Posljednja izmjena: 21.03.2018. 7:22

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA RADNE TERAPIJE

VI. SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2017./2018.

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radna terapija u zajednici (S)

Claire Sangster Jokić

12.03.

08.45-12.30

RTS1

Mlinarska cesta 38, dvorana 5

Radna terapija u zajednici (S)

Claire Sangster Jokić

19.03.

08.45-12.30

RTS2

Mlinarska cesta 38, dvorana 5

Radna terapija kod senzornih oštećenja(S) Tatjana Njegovan Zvonarević

12.03.

08.45-12.30

RTS2

Mlinarska cesta 38, dvorana 7

Radna terapija kod senzornih oštećenja(S) Tatjana Njegovan Zvonarević

19.03.

08.45-12.30

RTS1

Mlinarska cesta 38, dvorana 7

Kognitivna rehabilitacija (P)

Mirna Kostović Srzentić

od 05.03. do 09.04.

13.15-15.30

Mlinarska cesta 38, dvorana 6

Alternativna i augmentativna komunikacija (izborni) (P)

Mirna Kostović Srzentić

od 16.04.

13.15-15.30

Mlinarska cesta 38, dvorana 6

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radna terapija u zajednici (S)

Claire Sangster Jokić

13.03.

08.45-12.30

RTS1

Amfiteatar, Mlinarska cesta BB

Radna terapija u zajednici (S)

Claire Sangster Jokić

20.03.

08.45-10.45

Ksaver 209, dvorana 305

10.45 – 12.30

RTS2

Ksaver 209, dvorana 209

Radna terapija kod senzornih oštećenja(S) Tatjana Njegovan Zvonarević

13.03.

08.45-12.30

RTS2

Ksaver 209,

Dvorana 209

Radna terapija i mentalno zdravlje (P)

Dubravka Šimunović

do 27.03.

13.15-15.30

Ksaver 196a

Dvorana 405

Alternativna i augmentativna komunikacija (V)

Mirna Kostović Srzentić

od 17.04.

13.00-15.15

RTaug

Ksaver 209, dvorana 209

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radna terapija u zajednici (S)

Claire Sangster Jokić

14.03.

08.30-12.15

RTS1

Ksaver 196A, dvorana 405

Radna terapija u zajednici (S)

Claire Sangster Jokić

21.03.

08.30-12.15

RTS2

Ksaver 196A, dvorana 405

Radna terapija kod senzornih oštećenja(S) Tatjana Njegovan Zvonarević

14.03.

08.45-12.30

RTS2

Ksaver 209

Dvorana 210

Radna terapija kod senzornih oštećenja (P)

Tatjana Njegovan Zvonarević

do 11.4.

13.00-15.15

28.02.-14.03 = Mlinarska cesta 38, dvorana 5
21. i 28.03 = Ksaver 196a, dvorana 403
11.04. = Mlinarska cesta 38, dvorana 6

Andreja Bartolac

18.,25..04., 02.05.

Ksaver 209, dvorana 210

Sanja Tarczay

09.05.

Ksaver 209, dvorana 210

Radna terapija u osoba s autizmom-izborni (P+V)

Dragana Mamić

do 06.06.

16.00-18.30

Do 11.04. – Ksaver 209, dvorana 209
od 18.04. – 09.05. = Ksaver 209, dvorana 210

16.15 – 18.45

Od 16.05 – Ksaver 209, dvorana 209

ČETVRTAK

Radna terapija kod senzornih oštećenja(S)
Tatjana Njegovan Zvonarević

15.03.

08.45-12.30

RTS1

Amfiteatar, Mlinarska cesta 34

Radna terapija u zajednici (P)

Edina Pulić

do 29.03.

13.00-15.15

Ksaver 196a, dvorana 405

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Radna terapija kod senzornih oštećenja(S)
Tatjana Njegovan Zvonarević

16.03.

08.45-12.30

RTS1

Ksaver  196a,

Dvorana 405

NAPOMENA: Nastava po priloženom rasporedu počinje u ponedjeljak 26. veljače 2018., osim ako u rasporedu navedeno drugačije, a završava 15. lipnja 2018. godine.

 Raspored kliničke vježbovne nastave za 3. godinu studija, VI. semestar, ak.godina 2017./2018.

Kolegij / mentor

Ustanova

Datum

26.03.

09.04.

16.04.

23.04.

07.05.

14.05.

Grupe 

Kognitivna rehabilitacija

Dubravko Tršinski

SRI- ČET: 08.30-13.45

Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice

Ljudevita Gaja 2

Krapinske Toplice

1

2

3

4

5

6

Radna terapija i mentalno zdravlje

Mirjana Halužan

 PON-UTO: 08.30-10.45

KBC Sestre milosrdnice, Klinika za psihijatriju, dnevna bolnica alkoholizma

Vinogradska cesta 29

2

3

4

5

6

1

Radna terapija i mentalno zdravlje

Anka Vuković

 UTO-PET: 08.00-12.30

KB“Dubrava“

Avenija G Šuška 6

Zagreb

4

5

6

1

2

3

Radna terapija kod senzornih oštećenja

Davor Duić

PON-ČET

UJUTRO: 08.00-12.30#

POPODNE: 16.00-19.45

Centar za rehabilitaciju

„Silver“

Štefanovec 34
Zagreb 

 3

4

5#

6

1

2#

Radna terapija u zajednici

Marlena Kovačević

 PON-PET  08.00-12.30

Novi Jelkovec

Ivane Lang 2

Zagreb

5

6

1

2

3

 4

 Stručna praksa 3 započinje u tjedno od 21.05., prema dodatnom rasporedu.

Voditelj Studija radne terapije:
dr.sc. Ozren Rađenović,prof.v.š.

Popis studenata možete pogledati ovdje.