Posljednja izmjena: 29.10.2018. 10:04

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA RADNE TERAPIJE

Akademska godina 2018. / 2019.
V.
semestar

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radna terapija u osoba s intelektualnim teškoćama (S)

Tatjana Njegovan-Zvonarević

09.00-12.45
15.10. RTS1

22.10. RTS2

Ksaver 196a, dvorana 404

Radna terapija u zajednici (S)

Claire Sangster Jokić

09.00-12.45

05.11. RTS1

12.11. RTS1

19.11. RTS1

Ksaver 209, dvorana 209

Radna terapija u gerijatriji (S)

Tatjana Njegovan-Zvonarević

09.00-12.45

05.11. RTS2

12.11. RTS2

19.11. RTS2

Ksaver 196a, dvorana 404

Radna terapija i mentalno zdravlje (S)

Dubravka Šimunović

09.00-12.45

15.10. RTS2

22.10. RTS1

Ksaver 209, dvorana 209

Alternativna i augmentativna komunikacija (V)

Mirna Kostović Srzentić izborni kolegij

09.45-12.00

26.11.

Gr2

Ksaver 209, dvorana 304

Radna terapija i mentalno zdravlje (P)

Dubravka Šimunović od 15.10.-17.12.

12.45-14.15

Ksaver 196a, dvorana 405

Radna terapija u gerijatriji (P)

Tatjana Njegovan-Zvonarević

od 09.10. do 18.12.

14.30-16.45

09.10.-18.12.

Ksaver 196a, dvorana 405

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radna terapija u osoba s intelektualnim teškoćama (S)

Tatjana Njegovan-Zvonarević

09.00-12.45

16.10.

RTS1

Ksaver 196a, dvorana 404

Radna terapija i mentalno zdravlje (S)

Dubravka Šimunović

09.00-12.45

16.10.

RTS2

Ksaver 209, dvorana 210

Alternativna i augmentativna komunikacija (P)

Mirna Kostović Srzentić  izborni kolegij

 od 23.10. do 27.11.

10.00 – 12.15 

Ksaver 196a, dvorana 404

Neuropsihologija u radnoj terapiji (P)

Mirna Kostović Srzentić

od 02.10. do 27.11.

13.00-14.30

Mlinarska c. 38 dvorana 6 od 06.11. Ksaver 196a, dvorana 405

Alternativna i augmentativna komunikacija (V)

Mirna Kostović Srzentić izborni kolegij

13.30-15.45

04.12.

Gr2

Ksaver 209, dvorana 209

Radna terapija u zajednici (P)

Edina Pulić od 04.12.

13.00-15.15

Ksaver 196a, dvorana 405

Poremećaj iz spektra autizma (P,V)

Dragana Mamić od 06.11.

16.00-18.15

Mlinarska 38, dvorana 6

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radna terapija u osoba s intelektualnim teškoćama (S)

Tatjana Njegovan-Zvonarević

09.00-12.45

17.10.

RTS1

Ksaver 196a, dvorana 405

Radna terapija i mentalno zdravlje (S)

Dubravka Šimunović

09.00-12.45

17.10.

RTS2

Mlinarska c. 38

09.00 – 10.30 – dvorana 4

10.30 – 12.45 – dvorana 2

Radna terapija u gerijatriji (S)

Tatjana Njegovan-Zvonarević

09.00-12.45

07.11. RTS1

14.11. RTS1

21.11. RTS1

Ksaver 196a, dvorana 405

Radna terapija u zajednici (S)

Claire Sangster Jokić

09.00-12.45

07.11. RTS2

14.11. RTS2

21.11. RTS2

Mlinarska c. 38

09.00 – 10.30 – dvorana 4

10.30 – 12.45 – dvorana 2

Neuropsihologija u radnoj terapiji (V)

Mirna Kostović Srzentić

13.00-15.15

10.10-23.01.

RTme2

Mlinarska c. 38, Seminarska dvorana

Aktivnosti produktivnosti (P)

Andreja Bartolac

15.30-17.00

Ksaver 196a, dvorana 404

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Alternativna i augmentativna komunikacija (V)

Mirna Kostović Srzentić izborni kolegij

 

10.00 – 12.15

25.10.

 15.11.-29.11.

Gr1

Ksaver 196a, dvorana 404

15.11. Ksaver 196a, dvorana 403;

29.11. Ksaver 209, dvorana 304

Radna terapija u osoba s intelektualnim teškoćama (S)

Tatjana Njegovan-Zvonarević

09.00-12.45

18.10.

RTS2

Ksaver 196a, dvorana 403

Radna terapija i mentalno zdravlje (S)

Dubravka Šimunović

09.00-12.45

18.10.

RTS1

Ksaver 196a, dvorana 404

Radna terapija u osoba s intelektualnim teškoćama (P)

Tatjana Njegovan Zvonarević

od 11.10. do 20.12.

13.00-15.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Alternativna i augmentativna komunikacija (V)

Mirna Kostović Srzentić izborni kolegij

15.30-17.45

06.12.

Gr1

Ksaver 209, dvorana 305

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radna terapija u osoba s intelektualnim teškoćama (S)

Tatjana Njegovan-Zvonarević

09.00-12.45

19.10.

RTS2

Ksaver 196a, dvorana 403

Radna terapija i mentalno zdravlje (S)

Dubravka Šimunović

 

09.00-12.45

19.10.

RTS1

Ksaver 196a, dvorana 404

Alternativna i augmentativna komunikacija (V)

Mirna Kostović Srzentić izborni kolegij

10.00-12.15

26.10.,16. i 23.11.

Gr2

Ksaver 209, dvorana 305

Neuropsihologija u radnoj terapiji (V)

Mirna Kostović Srzentić

od 12.10. do 25.01.

13.30-15.45

RTme1

Ksaver 209, dvorana 210

 NAPOMENA: Nastava po priloženom rasporedu počinje u utorak 02. listopada 2018., osim ako u rasporedu navedeno drugačije, a završava 25. siječnja 2018. godine.

Vježbovna nastava po kliničkim bazama započinje 03.12. prema dodatnom rasporedu.

 

v.d. voditelja Studija radne terapije:
dr.sc. Ozren Rađenović

Popis studenata možete pogledati ovdje.