Posljednja izmjena: 09.10.2018. 9:04

RASPORED NASTAVE 1. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE

Akademska godina 2018. / 2019.
I.
semestar

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fiziologija (V), skupina 1.

Dr.sc. Ivna Kocijan

8,00 – 9,30

Mlinarska  38, dvorana 8

Fiziologija (V), skupina 2.

Dr.sc. Ivna Kocijan

9,40 – 11,10

Mlinarska  38, dvorana 8

Fizika (P)

Ivica Levanat, dipl.ing./prof.v.š.

13,00 – 15,15

Ksaver 196a, dvorana 404

Radiološka oprema (P)

Prim.dr.sc. Klaudija Višković,dr.med.

16,15 – 17,45

Klin.za inf.bol.F.Mihaljević, Mirogojska cesta 8, Velika predavaona „Fališevac“

Anatomija (P)

Doc.dr.sc.Tomislav Sajko, prof.v.š.

18,30 – 20,00

Ksaver 196a, dvorana 401/402

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizika zračenja i elektronika (P)

dr.sc. Iva Mrčela

8,00 – 10,15

Mlinarska bb, amfiteatar

Informatika (P)

Doc.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres, prof.v.š.

10,30 – 12,45

Mlinarska  38, dvorana 3

Radiološki rječnik i norme (P)

Prof.dr.sc. Goran Roić,dr.med.

13,00 – 15,15

 

Mlinarska 34, amfiteatar

Informatika (V), skupina 1.

Doc.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres, prof.v.š.

15,30 – 17,45

Ksaver 209, dvorana 304

Informatika (V), skupina 3.

Doc.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres, prof.v.š.

18,00 – 20,15

Ksaver 209, dvorana 304

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Receptori slike (P+S)

dr.sc. Igor Čikara,dr.med.

10.30 – 12.45

KB Dubrava

Amfiteatar

 Uvod u radiologiju (P)

Mr.sc. Josip Hat,dr.med.

15,30 – 17,45

Mlinarska c. 38, dvorana 5

Anatomija (P)

Doc.dr.sc.Tomislav Sajko, prof.v.š

18,00 – 19,30

(03.10. od 18,30 – 20,00)

Ksaver 196a, dvorana 401/402

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 Fiziologija (P)

Dr.sc. Ivna Kocijan

8,00 – 10,15

Mlinarska  38, dvorana 5

Fiziologija (V), skupina 3.

Dr.sc. Ivna Kocijan

11,20 – 12,50

Mlinarska  38, dvorana 8

Fiziologija (V), skupina 4.

Dr.sc. Ivna Kocijan

13,00 – 14,30

Mlinarska  38, dvorana 8

 Anatomija (V) skupina 2.

Doc.dr.sc.Tomislav Sajko, dr.med

15,30 – 17,00

Ksaver 209, dvorana 303

 Anatomija (V) skupina 1.

Doc.dr.sc.Tomislav Sajko, dr.med

17,00 – 18,30

Ksaver 209, dvorana 303

Informatika (V), skupina 2

Doc.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres, prof.v.š.

18,00 – 20,15

Ksaver 209, dvorana 304

 Anatomija (V) skupina 3.

Doc.dr.sc.Tomislav Sajko, dr.med

18,30 – 20,00

Ksaver 209, dvorana 303

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 Radiološka oprema (V)

08,00 – 10,15

Zdravstvene ustanove prema dogovoru

 

NAPOMENA

P = predavanja        S = seminari       V = vježbe

Nastava prema rasporedu započinje  01.10.2018

PREDAVANJA POČINJU PRIJE VJEŽBI.

Vježbe kreću prema rasporedu koji se nalazi ispod rasporeda predavanja

 

Voditelj dodiplomskog Studija radiološke tehnologije: prof.dr.sc.Goran Roić,dr.med 

 

 Raspored predavanja i vježbi iz kolegija Anatomija možete pogledati ovdje.

Popis studenata možete vidjeti ovdje.

Raspored grupa za vježbe iz kolegija Anatomija možete pogledati ovdje.

Raspored grupa za vježbe iz kolegija Radiološka oprema možete pogledati ovdje.