Posljednja izmjena: 12.11.2018. 9:06

RASPORED NASTAVE 1. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE

Akademska godina 2018. / 2019.
I.
semestar

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Anatomija (V)

(od 15.10.18.)

K. Rotim, FT 1 – 21

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 303

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 15.10.18.)

O. Rađenović, FT 47 – 68

Izvođač: V. Švaić

08:00 – 09:30

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 15.10.18.)

O. Rađenović, FT 69 – 90

Izvođač: V. Švaić

09:30 – 11:00

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Anatomija (V)

(od 15.10.18.)

K. Rotim, FT 22 – 42

09:40 – 11:10

Ksaver 209, dvorana 303

Razvojna psihologija (V)

(od 26.11.18.)

M. Kostović Srzentić,

 (prema dodatnom rasporedu)

09:40 – 11:55

Ksaver 209, dvorana 305

Klinička kineziologija (P)

(od 15.10.18.)

V. Filipović

12:15 – 13:45

Mlinarska c. bb, Amfiteatar

Osnove zdravstvene njege (P)

(15.10.18 – 12.11.18.)

I. Kovačević

13:45 – 16:00

Mlinarska c. bb, Amfiteatar

Razvojna psihologija (P)

(od 19.11.18.)

M. Kostović Srzentić

13:45 – 16:00

Mlinarska c. bb, Amfiteatar

Anatomija (P)

(od 15.10.18.)

K. Rotim

16:45 – 18:15

Ksaver 196a, dvorana 401/402

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 09.10.18.)

O. Rađenović, FT 24 – 46

08:00 – 09:30

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Engleski jezik (S)

(od 20.11.18.)

M. Klanjćić, FT 57 – 112

08:00 – 09:30

Mlinarska c. 38, dvorana 4

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 09.10.18.)

O. Rađenović, FT 1 – 23

09:30 – 11:00

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Razvojna psihologija (V)

(od 27.11.18.)

M. Kostović Srzentić,

 (prema dodatnom rasporedu)

09:45 – 12:00

Ksaver 209, dvorana 210

Klinička kineziologija (V)

(09.10.18. – 27.11.18.)

V. Filipović

Izvođač: I. Jurak, FT 65 – 80

09:40 – 11:10

Ksaver 209, dvorana 215

Klinička kineziologija (V)

(09.10.18. – 27.11.18.)

V. Filipović

Izvođač: I. Jurak, FT 49 – 64

11:20 – 12:50

Ksaver 209, dvorana 215

Uvod u fizioterapiju (S)

(16.10.18. – 11.12.18.)

S. Schuster i J. Špionjak, FT 76 – 112

11:20 – 12:50

Mlinarska c. 38, dvorana 7

(20.11. – seminarska dvorana)

Uvod u fizioterapiju (P)

(od 16.10.18.)

S. Schuster i J. Špionjak

13:00 – 15:15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Javno zdravstvo (P+S)

(od 16.10.18.; dodatni raspored)

M. Polić Vižintin i I. Jurčić Čulina

15:30 – 19:15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Anatomija (P)

(na dan 09.10.18.)

K. Rotim

16:30 – 18:00

Ksaver 196a, dvorana 401/402

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove motoričkih transformacija (V)

(od 10.10.18.)

O. Rađenović, FT 91 – 112

08:00 – 09:30

Avenija Dubrovnik 15,

ZG velesajam, paviljon 6

Teniski klub „Zagi“

Fiziologija (V)

(10.10.18. – 19.12.18.)

I. Kocijan, FT 49 – 64

08:00 – 09:30

Mlinarska c. 38, dvorana 8

Uvod u fizioterapiju (S)

(17.10.18. – 12.12.18.)

S. Schuster i J. Špionjak, FT 1 – 38

08:00 – 09:30

Mlinarska c. 38, dvorana 7

Uvod u fizioterapiju (S)

(17.10.18. – 12.12.18.)

S. Schuster i J. Špionjak, FT 39 – 75

09:40 – 11:10

Mlinarska c. 38, dvorana 7

Klinička kineziologija (S)

(17.10.18. – 12.12.18.)

V. Filipović, FT 1 – 38

09:40 – 11:10

Ksaver 196a, dvorana 404

Klinička kineziologija (S)

(17.10.18. – 12.12.18.)

V. Filipović, FT 39 – 75

11:20 – 12:50

Ksaver 196a, dvorana 404

Razvojna psihologija (V)

(od 28.11.18)

M. Kostović Srzentić,

(dodatni raspored)

10:30 – 12:45

Ksaver 209, dvorana 210

Osnove motoričkih transformacija (P)

(03.10.18. – 28.11.18.)

O. Rađenović

13:00 – 15:15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Njemački jezik (S)

(od 10.10.18.)

S. Marjanović

15:45 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 112

Fizika (S)

(od 10.10.18.)

I. Levanat

(dodatni raspored)

15:45 – 17:15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Anatomija (P)

(na dan 03.10.18.)

K. Rotim

17:00 – 18:30

 

Ksaver 196a, dvorana 401/402

 

                                 Fizika (P)

(od 10.10.18.)

I. Levanat

17:15 – 18:45

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Fizika (S)

(od 10.10.18.)

I. Levanat

(dodatni raspored)

18:45 – 20:15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fiziologija (V)

(11.10.18. – 20.12.18.)

I. Kocijan, FT 17 – 32

08:00 – 09:30

Mlinarska c. 38, dvorana 8

Anatomija (V)

(od 11.10.18.)

K. Rotim, FT 85 – 105

09:30 – 11:00

Ksaver 209, dvorana 303

Engleski jezik (S)

(od 22.11.18.)

M. Klanjčić, FT 1 – 56

09:30 – 11:00

Mlinarska c. 34, amfiteatar

Anatomija (V)

(od 11.10.18.)

K. Rotim, FT 64 – 84

11:00 – 12:30

Ksaver 209, dvorana 303

Razvojna psihologija (V)

(od 29.11.18.)

M. Kostović Srzentić,

(prema dodatnom rasporedu)

12:30 – 14:45

Ksaver 209, dvorana 209

Anatomija (V)

(od 11.10.18.)

K. Rotim, FT 43 – 63

12:30 – 14:00

Ksaver 209, dvorana 303

Anatomija (V)

(od 11.10.18.)

K. Rotim, FT 106 – 112

14:00 – 15:30

Ksaver 209, dvorana 303

Fiziologija (V)

(11.10.18. – 20.12.18.)

I. Kocijan, FT 1 – 16

14:30 – 16:00

Mlinarska c. 38, dvorana 8

Fiziologija (V)

(11.10.18. – 20.12.18.)

I. Kocijan, FT 33 – 48

16:00 – 17:30

Mlinarska c. 38, dvorana 8

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Razvojna psihologija (V)

(od 30.11.18.)

M. Kostović Srzentić,

 (prema dodatnom rasporedu)

08:00 – 10:15

Ksaver 209, dvorana 304

Klinička kineziologija (S)

(19.10.18. – 14.12.18.)

V. Filipović, FT 76 – 112

08:00 – 09:30

Ksaver 196a, dvorana 405

Razvojna psihologija (V)

(od 30.11.18.)

M. Kostović Srzentić,

 (prema dodatnom rasporedu)

10:30 – 12:45

Ksaver 209, dvorana 304

Razvojna psihologija (V)

(od 30.11.18.)

M. Kostović Srzentić,

(prema dodatnom rasporedu)

10:30 – 12:45

Ksaver 209, dvorana 305

Fiziologija (V)

(12.10.18. – 21.12.18.)

I. Kocijan, FT 97 – 112

11:20 – 12:50

Mlinarska c. 38, dvorana 8

Fiziologija (P)

(05.10.18. – 14.12.18.)

I. Kocijan

13:00 – 15:15

Mlinarska c. 38, dvorana 2

Fiziologija (V)

(12.10.18. – 21.12.18.)

I. Kocijan, FT 81 – 96

15:30 – 17:00

Mlinarska c. 38, dvorana 8

Fiziologija (V)

(12.10.18. – 21.12.18.)

I. Kocijan, FT 65 – 81

17:00 – 18:30

Mlinarska c. 38, dvorana 8

SUBOTA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička kineziologija (V)

(20.10.18. – 15.12.18.)

V. Filipović

Izvođač: M. Jadanec FT 1 – 16

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 215

Klinička kineziologija (V)

(20.10.18. – 15.12.18.)

V. Filipović

Izvođač: J. Draženović FT 17 – 32

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 210

Klinička kineziologija (V)

(20.10.18. – 15.12.18.)

V. Filipović

 FT 33 – 48

08:00 – 09:30

Ksaver 209, dvorana 305

Klinička kineziologija (V)

(20.10.18. – 15.12.18.)

V. Filipović

Izvođač: J. Draženović FT 81 – 96

09:30 – 11:00

Ksaver 209, dvorana 210

Klinička kineziologija (V)

(20.10.18. – 15.12.18.)

V. Filipović

FT 97 – 112

09:30 – 11:00

Ksaver 209, dvorana 305

NAPOMENA: Nastava 1. semestara kreće od 01.10.2018. i traje do 26.01.2019.

 

 

Voditeljica studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Dodatni raspored iz kolegija Fizika možete pogledati ovdje.

Dodatni raspored iz kolegija Javno zdravstvo možete pogledati ovdje.

Dodatni raspored iz kolegija Osnove zdravstvene njege možete pogledati ovdje.