Posljednja izmjena: 06.03.2020. 12:28

 

RASPORED NASTAVE 2. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA SANITARNOG INŽENJERSTVA

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Stručna praksa II

Dr.sc.Ana Klobučar

 

 

8,00 – 9,30

(Uvodno predavanje-jednokratno)

 

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

 

Specijalna epidemiologija (P)

Izv.prof.dr.sc.Vanja Tešić

8,30 – 10,00

(ne održava se samo prvi dan nastave)

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

 

Specijalna epidemiologija (V)

Izv.prof.dr.sc. Vanja Tešić

10,15-11,45

 

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Specijalna epidemiologija (V)

Izv.prof.dr.sc. Vanja Tešić

11,45-13,15

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Analiza kemijskih faktora okoliša (P)

dr.sc. Adela Krivohlavek

 

13,15-14,45

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Stručna praksa II

Dr.sc.Ana Klobučar

Poslijepodne

(po grupama prema dogovoru s voditeljem kolegija)

Radilišta DDD-a, Zagreb

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Entomologija (P+V)

Mr.sc.Ana Klobučar

8,00 -10,30

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Osnove istraživanja i statistike (V)

Iva Takšić, prof.

10,45-13,00

II.grupa

 

 

Ksaver 209, dvorana 333

Osnove istraživanja i statistike (V)

Melita Rukavina, prof.

                       

10,45-13,00

I.grupa

 

 

Ksaver 209, dvorana 334

Komunikacijske vještine (V)

Morana Radman, dipl.psih.

 

Započinje nakon prvog održanog predavanja

13,30 – 14,45 I grupa

Ksaver 209, dvorana 321

Komunikacijske vještine (V)

Morana Radman, dipl.psih.

 

Započinje nakon prvog održanog predavanja

15,00 – 17,15 II grupa

Ksaver 209, dvorana 321

Komunikacijske vještine (V)

Morana Radman, dipl.psih.

 

Započinje nakon prvog održanog predavanja

17,15 – 19,30 II grupa

Ksaver 209, dvorana 321

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Analiza kemijskih faktora okoliša (V)

dr.sc. Adela Krivohlavek

Ana Ranogajec, dipl. inž.

8,45-12,00

(po grupama I-IV)

 

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Komunikacijske vještine (P)

Lada Perković, prof.

           

Započinje od 29.04.2020.

12,30-14,45

 

Mlinarska cesta 38, dvorana 123

Fiziologija i patologija rada (P)

doc.dr. Boris Božić

 

Samo prvo predavanje je u ponedjeljak 20.04.2020.

14,30-17,00

Srijeda 22.04.2020

14,30-17,30

 

Mlinarska cesta 38, dvorana 122

Učinci onečišćenja na prirodne sustave (P+S)

prof.dr sc. Damir Ježek

 

18,00-19,30

Započinje od 04.03.2020.

Prehrambeno-biotehnološki fakultet, Pierottijeva 6 , predavaona 2 u prizemlju („KRAŠ predavaona“)

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove istraživanja i statistike (P)

Melita Rukavina, prof.

8,00-10,15

Mlinarska cesta 38, dvorana 122

Suzbijanje prijenosnika bolesti (P)

mr.sc. Ana Klobučar

10,30-12,00

Mlinarska cesta 38, dvorana 125

Osnove istraživanja i statistike (V)

Iva Takšić, prof.

12,15-14,30

I grupa

Ksaver 209, dvorana 333

Stručna praksa II

Dr.sc.Ana Klobučar

Poslijepodne

(po grupama)

 

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Stručna praksa II

Dr.sc. Ana Klobučar

Prijepodne

(po grupama)

Radilišta DDD-a, Zagreb

Analiza kemijskih faktora okoliša (V)

dr.sc. Adela Krivohlavek

Ana Ranogajec, dipl. inž.

9,00-13,00

(po grupama I-IV)

 

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Suzbijanje prijenosnika bolesti (V)

mr.sc. Božica Vešligaj

14,15-15,45

I.grupa

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Entomologija (V)

Mr.sc.Ana Klobučar

14,15-15,45

II.grupa

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Suzbijanje prijenosnika bolesti (V)

mr.sc. Božica Vešligaj

16,00-17,30

III.grupa

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Entomologija (V)

Mr.sc.Ana Klobučar

16,00-17,30

I.grupa

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Suzbijanje prijenosnika bolesti (V)

mr.sc. Božica Vešligaj

17,30-19,00

III.grupa

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Entomologija (V)

Mr.sc.Ana Klobučar

17,30-19,00

II.grupa

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

Stručna praksa II

Dr.sc.Ana Klobučar

Poslijepodne

(po grupama)

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska 16

 

NAPOMENA:

Nastava počinje u ponedjeljak 24. veljače, a završava 10. lipnja 2020. godine.

Nastava se ne održava tijekom dodatnog proljetnog ispitnog roka (od 14. do 17. travnja).

Stručna praksa II dogovoriti će se s predmetnim nastavnikom

Nastava iz Specijalne epidemiologije samo iznimno prvi dan 24. veljaće 2020. započinje u 9,15  na Nastavnom zavodu za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Mirogojska cesta 16, a sva ostala predavanja počinju prema rasporedu.

Održavanje nastave iz kolegija Komunikacijske vještine započinje s predavanjima u tjednu od 27. travnja 2020.

Održavanje nastave iz kolegija Fiziologija i patologija rada započinje sa prvim predavanjem u ponedjeljak  20.04.2020. od 15.00-16.30 sati, a sva ostala predavanja održavati će se srijedom od 15.00 do 18.00 sati, počevši od srijede 22.04.2020.

Održavanje nastave iz kolegija Učinci onečišćenja na prirodne sustave započinje 04.03.2020. godine.

 

 

Voditeljica studija sanitarnog inženjerstva:

Jasna Bošnir