Posljednja izmjena: 07.03.2019. 9:29

Planirani termini nastave 2. godina izvanrednog studija fizioterapije u Zagrebu

24.09.-30.09.2018.

15.10.-20.10.2018.

 12.11.-17.11.2018.

10.12.-15.12.2018.

14.01.-19.01.2019.

21.01.-26.01.2019.

28.01. – 02.02. 2019.

11.02. – 16.02.2019.

18.02. – 23.02.2019.

11.03. – 16.03.2019.

01.04.- 06.04.2019.

15.04.-20.04.2019.

06.05.-11.05.2019.

13.05.-18.05.2019.

20.05. – 25.05.2019.

27.05.-01.06.2019. 

03.06. – 08.06.2019.

 


 

RASPORED NASTAVE II. GODINE  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

PONEDJELJAK 11.03.2019.

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Neurologija (P)

Davor Sporiš

08.00 – 12.30

Amfiteatar, Mlinarska 34

 

Ortopedija (P)

Miljenko Franić

13.00 – 14.30

Amfiteatar, Mlinarska 34

 

Fizioterapija I (V)

Dalibor Kiseljak

16.00 – 19.00

Dodatni raspored

 

Fizikalni čimbenici u terapiji (V)

Ivana Crnković, Mirjana Telebuh

15.30 – 17.45

 

Fizioterapijske vještine (V)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 20.15

 

UTORAK 12.03.2019.

 

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Neurologija (P)

Davor Sporiš

10.15 – 14.45

ZVU, dvorana 2

 

Fizikalni čimbenici u terapiji (V)

Ivana Crnković, Mirjana Telebuh

15.30 – 17.45

Dodatni raspored

 

Fizioterapijske vještine (V)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 20.15

 

SRIJEDA 13.03.2019.

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Neurologija (P)

Davor Sporiš

08.00 – 12.30

Amfiteatar, Mlinarska 34

 

Fizikalni čimbenici u terapiji (V)

Ivana Crnković, Mirjana Telebuh

15.30 – 17.45

Dodatni raspored

 

Fizioterapija I (V)

Dalibor Kiseljak

15.30 – 18.30

 

Fizioterapijske vještine (V)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 20.15

 

ČETVRTAK 14.03.2019.

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Fizioterapija I (P)

Dalibor Kiseljak

Izvođač: Vesna Filipović

09.00 – 11.15

ZVU, dvorana 2

 

Fizioterapijske vještine (V)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

12.00 – 20.15

Dodatni raspored

 

PETAK 15.03.2019.

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Ortopedija (P)

Miljenko Franić

12.45 – 15.00

ZVU, dvorana 2

 

Fizioterapijske vještine (V)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

15.30 – 20.15

Dodatni raspored

 

SUBOTA 16.03.2019.

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Fizioterapijske vještine (V)

Lukrecija Jakuš, Marina Horvat

08.00 – 13.00

Dodatni raspored

 

NAPOMENA: Slijedeći blok nastave planira se u terminu od 08.04.- 13.04.2019.

 

Voditeljica studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

Raspored vježbi u praktikumu možete pogledati ovdje.