Posljednja izmjena: 06.11.2018. 14:00

PLAN RASPOREDA NASTAVE

 

3. godina izvanredni – grupa 1

Datum

 

3. godina izvanredni – grupa 2

Datum

 

Zdravstvena njega odraslih II

Kirurgija, ortopedija i traumatologija

Zdravstvena njega u zajednici

Izborni predmet

 

24.09 – 06.10.2018.

 

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

Psihijatrija i mentalno zdravlje

Zdravstvena njega u kući

izborni predmet

15.10. – 20.10. 2018.

+

Zdravstvena njega odraslih II-  vježbe

Zdravstvena njega u zajednici-vježbe

 

 

09.10. – 09.11.2018.

 

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika – vježbe

Zdravstvena njega u kući – vježbe

22.10. – 16.10. 2018.

 

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika

Psihijatrija i mentalno zdravlje

Zdravstvena njega u kući

izborni predmet

Poslovna sigurnost u zdravstvu

12.11.-24.11.2018.

 

Zdravstvena njega odraslih II

Kirurgija, ortopedija i traumatologija

Zdravstvena njega u zajednici

Izborni predmet

Sestrinska skrb za obitelj

19 11. – 01. 12. 2018.

1.

2.

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika – vježbe

Zdravstvena njega u kući – vježbe

 

26.11. – 21.12. 2018.

 

 

Zdravstvena njega odraslih II-  vježbe

Zdravstvena njega u zajednici-vježbe

03.12. – 21.12. 2018.

07.01. – 18.01. 2019.

1.

2.

3.

Anesteziologija, reanimatologija i intenzivno liječenje

Zdravstveni odgoj s metodama učenja i podučavanja

Izborni predmet

Tehnologija u zdravstvenoj njezi P+V

Zdravstvena njega ovisnika

07.01. – 19.01. 2019.

 

Osnove istraživačkog rada

Izborni predmet

Zdravstvena njega školskog djeteta

Zdravstvena njega bolesnika kod eksplantacije/transplantacije P+V

Klinička farmakologija u sestrinskoj praksi

21.01. – 01.02. 2019.

1. 2.

3.

Zdravstvena njega starijih osoba

Zdravstvena njega osoba s invaliditetom

Izborni predmet

Sestrinska skrb za obitelj

Zdravstvena njega bolesnika u JIL-u

04.02.– 16..02. 2019.

 

Anesteziologija, reanimatologija i intenzivno liječenje

Zdravstveni odgoj s metodama učenja i podučavanja

Izborni predmet

Tehnologija u zdravstvenoj njezi P+V

11.02. – 23.02.2019.

Zdravstvena njega starijih osoba – vježbe

Zdravstvena njega osoba s invaliditetom – vježbe

Zdravstvena njega ovisnika – vježbe

Zdravstvena njega bolesnika u JIL-u- vježbe

25.02. – 05.04. 2019.

 

Zdravstvena njega starijih osoba

Zdravstvena njega osoba s invaliditetom

Izborni predmet

Zdravstvena njega ovisnika

Zdravstvena njega bolesnika u JIL-u

11.03. – 23.03. 2019.

Oftalmologija

Otorinolaringologija

Palijativna zdravstvena njega

Izborni predmet

 

 08. 04. – 18. 04. 2019.

 

Zdravstvena njega starijih osoba – vježbe

Zdravstvena njega osoba s invaliditetom – vježbe

Zdravstvena njega ovisnika – vježbe

 

     25.3. – 18.04. 2019.

Zdravstvena njega u dijagnostici P+ V

   

Zdravstvena njega bolesnika u JIL-u- vježbe

 

1. 2.

3.

Osnove istraživačkog rada

Izborni predmet

Zdravstvena njega školskog djeteta

Zdravstvena njega bolesnika kod eksplantacije/transplantacije P+V

Klinička farmakologija u sestrinskoj praksi

6.5.- 18.05.20189

 

Oftalmologija

Otorinolaringologija

Palijativna zdravstvena njega

Izborni predmet

Zdravstvena njega u dijagnostici  P+V

Poslovna sigurnost u zdravstvu

13.05. – 25.05. 2019.

 

RASPORED NASTAVE ZA STUDENTE 3. GODINE IZVANREDNOG STUDIJA SESTRINSTVA

(1. grupa)
AKADEMSKA GODINA 2018/2019. –  STUDENI 2018.

PONEDJELJAK, 12.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Psihijatrija i mentalno zdravlje (P)

prof.dr.sc. Igor Filipčić

09.00 – 12.00

Psihijatrijska bolnica Sveti Ivan, Jankomir 11

Dvorana „Dr. Mirko Grmek“

Psihijatrija i mentalno zdravlje (P)

prof.dr.sc. Igor Filipčić

13.00 – 17.00

Psihijatrijska bolnica Sveti Ivan, Jankomir 11

Dvorana „Dr. Mirko Grmek“

UTORAK, 13.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Psihijatrija i mentalno zdravlje (P)

prof.dr.sc. Igor Filipčić

09.00 – 12.00

Psihijatrijska bolnica Sveti Ivan, Jankomir 11

Dvorana „Dr. Mirko Grmek“

Psihijatrija i mentalno zdravlje (P)

prof.dr.sc. Igor Filipčić

13.00 – 17.00

Psihijatrijska bolnica Sveti Ivan, Jankomir 11

Dvorana „Dr. Mirko Grmek“

SRIJEDA, 14.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika (P)

dr. sc. Biserka Sedić

09.00-11.15

11.15-13.30

16.00-18.15

Amfiteatar, Mlinarska 34

Amfiteatar, Mlinarska 34

Amfiteatar, Rockefellerova 2

ČETVRTAK, 15.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika (P)

dr. sc. Biserka Sedić

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

14.00 – 16.15

Amfiteatar, Mlinarska 34

Amfiteatar, Mlinarska 34

Amfiteatar, Mlinarska bb

PETAK, 16.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika (P)

dr. sc. Biserka Sedić

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

14.00 – 16.15

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

 Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Zdravstvena njega u zajednici možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Zdravstvena njega odraslih II možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Zdravstvena njega u kući možete pogledati ovdje.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

(2. grupa)
AKADEMSKA GODINA 2018/2019. – STUDENI 2018.

PONEDJELJAK, 19.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega u kući (P)

Mara Županić, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 403

Ksaver 196a, dvorana 405

Kirurgija, ortopedija i traumatologija (P)

Prof.dr.sc. Mario Zovak

15.15 – 16.15

16.30 – 20.00

Amfiteatar, Mlinarska 34

UTORAK, 20.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega odraslih II (P)

Irena Kovačević, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Amfiteatar, Mlinarska 34

Zdravstvena njega u zajednici (P)

Dr.sc. Jadranka Pavić,

Mara Županić, dipl.med.techn.

15.15 – 16.15

16.30 – 20.00

Amfiteatar, Mlinarska 34

SRIJEDA, 21.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega odraslih II (P)

Irena Kovačević, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Kirurgija, ortopedija i traumatologija (P)

Prof.dr.sc. Mario Zovak

15.15 – 16.15

16.30 – 20.00

Multimedijska dvorana, KBC Sestre milosrdnice, Vinogradska 29

 

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega odraslih II (P)

Irena Kovačević, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 404

Kirurgija, ortopedija i traumatologija (P)

Prof.dr.sc. Mario Zovak

14.00 – 16.15

16.30 – 18.45

Ksaver 196a, dvorana 404

PETAK, 23.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega odraslih II (P)

Irena Kovačević, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 404

Sestrinska skrb za obitelj (P) – izborni

Dr.sc. Jadranka Pavić

14.00 – 16.15

16.30 – 18.00

Ksaver 196a, dvorana 403

 

PONEDJELJAK, 26.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega u zajednici (P)

Dr.sc. Jadranka Pavić,

Mara Županić, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Zdravstvena njega odraslih II (P)

Irena Kovačević, dipl.med.techn.

14.00 – 16.15

Amfiteatar, Mlinarska 34

UTORAK, 27.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega u zajednici (P)

Dr.sc. Jadranka Pavić,

Mara Županić, dipl.med.techn.

08.00 – 10.15

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 401 i 402

Sestrinska skrb za obitelj (P) – izborni

Dr.sc. Jadranka Pavić

15.00 – 16.15

16.30 – 19.00

Ksaver 196a, dvorana 403

SRIJEDA, 28.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Sestrinska skrb za obitelj (P) – izborni

Dr.sc. Jadranka Pavić

08.00 – 10.15

10.30 – 12.00

Ksaver 196a, dvorana 403

 Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

Raspored vježbi iz predmeta Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika možete pogledati ovdje.