Posljednja izmjena: 15.02.2019. 9:16

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE

Akademska godina 2018. / 2019.
V.
semestar

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne teme u fizioterapiji I (S i V)*

(od 15.10.)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

08.45 – 12.50

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapija III (V)*

(od 15.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

09.40 – 12.50

Ksaver 209, dv. 215

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 15.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

11.20 – 12.50

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapija III (S)*

(od 15.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dv. 210

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 15.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dv. 215

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

(od 15.10. – do 17.12.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

15.30 – 17.45

Mlinarska 38, dv. 2

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 09.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

08.00 – 09.30

Ksaver 209, dv. 305

Fizioterapija III (P)

(od 09.10. – 18.12.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

10.30 – 12.45

Mlinarska 38, dv. 2

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S i V)*

(od 16.10.)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

13.00 – 17.15

Ksaver 209, dv. 308

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 16.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapija III (V)*

(od 16.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

13.00 – 15.30

Ksaver 209, dv. 215

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne teme u fizioterapiji I (S i V)*

(od 11.10.)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

8.45 – 12.50

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapija III (V)*

(od 17.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

09.40 – 12.50

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapija IV (S)*

(od 10.10.)

Lukrecija Jakuš, Tomislav Nemčić

10.45 – 13.00

Ksaver 209, dv. 209

Fizioterapija IV (S)*

(od 10.10.)

Lukrecija Jakuš, Tomislav Nemčić

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dv. 209

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 17.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dv. 305

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (V1)

(od 24.10.)

Marina Horvat, Lukrecija Jakuš

Izvođač: Katarina Janković

16.00 – 19.00

Klinička bolnica “Sveti Duh”

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 18.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

08.00 – 09.30

Ksaver 209, dv. 210

Specijalne teme u fizioterapiji I (P)

(od 11.10. – 24.01.)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

10.30 – 12.45

Mlinarska 38, dv. 3

Fizioterapija III (V)*

(od 18.10.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

13.00 – 16.15

Ksaver 209, dv. 215

Metode istraživanja u fizioterapiji (MV)*

(od 18.10.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

13.00 – 14.30

Mlinarska 38, seminarska dvorana

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

(od 08.11.)

Vitomir Boić

16.30 – 18.45

Mlinarska bb, amfiteatar

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (P)

(od 19.10.)

Marina Horvat, Lukrecija Jakuš

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 34, amfiteatar

Fizioterapija IV (P)

(od 05.10. – 14.12.)

Lukrecija Jakuš, Tomislav Nemčić

10.30 – 12.45

Mlinarska 38, dv. 3

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (V2)

(od 26.10.)

Marina Horvat, Lukrecija Jakuš

Izvođač: Dubravko Boranić

14.30 – 17.30

Klinička bolnica “Sveti Duh”

NAPOMENA:  

Nastava po priloženom rasporedu počinje u četvrtak 04. listopada 2018., a završava  27. siječnja 2019. godine. U siječnju 2018. nastava iz kolegija Kliničke vježbe III održati će se prijepodne, a sva preostala nastava u poslijepodnevnim terminima. Raspored seminarskih, metodičkih i vježbi u praktikumu po grupama pogledati na dodatnom rasporedu.

Voditeljica studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

RASPORED NASTAVE 5. SEMESTRA PREDDIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE ZDRAVSTVENOG VELEUČILIŠTA, AKADEMSKA GODINA 2018./2019. za tjedan od 07.01.-12.01.2019.

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Fizioterapija III (S) FT 1-40

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

15.00 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana 405

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

15.00 – 17.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

17.15 – 20.00

Ksaver 196a, dvorana 403

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Fizioterapija III (S) FT 81-121

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

15.00 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana 403

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (V1)

Marina Horvat, Lukrecija Jakuš

16.00 – 17.30

Klinička bolnica “Sveti Duh”

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Fizioterapija III (S) FT 41-80

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

15.00 – 18.45

Ksaver 209, dvorana 209

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (V2)

Marina Horvat, Lukrecija Jakuš

14.45 – 16.15

Klinička bolnica “Sveti Duh”

RASPORED NASTAVE 5. SEMESTRA PREDDIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE ZDRAVSTVENOG VELEUČILIŠTA, AKADEMSKA GODINA 2018./2019. za tjedan od 14.01.-19.01.2019.

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Fizioterapija III (S) FT 1-40

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

15.00 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana 405

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Specijalne  teme u fizioterapiji I (P)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

15.00 – 17.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

17.15 – 20.00

Ksaver 196a, dvorana 403

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Fizioterapija III (S) FT 81-121

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

15.00 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana 403

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S) FT 41-80

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 209

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Fizioterapija III (S) FT 41-80

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

15.15 – 19.00

Ksaver 196a, dvorana 404

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S) FT 1-40

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 209

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S) FT 81-121

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

15.30 – 19.30

Ksaver 196a, dvorana 405

RASPORED NASTAVE 5. SEMESTRA PREDDIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE ZDRAVSTVENOG VELEUČILIŠTA, AKADEMSKA GODINA 2018./2019. za tjedan od 21.01.-26.01.2019.

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Specijalne  teme u fizioterapiji I (P)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

15.00 – 17.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S) FT 81-121

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

17.30 – 19.45

Ksaver 209, dvorana 209

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S) FT 81-121

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

15.30 – 17.00

Ksaver 209, dvorana 209

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

17.15 – 20.00

Ksaver 196a, dvorana 403

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S) FT 41-80

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 209

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Specijalne  teme u fizioterapiji I (S) FT 1-40

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

15.30 – 19.30

Ksaver 209, dvorana 209

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa III (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove*

Voditeljica Dodiplomskog stručnog studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.


RASPORED NASTAVE 6. SEMESTRA PREDDIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE, ZDRAVSTVENOG VELEUČILIŠTA,

AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

(od 25.02.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, seminarska dvorana

10.30 – 12.45

Do 25.03. ZVU, dvorana 5, a od 01.04. dvorana 6

Fizioterapija III (S)

(od 25.02.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dvorana 210 

Specijalne teme u fizioterapiji I (S)

(od 04.03. do 15.04.)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

10.30 – 12.45

Do 25.03. ZVU, dvorana 6,

 a od 01.04. ZVU, dvorana 7

Specijalne teme u fizioterapiji I (P)

(od 04.03. do 15.04.)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

13.00 – 15.15

Mlinarska cesta 38, dvorana 3

Specijalne teme u fizioterapiji II (P)

(od 25.02. do 01.04.)

Dubravka Šimunović

15.30 -19.15

Ksaver 209, dvorana 210

Specijalne teme u fizioterapiji II (S)

(od 08.04. do 13.05.)

Dubravka Šimunović

15.30 -17.15

Ksaver 209, dvorana 210

Fizioterapija u sportu (V)
Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

19.30 – 21.00

Prema dodatnom rasporedu

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne teme u fizioterapiji I (S)

(od 05.03. do 16.04.)

Snježana Schuster, Jelena Špionjak

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, seminarska dvorana

10.30 – 12.45

Mlinarska cesta 38, seminarska dvorana

Bioetika (S)

(od 27.02. do 27.03 )

Marija Brdarević

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, dvorana 2,

Osim 19.03. Rockeffelerova 2, amfiteatar

Bioetika (S)

(od 26.02.do 26.03)

Marija Brdarević

08.00 – 10.15

26.02. – Mlinarska 34, amfiteatar

A od 05.03. – ZVU, dvorana 3

10.30 – 12.45

26.02. – Mlinarska 34, amfiteatar

A od 05.03. – ZVU, dvorana 5

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

(od 26.02.)
Olivera Petrak, Damir Lučanin

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dvorana 304

Fizioterapija u sportu (P)

(od 26.02. do 26.03.)

Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dvorana 209

Fizioterapija u sportu (S)

 (od 26.03. do 23.04.)

Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

15.30 – 17.45

Ksaver 209, dvorana 209

Gerontologija (P)

(od 07.05.)

Lada Perković, Olivera Petrak

15.30 – 17.45

Ksaver 209, dvorana 210

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Bioetika (P)

(od 27.02. do 10.04.)

Marija Brdarević

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, dvorana 3

Fizioterapija III (P)

(od 27.02. do 10.04.)

Gordana Grozdek  Čovčić, Mirjana Telebuh

10.30 – 12.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 3

Propriocepcija u fizioterapiji (P)

(od 27.02. do 27.03.)

Dalibor Kiseljak

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dvorana 209

Propriocepcija u fizioterapiji (V)

(od 08.05.)

Dalibor Kiseljak

14.45 – 16.15

Ksaver 209, dvorana 308

16.30 – 18.00

18.15 – 19.45

Gerontologija (V)

(od 15.05.)

Lada Perković, Olivera Petrak

15.30 – 17.45

Mlinarska cesta 38, seminarska dvorana

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III (S)

(od 28.02.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 405

13.00 – 15.15

Ksaver 196a, dvorana 404

Propriocepcija u fizioterapiji (V)

(od 09.05.)

Dalibor Kiseljak

14.45 – 16.15

Ksaver 209, dvorana 209

16.30 – 18.00

18.15 – 19.45

Fizioterapija u sportu (V)
Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

19.30 – 21.00

Prema dodatnom rasporedu

  PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

(od 01.03.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, seminarska dvorana

10.30 – 12.45

13.00 – 15.15

Fizioterapija IV (P)

(od 01.03.- 15.03.)

Lukrecija Jakuš, Ivana Rajnpreht Folnegović

15.30 – 19.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 3,

Osim 08.03. – Mlinarska cesta 38, dvorana 2

SUBOTA

PREDMET

VRIJEME

 

Fizioterapija u sportu (V)

Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

08.00 – 12.50

Prema dodatnom rasporedu

             

 

NAPOMENA: Nastava 6. semestra po priloženom rasporedu počinje 25. veljače 2019., a završava 14. lipnja 2019. godine. Klinička praksa IV počinje 06. svibnja 2019.

* Raspored  seminara i vježbi u praktikumu po grupama pogledati na dodatnom rasporedu.

 

Voditeljica Dodiplomskog stručnog studija fizioterapije:

Doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Popis studenata za kolegij Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova možete pogledati ovdje

Raspored seminarskih, metodičkih i vježbi u praktikumu možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Zdravstvena njega odraslih II možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Kliničke vježbe III i Kliničke vježbe IV možete pogledati ovdje.

Popis studenata po kliničkim grupama za kolegij Kliničke vježbe III i Kliničke vježbe IV možete pogledati ovdje.

Dodatni raspored seminara i vježbi možete pogledati ovdje.