Posljednja izmjena: 21.11.2018. 10:12

PLAN RASPOREDA NASTAVE

 

2. godina izvanredni –

grupa 1

Datum

2. godina izvanredni –

grupa 2

Datum

2. godina izvanredni – grupa 3

Datum

 

Zdravstvena njega majke i novorođenčeta

Organizacija i upravljanje u zdravstvenoj njezi

24.09. – 29.9.2018.

Zdravstvena njega odraslih I

Zdravstvena njega neuroloških bolesnika

Zdravstvena njega djeteta

Interna medicina

01.10. – 13.10.2018.

Zdravstvena njega odraslih I

Zdravstvena njega neuroloških bolesnika

Zaštita mentalnog zdravlja djece i adolescenata

24.09. – 29.9.2018

1.

Zdravstvena njega majke i novorođenčeta – vježbe

Organizacija i upravljanje u zdravstvenoj njezi- vježbe

Kliničke vježbe Zdravstvene njege II

01.10. – 31.10.2018.

Zdravstvena njega odraslih I – vježbe

Zdravstvena njega neuroloških bolesnika – vježbe

Zdravstvena njega djeteta – vježbe

15.10 – 16.11.2018.

Zdravstvena njega odraslih I – vježbe

Zdravstvena njega neuroloških bolesnika – vježbe

Zaštita mentalnog zdravlja djece i adolescenata – vježbe

01.10. – 09.11.2018

1. 2. 3. 4.

5.

Interna medicina

Ginekologija

Izborni predmet

Zaštita mentalnog zdravlja djece i adolescenata

Zdravstvena njega djece u JIL-u

Citiranje i referenciranje u akademskom pisanju za studente zdravstvenih profesija

12.11. – 24.11.2018.

Sociologija zdravlja

Javno zdravstvo

Izborni predmet

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika

Zdravstvena njega djece u JIL-u

26.11. – 01.12.2018.

Sociologija zdravlja

Higijena i epidemiologija

Izborni predmet

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika

19.11. – 24.11.2018.

 

Zaštita mentalnog zdravlja djece i adolescenata- vježbe

Zdravstvena njega djece u JIL-u – vježbe

26.11. – 08.12.2018.

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika – vježbe

Zdravstvena njega djece u

JIL-u

03.12. – 15.12.2018.

 

 

 

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika – vježbe

26.11. – 30.11.2018.

 

.

2.

Sociologija zdravlja

Higijena i epidemiologija

Izborni predmet

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika

10.12. – 15.12.2018.

Izborni predmet

Sestrinstvo i mediji

Zdravstvena njega kronično bolesnog djeteta

Socijalna psihologija u zdravstvu

17.12. – 20.12.2018.

Pedijatrija

Patologija

Ginekologija i porodništvo

Izborni predmet

Osnove transfuzijske medicine

03.12. – 15. 12. 2018.

 

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika – vježbe

18.12. – 21.12. 2018.

       
 

Pedijatrija

Patologija

Izborni predmet

Sestrinstvo i mediji

Osnove transfuzijske medicine

 

07.01. – 19.01.01.2019.

Prirodna prehrana – dojenje

Socijalna psihologija u zdravstvu- vježbe

Zdravstvena njega kronično bolesnog djeteta – vježbe

 

 

07.01. – 11.01. 2019.

Zdravstvena psihologija

Zdravstvena njega djeteta

Organizacija i upravljanje u zdravstvenoj njezi

 

Zdravstvena njega djece u JIL-u

Socijalna psihologija u zdravstvu

14.01. – 26.01.2019.

     

Patofiziologija

Neurologija

Infektologija

Organizacija i upravljanje u zdravstvenoj njezi

Izborni predmet

Terapija boli

21.01. – 02.02.2019.

Zdravstvena njega majke i novorođenčeta

Patofiziologija

Neurologija

Infektologija

Sestrinstvo i mediji

 

11.02. -23. 02. 2019.

     

Terapija boli – vježbe

 

04. 02. – 08.02. 2019.

Zdravstvena njega djeteta – vježbe

Organizacija i upravljanje u zdravstvenoj njezi- vježbe

Zdravstvena njega majke i novorođenčeta – vježbe

Zdravstvena njega djece u JIL-u – vježbe

Terapija boli – vježbe

25.02. – 31. 03. 2019.

1. 2.

3.

Zdravstvena njega odraslih I

Zdravstvena njega neuroloških bolesnika

Zdravstvena njega djeteta

Izborni predmet

Terapija boli

04.02. – 16.02.2019.

Ginekologija

Zdravstvena njega majke i novorođenčeta

Izborni predmet

Zaštita mentalnog

zdravlja djece i adolescenata

18.02. – 23.02.2018.

Interna medicina

Javno zdravstvo

 

24.04. – 30.04. 2019.

Zdravstvena njega odraslih I – vježbe

Zdravstvena njega neuroloških bolesnika – vježbe

Zdravstvena njega djeteta – vježbe

Terapija boli – vježbe

18.02. – 29.03. 2019.

 Zdravstvena njega majke novorođenčeta– vježbe

Organizacija i upravljanje u zdravstvenoj njezi-vježbe

Kliničke vježbe zdravstvene njege II

Zaštita mentalnog zdravlja djece i adolescenata- vježbe

18..03. – 18.04..2019.

Dermatologija

Izborni predmeti:

Terapija boli

Zdravstvena njega kronično bolesnog djeteta

Prirodna prehrana – dojenje

 

 

 

 

 

13.05.18.05. 2019.

Dermatologija

Javno zdravstvo

 Zdravstvena psihologija

Izborni predmet

Zdravstvena njega kronično bolesnog djeteta

 

 

 

08.04. – 18.04.2019.

Pedijatrija

Patologija

Izborni predmet

Osnove transfuzijske medicine

06.05.- 11.05.2019.

 Citiranje i referenciranje u akademskom pisanju za studente zdravstvenih profesija

 

 

20.05. -24.05. 2019.

 

Zdravstvena njega kronično bolesnog djeteta – vježbe

29.04. – 03.05. 2019.

   

Kliničke vježbe Zdravstvene njege II

Terapija boli – vježbe

Zdravstvena njega kronično bolesnog djeteta – vježbe

27.05.-07.06. 2019.

Neurologija

Infektologija

Patofiziologija

Izborni predmet

Prirodna prehrana – dojenje

Socijalna psihologija u zdravstvu

20.05.- 01.06.2019.

Dermatologija

Higijena i epidemiologija

Zdravstvena psihologija

 

Izborni predmet

Citiranje i referenciranje u akademskom pisanju za studente zdravstvenih profesija

03.06. – 14.06.2019.

   

 

RASPORED NASTAVE ZA STUDENTE 2. GODINE IZVANREDNOG STUDIJA SESTRINSTVA

(1. grupa)
AKADEMSKA GODINA 2018/2019. – STUDENI 2018.

PONEDJELJAK, 12.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zaštita mentalnog zdravlja djece i adolescenata (P) – izborni

Dr.sc. Biserka Sedić

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

13.45 – 15.15

Ksaver 196a, dvorana 404

Ksaver 196a, dvorana 404

Ksaver 196a, Dvorana 403

UTORAK, 13.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zaštita mentalnog zdravlja djece i adolescenata (P) – izborni

Dr.sc. Biserka Sedić

07.30 – 10.15

10.30 – 13.00

Amfiteatar, Mlinarska 34

Ginekologija i porodništvo (P)

Prof.dr.sc. Krunoslav Kuna

Ivan Bolanča dr.med.

15.15 – 17.30

Amfiteatar, Mlinarska 34

SRIJEDA, 14.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Interna medicina (P)

Prof.dr.sc. Željko Čabrijan

08.00 – 10.15

10.30 – 11.30

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Ginekologija i porodništvo (P)

Prof.dr.sc. Krunoslav Kuna

Ivan Bolanča dr.med.

13.00 – 17.30

Multimedijska dvorana,

KBC Sestre milosrdnice, Vinogradska 29

ČETVRTAK, 15.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Interna medicina (P)

Prof.dr.sc. Željko Čabrijan

08.00 – 10.15

10.30 – 12.30

Amfiteatar, Rockefellerova 2

Ginekologija i porodništvo (P)

Prof.dr.sc. Krunoslav Kuna

Ivan Bolanča dr.med.

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

18.00 – 18.45

ZVU, dvorana 3

ZVU, dvorana 3

ZVU, dvorana 2

PETAK, 16.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Ginekologija i porodništvo (P)

Prof.dr.sc. Krunoslav Kuna

Ivan Bolanča dr.med.

08.00 – 10.15

Amfiteatar, Mlinarska bb

Interna medicina (P)

Prof.dr.sc. Željko Čabrijan

10.30 – 12.45

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Ksaver 196a, dvorana 405

PONEDJELJAK, 19.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega djeteta u JIL (P) – izborni

Vesna Turuk, prof.

08.00 – 10.15

12.45 – 15.00

Dvorana 4, ZVU

Ksaver 209, dvorana 209

UTORAK, 20.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega djeteta u JIL (P) – izborni

Vesna Turuk, prof.

08.00 – 10.15

Ksaver 196a, dvorana 404

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Organizacija, upravljanje i administracija u zdravstvenoj njezi možete pogledati ovdje.

Raspored za posebne kliničke vježbe iz kolegija Zdravstvena njega majke i novorođenčeta možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Kliničke vježbe zdravstvene njege II možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Zaštita mentalnog zdravlja djece i adolescenata možete pogledati ovdje.

Raspored posebnih kliničkih vježbi iz kolegija Zdravstvene njege djeteta u jedinici intenzivnog liječenja možete pogledati ovdje.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

(2. grupa)
AKADEMSKE GODINE 2018/2019. – STUDENI 2018. 

PONEDJELJAK, 26.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Javno zdravstvo (P)

Doc. dr.sc. Aleksandar Racz

Zvonimir Šostar, dr. med

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Amfiteatar, Mlinarska bb

Patofiziologija (P)

Dr.sc. Duško Kardum

15.00 – 17.15

17.30 – 19.45

ZVU, dvorana 3

UTORAK, 27.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Javno zdravstvo (P)

Doc. dr.sc. Aleksandar Racz

Zvonimir Šostar, dr. med

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Amfiteatar, Mlinarska 34

Patofiziologija (P)

Dr.sc. Duško Kardum

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Amfiteatar, Mlinarska 34

SRIJEDA, 28.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika (P)

dr.sc. Snježana Čukljek

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

ZVU, dvorana 2

Javno zdravstvo (P)

Doc. dr.sc. Aleksandar Racz

Zvonimir Šostar, dr. med

15.15 – 18.00

18.00 – 20.00

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Ksaver 196a, dvorana 403

ČETVRTAK, 29.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika (P)

dr.sc. Snježana Čukljek

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Amfiteatar, Rockefellerova 2

ZVU, dvorana 3

Zdravstvena njega djeteta u JIL-u

Vesna Turuk, prof.

14.00 – 16.15

Ksaver 209, Dvorana 210

PETAK, 30.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega djeteta u JIL-u

Vesna Turuk, prof.

08.00 – 10.15

10.30 – 13.30

Ksaver 196a, dvorana 404

Patofiziologija (P)

Dr.sc. Duško Kardum

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

SUBOTA, 01.12.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Javno zdravstvo (P)

Doc. dr.sc. Aleksandar Racz

Zvonimir Šostar, dr. med

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored posebnih kliničkih vježbi iz kolegija Zdravstvena njega djeteta možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Zdravstvena njega neuroloških bolesnika možete pogledati ovdje.

Raspored posebnih kliničkih vježbi iz kolegija Zdravstvena njega djeteta možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Zdravstvena njega odraslih I  možete pogledati ovdje.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

(3. grupa)
AKADEMSKA GODINA 2018/2019. – STUDENI 2018.

PONEDJELJAK, 19.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Higijena i epidemiologija (P)

Melita Jelavić, dr.med.

Doc. dr. sc. Vanja Tešić

Dr. sc. Ivana Jurčić Čulina

8.00 – 10.15

10.30 . 12.00

Amfiteatar, Mlinarska bb

Sociologija zdravlja (P)

prof.dr.sc. Ivan Markešić

14.00 – 15.15

15.30 – 19.00

 

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Ksaver 196a, dvorana 403

UTORAK, 20.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Higijena i epidemiologija (P)

Melita Jelavić, dr.med.

Doc. dr. sc. Vanja Tešić

Dr. sc. Ivana Jurčić Čulina

7.30 – 10.15

10.30 . 11.30

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Sociologija zdravlja (P)

prof.dr.sc. Ivan Markešić

 

13.00 –  15.15

15.30 – 17.00

 

ZVU, dvorana 2

ZVU, dvorana 2

 

SRIJEDA, 21.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika (P)

dr.sc. Snježana Čukljek

8.00 – 10.15

10.30  – 12.45

ZVU, dvorana 2

 

ČETVRTAK, 22.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Higijena i epidemiologija (P)

Melita Jelavić, dr.med.

Doc. dr. sc. Vanja Tešić

Dr. sc. Ivana Jurčić Čulina

8.00 – 10.15

10.30 . 12.00

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Zdravstvena njega onkoloških bolesnika (P)

dr.sc. Snježana Čukljek

13.30 – 15.45

16.00 – 18.15

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

PETAK, 23.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Sociologija zdravlja (P)

prof.dr.sc. Ivan Markešić

8.00 – 10.15

10.30  – 13.30

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Zdravstvena njega neuroloških bolesnika možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Zdravstvena njega odraslih I možete pogledati ovdje.