Posljednja izmjena:

PLAN RASPOREDA NASTAVE ZA STUDENTE 1. GOD. IZVANREDNOG STUDIJA SESTRINSTVA AK. GOD. 2022./23.
Grupa 1Raspored Popis studenata 1. grupa 
Grupa 2 – Raspored Popis studenata 2. grupa  

PLAN TERMINA NASTAVE ZA STUDENTE
1. GOD. IZVANREDNOG STUDIJA SESTRINSTVA AK. GOD. 2022./23.RASPORED NASTAVE ZA STUDENTE

GRUPA1 –  LISTOPAD

Popis studenata po grupama za seminarsku nastavu iz kolegija Filozofija i etika u sestrinstvu (S)

  • Grupa: ABER CHERIA – CRNJAK ANA MARIJA
  • Grupa: ČALUŠIĆ MARTA – HADAŠ PETRA
  • Grupa: HOFFMANN JULIJANA – KLEPAC LAURA
  • Grupa: KNEZOVIĆ ANICA – MALJIĆ MATEJA

          Voditeljica studija sestrinstvaDoc.dr.sc. Biserka Sedić         

1. godina izvanredni – grupa 1

Datum

1. godina izvanredni – grupa 2

Datum

1. Filozofija i etika u sestrinstvu

2. Farmakologija

3.  Osnove zdravstvene njege

12.10.-  22.10.2022.

1. Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja

2. Osnove zdravstvene njege

3. Farmakologija

Raspored

24.10.- 05.11. 2022.

1.  Osnove zdravstvene njege – vježbe

24.10. – 25.11.2022.

1. Osnove zdravstvene njege  -vježbe

21.11. – 09.12. 2022.

1. Osnove medicinske kemije i biokemije

2. Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja

3. Anatomija

4. Izborni predmet 

Profesionalni razvoj u sestrinstvu Engleski/njemački jezik

28.11. – 9.12.2022.

raspored

1. Osnove medicinske kemije i

     biokemije

2. Fiziologija

3. Izborni predmet

      Interpersonalni odnosi u sestrinstvu

Psihologija cjeloživotnog vijeka     Engleski/njemački jezik

12.12. – 21.12. 2022.

1. Komunikacijske vještine

2. Proces zdravstvene njege

3.Izborni predmet

Temeljni hitni medicinski postupci

Zdravstvena njega utemeljena na dokazima

09.01. – 21.01.2023.

1.Dijetetika

4. Filozofija i etika u sestrinstvu

5.  Izborni predmet

Profesionalni razvoj u sestrinstvu Sigurnost pacijenta u zdravstvenoj ustanovi

23.01. – 28.01.2023.

1. Informatika u zdravstvenoj njezi

2. Fiziologija

3. Izborni predmet

Timski rad

06.02. –18.02.2023.

1. Anatomija

2. Informatika u zdravstvenoj njezi

3. Izborni predmet

 Temeljni hitni medicinski postupci

20.02. – 04.03. 2023.

1. Proces zdravstvene njege – vježbe

2.Izborni predmet

   Temeljni hitni medicinski postupci – vježbe

3. Kliničke vježbe zdravstvene njege I

20.02. – 17.03.2023.

1.Proces zdravstvene njege

2. Mikrobiologija s parasitologijom

Izborni predmet

 Timski rad

06.03 – 18.03.2023.

 

 

1.Proces zdravstvene njege – vježbe

Temeljni hitni medicinski postupci – vježbe

20.03. – 21.04. 2023.

1. Dijetetika

2. Mikrobiologija s parasitologijom

3. Izborni predmet

Sigurnost pacijenta u zdravstvenoj ustanovi

27.03. – 06.04.2023.

1. Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo

2. Izborni predmet 

Zdravstvena njega utemeljena na dokazima

02.05.– 06.05. 2023.

1. Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo

2.Izborni predmet

Psihologija cjeloživotnog vijeka

Interpersonalni odnosi u sestrinstvu

15.05. – 20.05.2023.

1.  Komunikacijske vještine

2. Kliničke vježbe zdravstvene njege I

31.05. – 07.06.2023.