Posljednja izmjena: 18.03.2019. 12:56

RASPORED NASTAVE 1. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA RADNE TERAPIJE

 

Akademska godina 2018. / 2019.
II. 
semestar

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove radne terapije (P)

Dubravka Šimunović

08.45-10.15

Ksaver 196a,

dvorana 404

Osnove radne terapije (V)

Dubravka Šimunović

od 25.02. do 29.04., i 10.06.

Claire Sangster Jokić

od 06.05. do 03.06.

10.30-12.00

RT1

Ksaver 209,

Kabinet vještina RT 305

Osnove radne terapije (V)

Dubravka Šimunović

od 25.02. do 29.04., i 10.06.

Claire Sangster Jokić

od 06.05. do 03.06.

12.00-13.30

RT3

Ksaver 209,

Kabinet vještina RT 305

Osnove radne terapije (V)

Dubravka Šimunović

od 25.02. do 29.04., i 10.06.

Claire Sangster Jokić

od 06.05. do 03.06.

13.30-15.00

RT2

 Ksaver 209,

dvorana 308

Kineziologija (V)

Ivan Jurak

od 04.03.

14.00-15.30

RT3

Ksaver 209,

Kabinet vještina RT 305

Anatomija (V)

Krešimir Rotim

od 04.03. do 06.05.

16.00-17.30

Ksaver 209,

dvorana 303

Anatomija (V)

Krešimir Rotim

od 04.03. do 06.05.

17.30-19.00

Ksaver 209,

dvorana 303

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Komunikacijske vještine (P)

Lada Perković

Zrinka Pukljak Iričanin

do 21.05.

08.00-10.15

Ksaver 196a,

dvorana 404

Razvojna psihologija (P)

Mirna Kostović Srzentić

do 09.04.

10.30-12.45

Ksaver 196a, dvorana 404

Pedijatrija (P)

Vlasta Đuranović

do 21.05.

13.45-16.00

Klinika za dječje bolesti,

Klaićeva 16,

Velika predavaona

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kineziologija (P)

Ivan Jurak

od 27.02. do 22.05.

08.00-10.15

 

Ksaver 196a,

dvorana 405

 Razvojna psihologija (V)

Mirna Kostović Srzentić

od 06.03. do 05.06.

10.30-12.45

RT2

Ksaver 209

dvorana 304

Metode procjene u radnoj terapiji (P)

Andreja Bartolac

do 03.04.

13.30-15.45

Ksaver 196a,

dvorana 405

Anatomija (P)

Krešimir Rotim

do 24.04.

16.00-17.30

Ksaver 196a,

dvorana 401/402

Metode procjene u radnoj terapiji (S)

 Andreja Bartolac

od 15.05.

13.00-15.15

RTS1

Ksaver 209,

dvorana 209

Metode procjene u radnoj terapiji (S)

 Andreja Bartolac

od 15.05.                       

15.30-17.45

RTS2

Ksaver 209

dvorana 209

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Komunikacijske vještine (V)

Lada Perković

09.30-11.00

RT1

Ksaver 209,

dvorana 209

Komunikacijske vještine (V)

Lada Perković

11.20-12.50

RT2

Ksaver 209,

dvorana 209

Komunikacijske vještine (V)

Lada Perković

13.00-14.30

RT3

Do 02.05. Ksaver 209,

dvorana  210

A od 09.05. Ksaver 209, dvorana 209

Razvojna psihologija (V)

  Mirna Kostović Srzentić                                                  od 07.03. do 06.06.

10.30-12.45

RT3

Ksaver 209,

dvorana 304

Razvojna psihologija (V)

Mirna Kostović Srzentić

od 07.03. do 06.06.

13.15-15.30

RT1

Ksaver 209,

dvorana 304

Metode procjene u radnoj terapiji (V)

Claire Sangster Jokić, Andreja Bartolac

13.00-14.30

RT2

Ksaver 209

Kabinet vještina RT 305 do 28.03. a od 04.04. ZVU, dvorana 6

Metode procjene u radnoj terapiji (V)

Claire Sangster Jokić, Andreja Bartolac

14.30-16.00

RT3

Ksaver 209

Kabinet vještina RT 305 do 28.03. a od 04.04. ZVU, dvorana 6

Ortopedija (P)

Miljenko Franić, Mislav Ćimić, Tomislav Čengić

do 02.04.

16.00 – 18.30

Ksaver 196a,

dvorana 404

Metode procjene u radnoj terapiji (V)

Claire Sangster Jokić, Andreja Bartolac

od 28.02. do 04.04.

11.30-13.00

RT1

Ksaver 209

Kabinet vještina RT 305

Metode procjene u radnoj terapiji (V)

Claire Sangster Jokić, Andreja Bartolac

od 11.04. do 13.06.

16.15-17.45

RT1

ZVU,

dvorana 6

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Stručna praksa I

Andreja Bartolac

od 08.03. do 17.05.

08.00 – 12.00

prema dodatnom rasporedu

 

Kineziologija (V)

Ivan Jurak

od 08.03.

13.00-14.30

RT1

Ksaver 209                               Dvorana 210

Kineziologija (V)

Ivan Jurak

od 08.03.

14.30-16.00

RT2

Ksaver 209                               Dvorana 210

Reumatologija (P)

Nataša Kalebota, Dubravka Bobek

do 12.04.

16.00 – 18.30

Ksaver 196a,

 Dvorana 404

NAPOMENA: Nastava po priloženom rasporedu počinje u ponedjeljak 25. veljače 2019., osim ako u rasporedu navedeno drugačije, a završava 14. lipnja 2019. godine.

 

Voditelj Studija radne terapije

Ozren Rađenović

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored održavanja vježbovne nastave na kolegiju Stručna praksa I pogledajte ovdje.

Raspored vožnje autobusa za Krapinske Toplice pogledajte ovdje.