Posljednja izmjena: 06.11.2018. 13:49

PLAN RASPOREDA NASTAVE

12 tjedana                                                                                                                                                        12.tjedana

1. godina izvanredni – grupa 1

Datum

1. godina izvanredni – grupa 2

Datum

1.      Anatomija

2.      Mikrobiologija s parasitologijom

3.      Osnove zdravstvene njege

10.09. – 22.09.2018.

1.      Osnove medicinske kemije i biokemije

2.      Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja

3.      Osnove zdravstvene njege

17.9.- 29.09. 2018.

1.      Osnove zdravstvene njege – vježbe

01.10. – 31.10.2018.

1. Osnove zdravstvene njege  -vježbe

15.10. – 16. 11. 2018.

1.      Osnove medicinske kemije i biokemije

2.      Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja

3.      Farmakologija

4.      Izborni predmet 

5.      Profesionalni razvoj u setrinstvu

5.11. – 17.11.2018.

1.      Izborni predmet

 Engleski/njemački jezik

 Psihologija cjeloživotnog vijeka

 

19.11. – 24.11. 2018.

1.      Fiziologija

2.      Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo

3.      Izborni predmet

Engleski/njemački jezik

3.12. – 08.12.2018.

1.      Farmakologija

2.      Izborni predmet

Temeljni hitni medicinski postupci

10.12. – 15.12. 2018.

   

Temeljni hitni medicinski postupci- vježbe

17.12.- 21.12. 2018.

07.01 – 13.01. 2019.

1.      Komunikacijske vještine

2.      Proces zdravstvene njege

3.      Izborni predmet

Temeljni hitni medicinski postupci

07.01. – 19.01.2019.

1.      Dijetetika

2.      Fiziologija

3.      Filozofija i etika u sestrinstvu

 

14.01. – 26.01.2019.

1.      Informatika u zdravstvenoj njezi

2.      Kliničke vježbe zdravstvene njege I

 

04.02. – 16.02.2019.

1.      Anatomija

2.      Informatika u zdravstvenoj njezi

Izborni predmet

 Profesionalni razvoj u sestrinstvu

 

11.02. – 23.02.2019.

Proces zdravstvene njege – vježbe

Temeljni hitni medicinski postupci – vježbe

Kliničke vježbe zdravstvene njege I

 

18.02. – 30.03.2019.

1.Proces zdravstvene njege

2. Mikrobiologija s parasitologijom

Izborni predmet

 Timski rad

 

04.03. – 16.03.2019.

   

Interpersonalni odnosi u sestrinstvu

Proces zdravstvene njege – vježbe

18.03. – 27.04. 2019.

1.      Dijetetika

2.      Filozofija i etika u sestrinstvu

3.      Izborni predmet

Timski rad

08.04. – 18.04.2019.

1.      Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo

2.      Izborni predmet 

Zdravstvena njega zasnovana na dokazima (studenti iz obje grupe)

06.05 – 11.05. 2019.

 

1.      Izborni predmet

Psihologija cjeloživotnog vijeka

Interpersonalni odnosi u sestrinstvu

13.05. – 18.05.2019.

1.      Komunikacijske vještine

2.      Kliničke vježbe zdravstvene njege I

03.06. – 08.06.2019.

 

RASPORED NASTAVE 1. GODINE IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA SESTRINSTVA

 (1. grupa)
AKADEMSKA GODINA 2018/2019. – STUDENI 2018.

PONEDJELJAK, 05.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (P) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Amfiteatar, Mlinarska bb

Osnove med. kemije i biokemije (P)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

Ksaver 196a, dvorana  403

UTORAK, 06.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (P) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

Osnove med. kemije i biokemije (P)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 17.00

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

SRIJEDA, 07.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (P) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Amfiteatar, Mlinarska bb

Farmakologija (P)

Prof.dr.sc. Josip Čulig

13.15 – 15.30

15.45 – 18.00

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

ČETVRTAK, 08.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Farmakologija (P)

Prof.dr.sc. Josip Čulig

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Dr.sc. Tomislav Krpan

Marko Šušak, prof.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

PETAK 09.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Farmakologija (P)

Prof.dr.sc. Josip Čulig

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Dr.sc. Tomislav Krpan

Marko Šušak, prof.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

PONEDJELJAK, 12.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Farmakologija (P)

Prof.dr.sc. Josip Čulig

09.00 – 12.00

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

Osnove medicinske kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 15.30

16.00 – 18.15

Grupa 1

Amfiteatar, Mlinarska 34

Amfiteatar, Mlinarska bb

UTORAK, 13.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Farmakologija (V)

Prof.dr.sc. Josip Čulig

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Ksaver 196a, dvorana  401 i 402

Osnove medicinske kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 2

Ksaver 209, dvorana 209

SRIJEDA, 14.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove medicinske kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Grupa 3

Ksaver 196a, dvorana  401

Raspored po grupama za vježbe kolegija Osnove medicinske kemije i biokemije (S):

  1. Grupa:  01. AGIĆ ELVIRA – 56. ČUKLIN TEREZA
  2. Grupa:  57. ĆORKOVIĆ LEONARDO – 112. HÜGE BRUNA
  3. Grupa:  113. HUNIĆ LUKA – 168. TRUPELJAK MAJA

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

 

 (1. grupa)
AKADEMSKA GODINA 2018/2019. – STUDENI 2018.

PONEDJELJAK, 19.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Njemački jezik (S)

Sanda Marjanović, prof.

8.00 – 12.45

ZVU, dvorana 6

UTORAK, 20.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Njemački jezik (S)

Sanda Marjanović, prof

14.00 – 16.00

16.00-18.00

ZVU, seminarska dvorana

ZVU, dvorana 5

 SRIJEDA, 21.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Njemački jezik (S)

Sanda Marjanović, prof

8.00 – 11.00

ZVU, seminarska dvorana

 

VAŽNO!!!

Izborni predmet Njemački jezik u navedenom terminu slušaju studenti iz obje grupe 1. godine izvanrednog studija sestrinstva.

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz Osnova zdravstvene njege možete pogledati ovdje.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 (2. grupa)
AKADEMSKE GODINE 2018/2019. – STUDENI 2018.

PONEDJELJAK, 19.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Njemački jezik (S)

Sanda Marjanović, prof.

8.00 – 12.45

ZVU, dvorana 6

UTORAK, 20.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Njemački jezik (S)

Sanda Marjanović, prof

14.00 – 16.00

16.00-18.00

ZVU, seminarska dvorana

ZVU, dvorana 5

 SRIJEDA, 21.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Njemački jezik (S)

Sanda Marjanović, prof

8.00 – 11.00

ZVU, seminarska dvorana

 

VAŽNO!!!

Izborni predmet Njemački jezik u navedenom terminu slušaju studenti iz obje grupe 1. godine izvanrednog studija sestrinstva.

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić

 

PONEDJELJAK, 19.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Engleski jezik (S)

Jasminka Šilović, prof.

15.15 – 17.30

17.45 – 19.15

grupa 1

ZVU, seminarska dvorana

Engleski jezik (S)

Petar Režić, prof.

 

15.15 – 16.45

17.00 – 19.15.

grupa 2

ZVU, dvorana 7

ZVU, dvorana 6

UTORAK, 20.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Engleski jezik (S)

Jasminka Šilović, prof.

15.15 – 18.00

18.00 – 19.15

grupa 1

ZVU, dvorana 4

ZVU, dvorana 5

Engleski jezik (S)

Petar Režić, prof.

 

14.30 – 16.15

16.30 – 18.30

grupa 2

Ksaver 196a, dvorana 405

Ksaver 196a, dvorana 404

SRIJEDA 21.11.2018.

PREDMET

 

MJESTO

Engleski jezik (S)

Jasminka Šilović, prof.

14.00 – 15.30

15.45 – 18.00

grupa 1

Ksaver 196a, dvorana 404

Ksaver 196a, dvorana 401

Engleski jezik (S)

Petar Režić, prof.

15.30 – 16.15

16.30 – 19.30

grupa 2

Amfiteatar, Mlinarska 34

Popis studenta po seminarskim grupama

Grupa 1: Od Kordej Luka do Putnik Tihana

Grupa 2: Od Radoš Saša do Zec Romana

 

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić

Popis studenata možete pogledati ovdje.