Posljednja izmjena: 25.02.2020. 8:52

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE AKADEMSKE GODINE 2019. / 2020. – 6. SEMESTAR

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

VJEŽBE (NM, RTO, UZV)

 

 

8.00 – 14.00

Suradne ustanove

Vidi pod obavijesti Studija

Nuklearna medicina (P)

dr.sc. Stanko Težak, prof.v.š.

14.30 – 16.45

KBC Zagreb

                       Kišpatićeva 12

                       dvorana Sokolić

                      Edukacijskog centra

 

Kontrola uređaja i procesa

Dario Posedel, dipl.ing.fizike

 

18.00 – 20.15

Mlinarska cesta 38,

Dvorana 123

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Vježbe (NM, RTO, UZV)

 

8.00 – 14.00

Suradne ustanove

Vidi pod obavijesti Studija

 

 

Izborni – Planiranje u radioterapiji

Dr.sc.Jasmina Marić Brozić

 

15.30 – 17.15

KBCSM

Vinogradska 29

Klinika za onkologiju i nuklearnu medicinu

 

 

Klinička onkologija (P)

Dr.sc. Ana Mišir Krpan, dr.med.

 

15.30 – 17.15

Ksaver 196a, dvorana 404

 

Nove tehnologije i računala (S)

Doc.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres, prof.v.š

 

18.00 – 20.15

Mlinarska cesta 38,

Dvorana 123

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

VJEŽBE (NM, RTO, UZV)

8.00 – 14.00

Suradne ustanove

Vidi pod obavijesti Studija

 

Radioterapija i onkologija (P)

Prim.dr.sc. Zoran Rakušić, dr.med.

 

15.30 – 17.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 123

 

Kontrola uređaja i procesa

Dario Posedel, dipl.ing.fizike

 

18.00 – 20.15

Mlinarska cesta 38, dvorana 123

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

VJEŽBE (NM, RTO, UZV)

8.00 – 14.00

Suradne ustanove

Vidi pod obavijesti Studija

 

 

Ultrazvučna dijagnostika (P)

 prof.dr.sc. Goran Roić,dr.med.

 

15.30 – 17.45

Klinika za dječje bolesti Zagreb,        Klaićeva 16, Velika predavaona

 

Kompjutorizirane radiološke metode (P)

dr.sc. Saša Schmidt,dr.med.

 

18.00 – 20.15

   Klinika za dječje bolesti Zagreb,

 Klaićeva 16, Velika predavaona        

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

VJEŽBE (NM, RTO, UZV)

8.00 – 14.00

 

Suradne ustanove

 

Nove tehnologije i računala (V)

Doc.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres, prof.v.š.

I GRUPA

 

14.45 – 19.00

KB Merkur, Klinika za dijagnostičku i intervencijsku radiologiju

Nove tehnologije i računala (V)

Doc.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres, prof.v.š.

II GRUPA

 

14.45 – 19.00

KB Merkur, Klinika za dijagnostičku i intervencijsku radiologiju

Nove tehnologije i računala (V)

Doc.dr.sc. Mira Hercigonja-Szekeres, prof.v.š.

III GRUPA

 

14.45 – 19.00

KB Merkur, Klinika za dijagnostičku i intervencijsku radiologiju

SUBOTA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

 

 

VJEŽBE (NM, RTO, UZV)

8.00 – 11.45

Suradne ustanove

 

 

NAPOMENA

P = predavanja        S = seminari       V = vježbe

 

NM – NUKLEARNA MEDICINA

RTO – RADIOTERAPIJA I ONKOLOGIJA

UZV – ULTRAZVUČNA DIJAGNOSTIKA

 

Nastava prema rasporedu započinje  24.02.2020.

PREDAVANJA POČINJU PRIJE VJEŽBI.

Vježbe kreću prema rasporedu koji se nalazi ispod rasporeda predavanja.

Voditelj dodiplomskog Studija radiološke tehnologije: prof.dr.sc.Goran Roić,dr.med

 

 

Raspored grupa vježbi kolegija Kompjutorizirane rad.metode pogledajte ovdje.

Raspored grupa vježbi kolegija Ultrazvučna dijagnostika pogledajte ovdje.

Popis studenata pogledajte ovdje.

Raspored grupa vježbi za studente 3.g. 6. semestra Studija Radiološke tehnologije za kolegije Radioterapija i onkologija, Nuklearna medicina i izborni kolegij Planiranje u radioterapiji pogledajte ovdje.