Posljednja izmjena: 18.03.2019. 12:46

RASPORED NASTAVE ZA STUDIJ: MEDICINSKO – LABORATORIJSKA DIJAGNOSTIKA

 

Ak. god. 2018/2019

VI. semestar

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Transfuzijska medicina (P)

doc. dr. sc. Branka Golubić – Čepulić

dr.sc. Ines Bojanić, prof.v.š.

dr. sc. Desiree Coen Herak, dipl. ing.

25. 2. i 4. 3. 2019.

8,00 – 12,30 (25.2.)

        8,00 – 10,15 (4.3.)

ZVU, dvorana 4

Klinička mikrobiologija (P)

prim. doc. dr. sc. Oktavija Rode

dr. sc. Amarela Lukić Grlić, prof. v. š.

dr. sc. Vesna Tripković

18. 3., 25. 3.,1. 4., 8. 4., 15. 4. 2019.

8,00 – 10,15

ZVU, dvorana 4

Klinička mikrobiologija (V)

prema rasporedu po grupama

 

Kliničko – laboratorijske korelacije  (V)

prema rasporedu po grupama

 

Specijalna klinička kemija (V)

voditelji vježbi

1.     turnus (Medved – Živković): 4.3. – 28.3.2019.

2.     turnus (Arambašić – Matokanović): 1.4. – 25. 4.2019.

 

14,30 – 17,15

KBC Rebro

Klinički zavod za

laboratorijsku dijagnostiku

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Transfuzijska medicina (P)

doc. dr. sc. Branka Golubić – Čepulić

dr.sc. Ines Bojanić

dr. sc. Desiree Coen Herak, dipl. ing.

samo 26.2. 2019.

 

8,00 – 12,30 (26.2.)

ZVU, dvorana 4

Kliničko – laboratorijske korelacije  (P)

prim. dr. Ivo Radman-Livaja

5. 3.; 12. 3.; 19. 3.; 26. 3.; 2. 4. 2019.

8,00 – 10,15

ZVU, dvorana 4

Klinička mikrobiologija (V)

prema rasporedu po grupama

 

Kliničko – laboratorijske korelacije  (V)

prema rasporedu po grupama

 

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalna klinička kemija (P)

dr. sc. Danica Matišić, prof. v. š.

27. 2.; 6. 3.; 13. 3.; 20. 3.; 27. 3.; 3. 4. 2019.

 

08,00 – 10,15

ZVU, dvorana 5

Specijalna klinička kemija (S)

1. grupa

dr. sc. Danica Matišić, prof. v. š.

Dragana Šegulja, spec.med.biochem.

10. 4., 17. 4., 24. 4., 8. 5., 15. 5. 2019.

08,00 – 10,15

ZVU, seminarska dvorana

Klinička mikrobiologija (V)

prema rasporedu po grupama

 

Kliničko – laboratorijske korelacije  (V)

prema rasporedu po grupama

 

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Epidemiologija (P)

doc. dr. sc. Vanja Tešić

28. 2.; 7. 3., 14. 3., 21. 3.; 28. 3. 2019.

08,00 – 10,15

Velika dvorana

NZJZ „dr. Andrija Štampar“

Mirogojska 16

Specijalna klinička kemija (S)

dr. sc. Danica Matišić, prof. v. š.

Dragana Šegulja, spec.med.biochem.

2. grupa

11. 4., 18. 4., 25. 4., 9. 5., 16. 5. 2019.

08,00 – 10,15

ZVU, seminarska dvorana

Klinička mikrobiologija (V)

prema rasporedu po grupama

 

Kliničko – laboratorijske korelacije  (V)

prema rasporedu po grupama

 

Specijalna klinička kemija (V)

Voditelji vježbi

1.     turnus (Medved – Živković): 4.3. – 28.3.2019.

2.     turnus (Arambašić – Matokanović): 1.4. – 25. 4.2019.

 

14,30 – 18,15

KBC Rebro

Klinički zavod za

laboratorijsku dijagnostiku

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Klinička mikrobiologija (V)

prema rasporedu po grupama

 

Kliničko – laboratorijske korelacije  (V)

prema rasporedu po grupama

 

 

 

 

NAPOMENA

 

  • Predavanja kolegija Transfuzijska medicina održati će se:

u ponedjeljak 25. veljače (6 sati)

u utorak 26. veljače (6 sati)

u ponedjeljak 4. ožujka (3 sata) 2019. godine.

  • Nastava kolegija Specijalna klinička kemija počinje predavanjem 27. veljače 2019. godine. 
  • Kolegij Epidemiologija počinje predavanjem 28. veljače 2019. godine. Raspored vježbi dogovoriti će se naknadno s predmetnom nastavnicom doc. dr. sc. Tešić.
  • Nastava kolegija Kliničko – laboratorijske korelacije počinje predavanjem 5. ožujka 2019. godine.
  • Nastava kolegija Klinička mikrobiologija započinje predavanjem 18. ožujka 2019. godine.

dr. sc. Lana Feher Turković, prof.v.š.

                                                               voditeljica studija Medicinsko – laboratorijska dijagnostika

 

Raspored vježbi iz kolegija Klinička mikrobiologija – radilišta i datumi možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Klinička mikrobiologija možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Specijalna klinička kemija – 1. turnus možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Specijalna klinička kemija – 2. turnus možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Kliničko-laboratorijske korelacije možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Transfuzijska medicina možete pogledati ovdje.