Posljednja izmjena: 23.04.2018. 9:59

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE

VI. SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2017./2018.

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

(od 26.02.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

08.00 – 10.15

ZVU, dvorana 8, osim 09. i 16.04.-seminarska dvorana

10.30 – 12.45

Do 26.03. ZVU, dvorana 8, a od 09.04. dvorana 5

Fizioterapija III (S)

(od 26.02.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dvorana 210  do 12.03., a od 09.04.
Ksaver 196a, dvorana 403

Specijalne teme u fizioterapiji I (S)

(od 05.03. do 16.04.)

Darko Milašćević, Snježana Schuster

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dvorana 209,
osim 19. i 26.03. – Mlinarska cesta 38, dvorana 6 ,
i 9. i 16.04.- Ksaver 209, dvorana 210

Specijalne teme u fizioterapiji I (P)

(od 05.03. do 16.04.)

Darko Milašćević, Snježana Schuster

13.00 – 15.15

Ksaver 196a, dvorana 405

Fizioterapija u sportu (V)
Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

19.30 – 21.00

Prema dodatnom rasporedu

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne teme u fizioterapiji I (S)

(od 06.03. do 17.04.)

Darko Milašćević, Snježana Schuster

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, seminarska dvorana

10.30 – 12.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 4

Bioetika (S)

(od 27.02. do 27.03 )

Marija Brdarević

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, dvorana 2

Bioetika (S)

(od 27.02.do 27.03)

Marija Brdarević

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, dvorana 3

10.30 – 12.45

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

(od 27.02.)
Olivera Petrak, Damir Lučanin

10.30 – 12.45

Ksaver 209, dvorana 210 do 06.03., a od 13.03.-ZVU, dvorana 5

Fizioterapija u sportu (P)

(od 27.02. do 27.03.)

Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

13.00 – 15.15

27.02.- Ksaver 196a, dvorana 404,
a od 06.03. – Ksaver 209, dvorana 209

Fizioterapija u sportu (S)

 (od 27.03. do 24.04.)

Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

15.30 – 17.45

Ksaver 209, dvorana 209

Gerontologija (P)

(od 08.05.)

Lada Perković, Olivera Petrak

15.30 – 17.45

Ksaver 209, dvorana 210

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Bioetika (P)

(od 28.02. do 11.04.)

Marija Brdarević

08.00 – 10.15

Mlinarska cesta 38, dvorana 3

Fizioterapija III (P)

(od 28.02. do 11.04.)

Gordana Grozdek  Čovčić, Mirjana Telebuh

10.30 – 12.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 3

Propriocepcija u fizioterapiji (P)

(od 28.02. do 28.03.)

Dalibor Kiseljak

13.00 – 15.15

28.02. i 07.03.- Ksaver 196a, dvorana 404,
od 14.-28.03. = Ksaver 209, dvorana 209

Propriocepcija u fizioterapiji (V)

(od 25.04.)

Dalibor Kiseljak

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dvorana 209

14.45 – 16.15

16.30 – 18.00

Tehnike facilitacije (V)

(od 11.04.)

Ana Zobundžija, Darko Milaščević

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dvorana 215

14.45 – 16.15

16.30 – 17.15

Gerontologija (V)

(od 16.05.)

Lada Perković, Olivera Petrak

15.30 – 17.45

Ksaver 209, dvorana 210

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III (S)

(od 01.03.)

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh

08.00 – 10.15

Ksaver 196a, dvorana 403

10.30 – 12.45

Tehnike facilitacije (P)

(od 01.03.do 29.03.)

Ana Zobundžija, Darko Milaščević

13.00 – 15.15

Ksaver 209, dvorana 210

Propriocepcija u fizioterapiji (V)

(od 26.04.)

Dalibor Kiseljak

13.00 – 14.30

Ksaver 209, dvorana 209, osim 26.04. dvorana 210

14.45 – 16.15

16.30 – 18.00

Tehnike facilitacije (V)

(od 12.04.)

Ana Zobundžija, Darko Milaščević

14.45 – 16.15

Ksaver 209, dvorana 215

16.30 – 18.00

18.15 – 19.00

Fizioterapija u sportu (V)
Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

19.30 – 21.00

Prema dodatnom rasporedu

  PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

(od 02.03.)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

08.00 – 10.15

02.-30.03. = Mlinarska cesta 38, dvorana 7 (08.00- 15.15),
od 13.-27.04 – 08.00-12.45 =Ksaver 196a, dvorana 403 i
od 13.00 do 15.15 – Ksaver 196a, dvorana 403,
a od 04.05.- 13.00-15.15 – Ksaver 196a, dvorana 403

10.30 – 12.45

13.00 – 15.15

Fizioterapija IV (P)

(od 02.03.- 16.03.)

Lukrecija Jakuš, Tomislav Nemčić

15.30 – 19.45

Ksaver 196a, dvorana 403

SUBOTA

PREDMET

VRIJEME

 

Fizioterapija u sportu (V)

Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

08.00 – 12.50

Prema dodatnom rasporedu

NAPOMENA: Nastava 6. semestra po priloženom rasporedu počinje 26.02.2018., a završava 16.06.2018. godine. Klinička praksa IV počinje 07.05.2018.

* Raspored  seminara i vježbi u praktikumu po grupama pogledati na dodatnom rasporedu.

 

Voditeljica studija fizioterapije:
Doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

RASPORED NASTAVE 6. SEMESTRA DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE, ZDRAVSTVENOG VELEUČILIŠTA, AKADEMSKA GODINA 2017./2018.

aktualan od svibnja 2018.

 

PONEDJELJAK

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Klinička praksa IV sa izradom završnog rada (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

 

Metode istraživanja u fizioterapiji (V) FT 1-18

07.05.2018.

Olivera Petrak, Damir Lučanin

15.00 – 17.15

ZVU, dvorana 7

 

Fizioterapija u sportu (V)
Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

19.30 – 21.00

Prema dodatnom rasporedu

 

UTORAK

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Klinička praksa IV sa izradom završnog rada (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

 

Gerontologija (P)

(od 08.05.)

Lada Perković, Olivera Petrak

15.30 – 17.45

08. i 15.05. Ksaver 196a, dvorana 404 a od 22.05. dvorana 403

 

Metode istraživanja u fizioterapiji (V) FT 91-106

08. i 15.05.2018.

Olivera Petrak, Damir Lučanin

18.00 – 20.15

Ksaver 196a, dvorana 404

 

SRIJEDA

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

Klinička praksa IV sa izradom završnog rada (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

 

Propriocepcija u fizioterapiji (V)

(od 25.04.)

Dalibor Kiseljak

14.45 – 16.15

Ksaver 209, dvorana 209

 

16.30 – 18.00

 

18.15 – 19.45

 

Tehnike facilitacije (V)

(od 11.04.)

Ana Zobundžija, Darko Milaščević

14.45 – 16.15

Ksaver 209, dvorana 215, osim 16.05. do 17.15.

 

16.30 – 18.00

 

18.15 – 19.45

 

Gerontologija (V)

(od 16.05.)

Lada Perković, Olivera Petrak

15.30 – 17.45

ZVU, dvorana 4

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa IV sa izradom završnog rada (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Propriocepcija u fizioterapiji (V)

(od 26.04.)

Dalibor Kiseljak

14.45 – 16.15

Ksaver 209, dvorana 209

16.30 – 18.00

18.15 – 19.45

Tehnike facilitacije (V)

(od 12.04.)

Ana Zobundžija, Darko Milaščević

14.45 – 16.15

Ksaver 209, dvorana 215

16.30 – 18.00

18.15 – 19.45

Fizioterapija u sportu (V)
Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

19.30 – 21.00

Prema dodatnom rasporedu

 

  PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička praksa IV sa izradom završnog rada (V)

Mirjana Telebuh

08.00 – 14.00

Suradne ustanove

Metode istraživanja u fizioterapiji (V) FT 37-54

11. i 18.05.2018.

Olivera Petrak, Damir Lučanin

15.00 – 17.15

Ksaver 196a, dvorana 404

Metode istraživanja u fizioterapiji (V) FT 55-72

11. i 18.05.2018.

Olivera Petrak, Damir Lučanin

17.30 – 19.45

Ksaver 196a, dvorana 404

SUBOTA

PREDMET

VRIJEME

 

Fizioterapija u sportu (V)

Ozren Rađenović, Dalibor Kiseljak

08.00 – 12.50

Prema dodatnom rasporedu

NAPOMENA: Nastava 6. semestra po priloženom rasporedu počinje 26.02.2018., a završava 16.06.2018. godine. Klinička praksa IV počinje 07.05.2018.

* Raspored  seminara i vježbi u praktikumu po grupama pogledati na dodatnom rasporedu.

 

Voditeljica studija fizioterapije:
Doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored metodičkih vježbi možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni predmet Sport osoba s invaliditetom možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni predmet Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni predmet Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Klinička praksa III možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni kolegij Fizioterapija u sportu možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni kolegij Gerontologija možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni kolegij Propriocepcija možete pogledati ovdje.

Popis studenata za izborni kolegij Tehnike facilitacije možete pogledati ovdje.

Raspored seminara i vježbi možete pogledati ovdje.

Popis studenata po kliničkim grupama za kolegij Klinička praksa III i Klinička praksa IV s izradom završnog rada možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Klinička praksa IV s izradom završnog rada možete pogledati ovdje.