Posljednja izmjena: 15.01.2019. 13:29

RASPORED NASTAVE 3. GODINE DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA SESTRINSTVA

Akademska godina 2018. / 2019.
V.
semestar

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika (P)

Dr. sc. Biserka Sedić

(od 15.10. do 09.11.2018.)

8.00 – 10.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstvena njega odraslih II (P)

Irena Kovačević, dipl. med. techn.

(od 15.10. do 12.11.2018.)

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstvena njega u kući (P)

Mara Županić, dipl. med. techn.

(od 15.10. do 19.11.2018.)

13.00 – 15.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Anesteziologija, reanimatologija i int. lij. (P)

Dr.sc. Marinko Vučić

 (od 15.10. do 12.11.2018.)

15.30 – 17.45

Mlinarska c. 34, amfiteatar

Otorinolaringologija (P)

Dr.sc. Ivan Rašić, dr.med.

(od 15.10. do 12.11.2018.)

18.00 – 19.30

Mlinarska c. 34, amfiteatar

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega u zajednici (P)

dr. sc. Jadranka Pavić Mara Županić, dipl.med. techn. (16.10., 23.10., 30.10., 20.11.)

09.00 – 11.15

Ksaver 196a, dvorana 403

08.00 – 11.00

(20.11.)

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika (P)

Dr. sc. Biserka Sedić

(samo 09.10.2018. u ovom terminu)

09.00 – 11.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstvena njega u kući (P)

Mara Županić, dipl. med. techn.

(samo 02.10.2018. u ovom terminu.)

09.45 – 11.15

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstvena njega osoba s invaliditetom (P)

Dr. sc. Jadranka Pavić

 (od 02.10. do 30.10.2018.)

11.30 – 13.45

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstvena njega u kući (S)

Mara Županić, dipl. med. techn.

(od 02.10. do 09.10.2018.)

14.00 – 16.15

Grupa 1

Ksaver 196a, dvorana 403

14.00 – 15.30

(09.10.2018.)

Zdravstvena njega starijih osoba (S)

Dr. sc. Biserka Sedić

(od 16.10. do 13.11.2018.)

14.00 – 16.15

Grupa  3

Ksaver 196a, dvorana 403

Kirurgija, traumatologija i ortopedija (P)

Prof.dr.sc. Mario Zovak

(od 02.10. do 04.12.2018.)

16.30 – 18.45

Mlinarska c. bb, amfiteatar

( 04.12. – Ksaver 196a, dvorana 403)

14.00 – 16.15

(04.12.2018.)

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega starijih osoba (P)

Dr. sc. Biserka Sedić

(od 03.10. do 14.11.2018.)

08.00 – 10.15

Ksaver 196a, dvorana 403

08.00 – 09.30

(14.11.2018.)

Zdravstvena njega odraslih II (P)

Irena Kovačević, dipl. med. techn.

(od 03.10. do 31.10.2018.)

10.30 – 12.45

Ksaver 196a, dvorana 403

Zdravstvena njega osoba s invaliditetom (S)

Dr. sc. Jadranka Pavić

(od 03.10. do 31.10.2018.)

13.00 – 14.30

Grupa 1

Mlinarska c. 38, dvorana 4

Zdravstvena njega starijih osoba (S)

Dr. sc. Biserka Sedić

(od 03.10. do 31.10.2018.)

13.00 – 15.15

Grupa 2

Ksaver 196a, dvorana 404

Zdravstvena njega u kući (S)

Mara Županić, dipl. med. techn.

(od 03.10. do 10.10.2018.)

13.00 – 15.15

Grupa 3

Ksaver 209, dvorana 210

13.00 – 14.30

(10.10.2018.)

Psihijatrija i mentalno zdravlje (P)

Prof. dr. sc. Igor Filipčić

(od 03.10. do 05.12.2018.)

15.45 – 18.00

Ksaver 196a, dvorana 403

( 03.10.2018- Mlinarska c. 38, Dvorana 3)

14.00 – 16.45

(05.12.2018.)

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega u zajednici (P)

dr. sc. Jadranka Pavić Mara Županić, dipl.med. techn. (04.10., 18.10., 08.11., 15.11.)

08.00 – 10.15

Ksaver 196a, dvorana 404

(18.10 – Mlinarska c. 34, amfiteatar)

Zdravstvena njega u kući (S)

Mara Županić, dipl. med. techn.

(od 04.10. do 11.10.2018.)

10.30 – 12.45

Grupa 2

Ksaver 196a, dvorana 404

10.30 – 12.00

(11.10.2018.)

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika (S)

Dr. sc. Biserka Sedić

(od 11.10. do 15.11.2018.)

13.00 – 15.15

Grupa 3

Ksaver 209, dvorana 209

Zdravstvena njega u zajednici (S)

dr. sc. Jadranka Pavić Mara Županić, dipl.med. techn.

(samo 18.10. u ovom terminu)

10.30 – 12.00

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 2

Zdravstvena njega starijih osoba (S)

Dr. sc. Biserka Sedić

(od 04.10. do 08.11.2018.)

10.30 – 12.45

Grupa 1

Ksaver 209, dvorana 209

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Zdravstvena njega osoba s invaliditetom (S)

Dr. sc. Jadranka Pavić

 (od 05.10. do 09.11.2018.)

09.45 – 11.15

Grupa 2

Ksaver 196a, dvorana 405

Zdravstvena njega u zajednici (S)

dr. sc. Jadranka Pavić Mara Županić, dipl.med. techn.

(od 05.10. do 12.10.2018.)

09.00 – 11.15

Grupa 1

Ksaver 196a, dvorana 404

11.30 – 13.00

(12.10.2018.)

Zdravstvena njega u zajednici (S)

dr. sc. Jadranka Pavić Mara Županić, dipl.med. techn.

(samo 05.10. u ovom terminu)

11.30 – 13.45

Grupa 2

Ksaver 196a, dvorana 404

Zdravstvena njega u zajednici (S)

dr. sc. Jadranka Pavić Mara Županić, dipl.med. techn.

(od 12.10. do 19.10.2018.)

09.00 – 11.15

Grupa 3

Ksaver 196a, dvorana 404

(19.10. – Ksaver 209, dvorana 209)

09.45 – 11.15

(19.10.2018.)

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika (S)

Dr. sc. Biserka Sedić

(od 12.10. do 16.11.2018.)

09.00 – 11.15

Grupa 1

Mlinarska c. 38, dvorana 4

Zdravstvena njega osoba s invaliditetom (S)

Dr. sc. Jadranka Pavić

(od 05.10. do 09.11.2018.)

11.30 – 13.00

Grupa 3

Mlinarska c. 38, dvorana 6

Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika (S)

Dr. sc. Biserka Sedić

(od 12.10. do 16.11.2018.)

11.30 – 13.45

Grupa 2

Mlinarska c. 38, dvorana 7

Napomene:

  • Nastava prema rasporedu započinje 10.2018. Raspored je podložan promjenama.
  • Raspored nastave za izborne kolegije biti će formiran nakon dovršetka upisa studenata u više godine.
  • Raspored nastave za kolegij Oftalmologija biti će objavljen naknadno.
  • Kliničke vježbe planirane su od 03.12.2018., a raspored vježbi biti će objavljen naknadno.

Raspored studenata po seminarskim grupama za sve kolegije:

  1. Grupa:od 01 – 33.
  2. Grupa:od 34 – 66.
  3. Grupa:od 67 – 100.

 

Voditeljica studija sestrinstva
Dr. sc. Biserka Sedić, prof.v.š.

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Raspored nastave izbornog kolegija Društveno korisno učenje u zdravstvu možete pogledati ovdje.

Raspored vjžbi iz kolegija Zdravstvena njega u kući možete pogledati ovdje.

Raspored vjžbi iz kolegija Zdravstvena njega psihijatrijskih bolesnika možete pogledati ovdje.

Raspored vjžbi iz kolegija Zdravstvena njega starijih osoba možete pogledati ovdje.

Raspored vjžbi iz kolegija Zdravstvena njega odraslih II možete pogledati ovdje.

Raspored vjžbi iz kolegija Zdravstvena njega u zajednici možete pogledati ovdje.

Raspored vjžbi iz kolegija Zdravstvena njega osoba s invaliditetom možete pogledati ovdje.