Posljednja izmjena: 09.11.2018. 9:10

RASPORED NASTAVE 1. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA SESTRINSTVA

Akademska godina 2018. / 2019.
I.
semestar

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Uvodno predavanje

(samo 01.10.2018.)

09.00 sati

Dvorana 2, Mlinarska 38

Mikrobiologija s parasitologijom (P)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

(od 15.10. do 10.12.2018.)

08.00 – 10.15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

16.30 – 18.45

(10.12.2018.)

Osnove zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

(od 15.10. do 10.12.2018.)

10.30 – 12.45

Mlinarska c. 38, dvorana 3

14.00 – 16.15

(10.12.)

Fiziologija (P)

Dr.sc. Ivna Kocijan

(od 15.10. do 03.12.2018.)

12.45 – 15.00

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Anatomija (P)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

(od 15.10. do 03.12.2018.)

15.15 – 16.45

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (S) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

(od 17.12. do 21.01.2019.)

14.00 – 16.15

Grupa 1

Mlinarska c. 38, dvorana 6

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (S) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

(od 17.12. do 21.01.2019.)

16.30 – 18.45

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 6

Sigurnost pacijenta u zdr. ust. (S) – izborni

Sanja Ledinski Fičko, dipl.med.techn.

(od 17.12. do 21.01.2019.)

14.00 – 16.15

Mlinarska c. 38, dvorana 5

Engleski jezik (S) – izborni

Jasminka Piralić, prof.

(od 15.10. do 03.12.2018.)

17.00 – 19.15

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 7

Njemački jezik (S) – izborni

Sanda Marjanović, prof.

(od 15.10. do 03.12.2018.)

17.45 – 20.00

Mlinarska c. 38, dvorana 6

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Osnove zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

(samo 02.10. u ovom terminu)

08.00 – 10.15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Filozofija i etika u sestrinstvu (P)

Marija Brdarević, prof.

(samo 02.10. u ovom terminu)

10.30 – 12.00

Mlinarska c. 38, dvorana 2

Mikrobiologija s parasitologijom (P)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

(samo 02.10. u ovom terminu)

13.00 – 15.15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Anatomija (P)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

(samo 02.10. u ovom terminu)

15.15 – 16.00

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Sigurnost pacijenta u zdr. ust. (P) – izborni

Sanja Ledinski Fičko, dipl.med.techn.

(od 18.12. do 15.01.2019.)

14.00 – 16.15

Mlinarska c. 38, dvorana 4

15.30 – 17.45

(18.12.2018.)

14.00 – 17.00

(15.01.2019.)

Osnove zdravstvene njege (S)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

 (od 09.10. do 20.11.2018.)

08.00 – 09.30

Grupa 1

Mlinarska c. 38, dvorana 7

08.00 – 10.15

(samo 20.11.)

Mlinarska c. 38, dvorana 7

Osnove zdravstvene njege (S)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

 (od 09.10. do 20.11.2018.)

09.45 – 11.15

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 7

10.30 – 12.45

(samo 20.11.)

Mlinarska c. 38, dvorana 7

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

(od 09.10. do 11.12.2018.)

08.00 – 09.30

Grupa 4

Ksaver 209, Dvorana 303

08.45 – 10.15

(20.11.2018.)

18.30 – 20.00

(11.12.2018.)

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

(od 09.10. do 11.12.2018.)

09.45 – 11.15

Grupa 1

Ksaver 209, Dvorana 303

16.45 – 18.15

(20.11.2018.)

17.00 – 18.30

(11.12.2018.)

Fiziologija (V)

Dr.sc. Ivna Kocijan

(od 09.10. do 11.12.2018.)

11.30 – 13.00

Grupa 5

Mlinarska 38, Dvorana 8

17.00 – 18.30

(11.12.2018.)

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

(od 09.10. do 11.12.2018.)

11.30 – 13.00

Grupa 2

Ksaver 209, Dvorana 303

18.15 – 19.45

(20.11.2018.)

14.00 – 15.30

(11.12.2018.)

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

(od 09.10. do 11.12.2018.)

13.15 – 14.45

Grupa 3

Ksaver 209, Dvorana 303

15.30 – 17.00

(11.12.2018.)

Fiziologija (V)

Dr.sc. Ivna Kocijan

(od 09.10. do 11.12.2018.)

16.45 – 18.15

Grupa 4

Mlinarska 38, Dvorana 8

14.00 – 15.30

(11.12.2018.)

Fiziologija (V)

Dr.sc. Ivna Kocijan

(od 09.10. do 11.12.2018.)

18.15 – 19.45

Grupa 1

Mlinarska 38, Dvorana 8

15.30 – 17.00

(11.12.2018.)

Anatomija (V)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

(od 09.10. do 18.12.)

15.00 – 16.30

Grupa 5

Ksaver 209, Dvorana 303

14.00 – 15.30

(18.12.2018.)

Engleski jezik (S) – izborni

Jasminka Piralić, prof.

(samo 02.10.2018.)

17.15 – 19.30

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Njemački jezik (S) – izborni

Sanda Marjanović, prof.

(samo 02.10.2018.)

17.15 – 19.30

Mlinarska c. 38, dvorana 6

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Proces zdravstvene njege (P)

Dr.sc. Snježana Čukljek

(od 03.10. do 05.12.2018.)

08.00 – 10.15

Mlinarska c. 38, dvorana 3

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (P) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

(od 21.11. do 05.12.2018.)

10.30 – 12.45

Mlinarska c. 38, dvorana 4

Filozofija i etika u sestrinstvu (S)

Marija Brdarević, prof.

(od 03.10. do 31.10.2018.)

10.30 – 12.00

Grupa 1

Mlinarska c. 38, dvorana 4

Interpersonalni odnosi u ses. (P) – izborni

Senka Repovečki, mag.med.techn.

(od 28.11. do 09.01.2019.)

13.00 – 15.15

(28.11. i 05.12)

Mlinarska c. 34, amfiteatar

15.15 – 17.30

Interpersonalni odnosi u ses. (S) – izborni

Senka Repovečki, mag.med.techn.

(od 28.11. do 09.01.2019.)

15.30 – 17.45

(28.11. i 05.12)

Mlinarska c. 34, amfiteatar

17.45 – 20.00

Osnove zdravstvene njege (S)

Dr.sc. Snježana Čukljek

Martina Smrekar, dipl.med.techn.

 (od 03.10. do 14.11.2018.)

10.30 – 12.00

Grupa 3

Mlinarska c. 38, dvorana 6

10.30 – 12.45

(samo 14.11.)

Proces zdravstvene njege (S)

Dr.sc. Snježana Čukljek

(od 03.10. do 21.11.2018.)

12.15 – 13.45

Grupa 3

Mlinarska c. 38, dvorana 6

13.00 – 14.30

(samo 14.11.)

13.00 – 15.15

(samo 21.11.)

Osnove medicinske kemije i biokemije (P)

Karmen Bilić, dipl.ing.

(od 03.10. do 31.10.2017.)

14.00 – 16.15

Mlinarska c. 34, amfiteatar

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (S) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

(samo 23.01.2019.)

14.00 – 16.15

Grupa 1

Mlinarska c. 38, dvorana 4

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (S) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

(samo 23.01.2019.)

16.30 – 18.45

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 4

Sigurnost pacijenta u zdr. ust. (S) – izborni

Sanja Ledinski Fičko, dipl.med.techn.

(samo 23.01.2019.)

14.00 – 16.15

Mlinarska c. 38, seminarska dvorana

Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić, dipl.iur.

(od 03.10. do 14.11.2018.)

16.45 – 19.00

Mlinarska c. 34, amfiteatar

16.45 – 18.15

(samo 14.11.)

Mlinarska c. 34, amfiteatar

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Profesionalni razvoj u sestrinstvu (P) – izborni

Dr.sc. Snježana Čukljek

(od 29.11. do 06.12.2018.)

09.00 – 11.15

Mlinarska c. 38, dvorana 2

Fiziologija (P)

Dr.sc. Ivna Kocijan

(samo 04.10. i 29.11. u ovom terminu)

13.15 – 15.30

Mlinarska c. 38, dvorana 2

Sigurnost pacijenta u zdr. ust. (P) – izborni

Sanja Ledinski Fičko, dipl.med.techn.

(samo 06.12. u ovom terminu.)

13.15 – 15.30

Mlinarska c. 38, dvorana 2

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

(od 11.10. do 15.11.2018.)

10.45 – 13.00

Grupa 5

Zavod za mikrobiologiju

Rockefellerova 2 (2. kat)

Filozofija i etika u sestrinstvu (P)

Marija Brdarević, prof.

(od 11.10. do 22.11.2018.)

13.15 – 15.30

Mlinarska c. 38, dvorana 2

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

(samo 04.10.2018. u ovom terminu)

16.00 – 18.15

Grupa 3

Mlinarska c. 38, dvorana 6

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

(samo 04.10.2018. u ovom terminu)

13.30 – 15.45

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 6

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

(samo 11.10.2018. u ovom terminu)

15.45 – 18.00

Grupa 1

Mlinarska c. 38, dvorana 7

Filozofija i etika u sestrinstvu (S)

Marija Brdarević, prof.

(od 11.10. do 15.11.2018.)

10.45 – 12.15

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 6

Filozofija i etika u sestrinstvu (S)

Marija Brdarević, prof.

(od 22.11. do 20.12.2018.)

11.30 – 13.00

Grupa 3

(22.11. – 06.12.2018)

Mlinarska c. 38, dvorana 6

14.00 – 15.30

(13. i 20.12.2018.)

Proces zdravstvene njege (S)

Dr.sc. Snježana Čukljek

(od 04.10. do 22.11.2018.)

09.00 – 10.30

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 6

08.00 – 10.15

(samo 22.11.)

Anatomija (P)

Prof.dr.sc. Krešimir Rotim

(od 08.11  do 29.11. u ovom terminu)

15.30 – 17.00

Mlinarska c. 38, dvorana 2

18.00 – 19.30

(22.11. i 29.11.)

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

(od 11.10. do 15.11.2018.)

17.15 – 19.30

Grupa 4

Zavod za mikrobiologiju

Rockefellerova 2 (2. kat)

Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja (P)

Marko Šušak, prof.; Dr.sc. Tomislav Krpan

(od 22.11. do 17.01.2019.)

15.45 – 18.00

Mlinarska c. 38, dvorana 2

15.45 – 17.15

(17.01.2019.)

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Proces zdravstvene njege (S)

Dr.sc. Snježana Čukljek

(od 05.10. do 23.11.2018.)

08.00 – 09.30

Grupa 1

Mlinarska c. 38, dvorana 2

08.00 – 10.15

(samo 23.11.)

Fiziologija (V)

Dr.sc. Ivna Kocijan

(od 05.10. do 14.12.2018.)

08.00 – 09.30

Grupa 3

Mlinarska 38, Dvorana 8

14.00 – 15.30

(14.12.2018.)

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

(od 12.10. do 16.11.2018.)

09.45 – 12.00

Grupa 1

Zavod za mikrobiologiju

Rockefellerova 2 (2. kat)

Fiziologija (V)

Dr.sc. Ivna Kocijan

(od 05.10. do 07.12.2018.)

09.45 – 11.15

Grupa 6

Mlinarska 38, Dvorana 8

15.30 – 17.00

(11.01.2019.)

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

(od 12.10. do 16.11.2018.)

12.45 – 15.00

Grupa 3

Zavod za mikrobiologiju

Rockefellerova 2 (2. kat)

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

(samo 12.10.2018. u ovom terminu)

17.45 – 19.15

Grupa 2

Mlinarska 38, Dvorana 7

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

(samo 19.10.2018. u ovom terminu)

17.45 – 19.15

Grupa 3

Mlinarska 38, Dvorana 7

Osnove med. kemije i biokemije (S)

Karmen Bilić, dipl.ing.

(samo 05.10.2018. u ovom terminu)

17.45 – 19.15

Grupa 1

Mlinarska 38, Dvorana 7

Sigurnost pacijenta u zdr. ust. (P) – izborni

Sanja Ledinski Fičko, dipl.med.techn.

(samo 07.12. u ovom terminu)

11.30 – 13.00

Mlinarska 38, Dvorana 4

Fiziologija (V)

Dr.sc. Ivna Kocijan

(od 05.10. do 07.12.2018. u ovom terminu)

13.00 – 14.30

Grupa 2

Mlinarska 38, Dvorana 8

14.00 – 15.30

(11.01.2019.)

Engleski jezik (S) – izborni

Jasminka Piralić, prof.

(samo 07.12. u ovom terminu)

14.45 – 17.00

Grupa 2

Mlinarska 38, Dvorana 4

Njemački jezik (S) – izborni

Sanda Marjanović, prof.

(samo 07.12. u ovom terminu)

14.45 – 17.00

Mlinarska 38, Dvorana 5

Engleski jezik (S) – izborni

Jasminka Piralić, prof.

(od 05.10. do 14.12.2018.)

15.15 – 17.30

Grupa 1

(05.10. – 23.11.)

Mlinarska 38, Dvorana 2

17.00 – 19.15

(30.11. – 14.12.)

Mikrobiologija s parasitologijom (V)

Prof.dr.sc. Arjana Tambić Andrašević

(od 12.10. do 16.11.2018.)

15.00 – 17.15

Grupa 2

Zavod za mikrobiologiju

Rockefellerova 2 (2. kat)

 

Raspored vježbi za kolegij:
Osnove medicinske kemije i biokemije

Datum

Vrijeme

Grupa

Mjesto

25.01.2019.

15.30 – 19.15

Grupa 1

KBC Zagreb (Rebro)

Kišpatićeva 12

Bijela zgrada Poliklinike, 2. kat

24.01.2019.

15.30 – 19.15

Grupa 2

22.01.2019.

15.30 – 19.15

Grupa 3

18.01.2019.

15.30 – 19.15

Grupa 4

16.01.2019.

15.30 – 19.15

Grupa 5

Napomene:

  • Nastava prema rasporedu započinje 10.2018.
  • Početak Kliničkih vježbi planiran je od 12.2018. do završetka akademske godine, a raspored vježbi biti će objavljen naknadno.

 

 

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

Popis studenata i raspored po grupama možete pogledati ovdje.

Raspored vježbi iz kolegija Osnove zdravstvene njege možete pogledati ovdje.