Posljednja izmjena: 19.02.2019. 13:24

RASPORED NASTAVE 2. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA SANITARNOG INŽENJERSTVA

Akademska godina 2018. / 2019.
IV.
semestar

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Stručna praksa II

Saša Ružić, dipl.ing.

 

 

8,00 – 9,30

(Uvodno predavanje-jednokratno)

 

25.02. – Ksaver 196a, dvorana 405

 

Specijalna epidemiologija (P)

Doc.dr.sc.Vanja Tešić

8,30 – 10,00

(ne održava se samo prvi dan nastave)

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

 

Specijalna epidemiologija (V)

doc.dr.sc. Vanja Tešić

10,15-11,45

 

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Specijalna epidemiologija (V)

doc.dr.sc. Vanja Tešić

11,45-13,15

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Analiza kemijskih faktora okoliša (P)

dr.sc. Adela Krivohlavek

 

13,15-14,45

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Stručna praksa II

Saša Ružić, dipl.ing.

Poslijepodne

(po grupama)

Radilišta DDD-a, Zagreb

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Entomologija (P+V)

Mr.sc.Ana Klobučar

8,00 -10,30

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Osnove istraživanja i statistike (V)

Iva Takšić, prof.

11,00-13,15

II.grupa

 

 

Ksaver 209, dvorana 305

Osnove istraživanja i statistike (V)

Melita Rukavina, prof.

(od 05.03.2019.)                      

10,45-13,00

I.grupa

 

Do 23.04. – ZVU, dvorana 8

Od 30.04. – ZVU, seminarska dvorana

Fiziologija i patologija rada (P)

Dr.sc. Marta Borić

14,00-15,30

 

ZVU, dvorana 5

Entomologija (V)

Mr.sc.Ana Klobučar

14,15-15,45

(po grupama)

Rockeffelerova 2, amfiteatar

Osim 9.04. i 16.04. – ZVU, dvorana 8

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Analiza kemijskih faktora okoliša (V)

dr.sc. Adela Krivohlavek

Ana Ranogajec, dipl. inž.

8,45-12,00

(po grupama I-IV)

 

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Komunikacijske vještine (P)

Melita Rukavina, prof.

           

Od 3.04.2019.

12.45.-15.00.

 

ZVU, dvorana 5

Učinci onečišćenja na prirodne sustave (P+S)

prof.dr sc. Damir Ježek

16,00–17,30

Prehrambeno-biotehnološki fakultet, Pierottijeva 6 , predavaona 2 u prizemlju („KRAŠ predavaona“)

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove istraživanja i statistike (P)

Melita Rukavina, prof.

8,00-10,15

Do 04.04. – ZVU, dvorana 2

Od 11.04. – ZVU, dvorana 4

Suzbijanje prijenosnika bolesti (P)

mr.sc. Ana Klobučar

10,30-12,00

Do 04.04. – ZVU, dvorana 3

Od 11.04. – ZVU, dvorana 5

Osnove istraživanja i statistike (V)

Iva Takšić, prof.

12,15-14,30

I grupa

Do 14.03. – ZVU, dvorana 4

Od 21.03. – Mlinarska 34, amfiteatar

Stručna praksa II

Saša Ružić, dipl.ing.

Poslijepodne

(po grupama)

 

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Stručna praksa II

Saša Ružić, dipl.ing.

Prijepodne

(po grupama)

Radilišta DDD-a, Zagreb

Analiza kemijskih faktora okoliša (V)

dr.sc. Adela Krivohlavek

Ana Ranogajec, dipl. inž.

9,00-13,00

(po grupama I-IV)

 

 

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Suzbijanje prijenosnika bolesti (V)

mr.sc. Božica Vešligaj

14,15-15,45

I.grupa

ZVU, dvorana 5

Entomologija (V)

Mr.sc.Ana Klobučar

14,30-16,00

II.grupa

ZVU, dvorana 4

Suzbijanje prijenosnika bolesti (V)

mr.sc. Božica Vešligaj

16,00-17,30

III.grupa

ZVU, dvorana 5

Entomologija (V)

Mr.sc.Ana Klobučar

16,00 – 17,30

I.grupa

ZVU, dvorana 4

Suzbijanje prijenosnika bolesti (V)

mr.sc. Božica Vešligaj

17,30-19,00

III.grupa

ZVU, dvorana 5

Entomologija (V)

Mr.sc.Ana Klobučar

17,30 – 19,00

I.grupa

ZVU, dvorana 4

Stručna praksa II

Saša Ružić, dipl.ing.

Poslijepodne

(po grupama)

 

 

Napomena:

Nastava počinje u ponedjeljak 25. veljače, a završava 14. lipnja 2019.

Stručna praksa I dogovoriti će se s predmetnim nastavnikom

Nastava iz Specijalne epidemiologije samo iznimno prvi dan 26.veljaće započinje u 9,15  na Zavodu za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, sva ostala predavanja počinju prema rasporedu.

Predavanja iz kolegija Učinci onečišćenja na prirodne sustave neće se održati u prvom tjednu nastave.

Predavanja i vježbe za kolegij Komunikacijske vještine za grupu 1  započeti će u utorka, 27.02.2018. (predviđen završetak nastave – 27.03.).

Predavanja drži Lada Perković, prof. psih., za 1. grupu vježbe drži  dr.sc. Zlatica Kozjak Mikić, prof. psih.  

Vježbe za 2. grupu započeti će od četvrtka, 22.03.2018. godine (predviđen završetak nastave – 26.04.2018.) Vježbe drži  dr.sc. Anja Wertag, prof. psih.

 

 Voditeljica studija sanitarnog inženjerstva:

Izv.prof.dr.sc.Jasna Bošnir