ksaver 209, dv. 107

Osnove zdravstvene njege (V) FT 113-127

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

12.15 – 15.15

Ksaver 209, dv. 107

Klinička kineziologija (V)

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Šime Anzulović FT 43-63

15.00 – 18.45

Ksaver 209, dv. 209

Fizioterapijska procjena (V) FT 16-30

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 18.30

Ksaver 209, dv. 215

Razvojna psihologija (V) FT 81-100

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Maks Vinšćak

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dv. 210

Razvojna psihologija (V) FT 101-120

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Martina Majstorović

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dv. 304

ČETVRTAK 14.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Fizika (P)

Ivica Levanat

08.00 – 11.00

ZVU, dvorana 3

Osnove zdravstvene njege (V) FT 85 -105

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

11.15 – 14.15

Ksaver 209, dv. 107

Osnove zdravstvene njege (V) FT 128-144

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

14.30 – 17.30

Ksaver 209, dv. 112

Fizioterapijska procjena (V) FT 16-30

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 18.30

Ksaver 209, dv. 305

Razvojna psihologija (V) FT 81-100

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Maks Vinšćak

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dv. 210

Razvojna psihologija (V) FT 101-120

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Martina Majstorović

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dv. 209

PETAK 15.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Razvojna psihologija (P)

Mirna Kostović Srzentić

09.00 – 11.45

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Osnove zdravstvene njege (V) FT 97-112

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

12.00 -15.00

Ksaver 209, dv. 107

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 1-21

13.00 – 14.30

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 127 -144

14.30 – 16.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Klinička kineziologija (V)

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Šime Anzulović FT 64-84

15.00 – 18.45

Ksaver 209, dv. 305

Fizioterapijska procjena (V) FT 16-30

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 18.30

Ksaver 209, dv. 210

SUBOTA 16.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Klinička kineziologija (V)

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Šime Anzulović FT 127-144

08.00 – 11.45

Ksaver 209, dv. 209

Fizioterapijska procjena (V) FT 16-30

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

09.00 – 11.15

Ksaver 209, dv. 210

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 64-84

09.00 – 10.30

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 106 -126

10.30 – 12.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 22-42

12.00 – 13.30

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 1-21

13.30 – 15.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

NAPOMENA: Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 25.02. – 02.03.2019.

 

Voditeljica Preddiplomskog stručnog studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster

 

 

RASPORED NASTAVE I. GODINE 

IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE, 

AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

*1 studijska grupa

8 blok nastave

PONEDJELJAK 18.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Fizioterapijska procjena (V) FT 33-48

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 17.00

Ksaver 209, dv. 210

Anatomija (P)

Krešimir Rotim

17.00 – 19.15

Ksaver 196a, dv. 401/402

UTORAK 19.02.2019.

 

 

 

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Osnove zdravstvene njege (V) FT 85-97

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

09.00 – 12.00

Ksaver 209, dv. 107

Osnove zdravstvene njege (V) FT 1-14

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

13.00 – 16.00

Ksaver 209, dv. 107

Fizioterapijska procjena (V) FT 33-48

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 17.00

Ksaver 209, dv. 210

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Vjeran Švaić FT 89 -109

13.00 – 14.30

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Vjeran Švaić FT 67-88

14.30 – 16.00

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

Anatomija (P)

Krešimir Rotim

17.00 – 19.15

Ksaver 196a, dv. 401/402

SRIJEDA 20.02.2019.

 

 

 

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Osnove zdravstvene njege (V) FT 85-97

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

09.00 – 12.00

Ksaver 209, dv. 107

Osnove zdravstvene njege (V) FT 15-28

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

13.00 – 16.00

Ksaver 209, dv. 107

Fizioterapijska procjena (V) FT 33-48

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 17.00

Ksaver 209, dv. 210

Anatomija (P)

Krešimir Rotim

17.00 – 19.15

ZVU, dvorana 3

ČETVRTAK 21.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Osnove zdravstvene njege (V) FT 98-110

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

09.00 – 12.00

Ksaver 209, dv. 107

Osnove zdravstvene njege (V) FT 71-84

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

13.00 – 16.00

Ksaver 209, dv. 107

Fizioterapijska procjena (V) FT 33-48

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.00

Ksaver 209, dv. 210

Razvojna psihologija (V) FT 1-20

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Martina Majstorović

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dv. 305

PETAK 22.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Osnove zdravstvene njege (V) FT 98-110

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

09.00 – 12.00

Ksaver 209, dv. 107

Osnove zdravstvene njege (V) FT 71-84

Irena Kovačević, Štefanija Ozimec Vulinec

Izvođač: Boris Ilić

13.00 – 16.00

Ksaver 209, dv. 107

Fizioterapijska procjena (V) FT 33-48

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.00

Ksaver 209, dv. 210

Razvojna psihologija (V) FT 1-20

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Martina Majstorović

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dv. 305

SUBOTA 23.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V) FT 33-48

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

09.00 – 11.15

Ksaver 209, dv. 210

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Vjeran Švaić FT 1-22

10.30 – 12.00

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Vjeran Švaić FT 23-44

12.00 – 13.30

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Vjeran Švaić FT 45-66

13.30 – 14.00

Zagrebački velesajam,

 Dvorana 6

 

NAPOMENA: Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 01.04. – 06.04.2019.

 

           Voditeljica Preddiplomskog stručnog studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster

 

 

 

RASPORED NASTAVE I. GODINE

  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE, 

AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

*2 studijska grupa

8 blok nastave

PONEDJELJAK 25.02.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Fizioterapijska procjena (V) FT 118-131

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.45

KB Sv. Duh

Fizioterapijska procjena (V) FT 31-45

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.45

KBCSM

Razvojna psihologija (V) FT 1-20

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Zlatica Kozjak Mikić

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 305

UTORAK 26.02.2019.

 

 

 

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 1-21

13.30 – 15.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Fizioterapijska procjena (V) FT 118-131

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.45

KB Sv. Duh

Fizioterapijska procjena (V) FT 31-45

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.00 – 18.45

KBCSM

Razvojna psihologija (V) FT 1-20

Mirna Kostović Srzentić

Izvođač: Zlatica Kozjak Mikić

16.00 – 19.15

Ksaver 209, dvorana 305

SRIJEDA 27.02.2019.

 

 

 

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Fizioterapijska procjena (V) FT 118-131

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 16.15

KB Sv. Duh

Fizioterapijska procjena (V) FT 31-45

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 16.15

KBCSM

Anatomija (P)

Krešimir Rotim

17.00 – 19.15

ZVU, dvorana 2

ČETVRTAK 28.02.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Fizioterapijska procjena (V) FT 118-131

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 16.15

KB Sv. Duh

Fizioterapijska procjena (V) FT 31-45

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 16.15

KBCSM

Anatomija (P)

Krešimir Rotim

17.00 – 19.15

Ksaver 196a, dv. 401/402

PETAK 01.03.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe I (V)

Ivan Jurak

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 64-84

13.00 – 14.30

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 85-105

14.30 – 16.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Fizioterapijska procjena (V) FT 118-131

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 16.15

KB Sv. Duh

Fizioterapijska procjena (V) FT 31-45

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

14.00 – 16.15

KBCSM

Anatomija (P)

Krešimir Rotim

17.00 – 19.15

ZVU, dvorana 2

SUBOTA 02.03.2019.

 

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijska procjena (V) FT 118-131

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 11.00

KB Sv. Duh

Fizioterapijska procjena (V) FT 31-45

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 -11.00

KBCSM

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 1-21

10.30 – 12.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 106 -126

12.00 – 13.30

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 22-42

13.30 – 15.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 43 -63

15.00 – 16.30

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

Osnove motoričkih transformacija (V)

Ozren Rađenović

Izvođač: Ivan Vrbik FT 127 -144

16.30 – 18.00

Zagrebački Velesajam

dvorana 6

 

NAPOMENA: Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 08.04. – 13.04.2019.

 

           Voditeljica Preddiplomskog stručnog studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster

 

 

Popis studenata 2. GRUPA 1. god IZV ZG možete pogledati ovdje.