RASPORED NASTAVE |
|
|
|
|
|
|
|
Redovni studij Medicinsko - laboratorijska dijagnostika;
ak.god. 2023./2024.; 4. semestar |
|
|
|
|
DAN |
|
PONEDJELJAK |
|
|
PREDMET |
|
Medicinska
bakteriologija i virologija |
Patologija |
Opća klinička kemija |
Fiziologija s patofiziologijom |
Laboratorijska
endokrinologija - izborni kolegij |
Laboratorijska
endokrinologija - izborni kolegij |
Hematologija |
|
|
IZVOĐAČ |
|
Doc. dr. sc. Tatjana Vilibić-Čavlek; dr.sc. Oktavija
Đaković Rode, prof.struč.stud. ; dr.sc. Irena Tabain ; dr.sc. Andrea Babić
Erceg, prof.struč.stud. |
dr.sc. Ivana Ilić, prof.struč.stud. |
Doc. Dr.sc. Željka
Vogrinc , Ivana Barišić Lapić, med. biochem. i lab. med |
doc. dr. sc. Boris
Božić, prof. struč.stud.,dr. sc. Ivna Kocijan, prof.struč.stud. , dr. sc. Ana
Kovšca Janjatović |
dr.sc. Domagoj
Marijančević |
dr.sc. Domagoj
Marijančević |
izv.prof.dr.sc. J.
Stepan Giljević, prof.struč.stud. |
|
|
TIP NASTAVE |
|
predavanje |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
seminar |
kliničke vježbe |
|
|
MJESTO |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 125 |
Mlinarska cesta 38, dv.
121, osim 4.3. dv. 111 |
Mlinarska cesta 38, dv. 125 |
Mlinarska cesta 38, dv. 123 |
Mlinarska cesta 38, dv. 123 |
Mlinarska cesta 38, dv. 123 |
Klinika za dječje
bolesti Zagreb, Ul. Vjekoslava Klaića 16 |
|
|
Online |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
08,00-10,15 |
10,30-12,45 |
13,00-15,15 |
15,30-17,45 |
08,00-10,15 |
10,30-12,45 |
15,00-19,30 |
|
|
Datum |
RBT |
|
|
|
|
|
|
Grupa |
|
|
26.2.2024 |
1 |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
4.3.2024 |
2 |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
11.3.2024 |
3 |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
18.3.2024 |
4 |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
25.3.2024 |
5 |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
1.4.2024 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.4.2024 |
7 |
|
|
|
|
|
|
Grupa 4 |
|
|
15.4.2024 |
8 |
|
|
|
|
|
|
Grupa 4 |
|
|
22.4.2024 |
9 |
|
|
|
|
|
|
Grupa
1 od 09,00-13,30 i Grupa
4 od 15,00-19,30 |
|
|
29.4.2024 |
10 |
|
|
|
|
|
|
Grupa 1 |
|
|
6.5.2024 |
11 |
|
|
|
|
Predavanje |
|
Grupa
5 od 08,00-12,30 u Klinička bolnica
Dubrava
Grupa 3 od 15,00-19,30 u Klinika za dječje bolesti Zagreb |
|
|
13.5.2024 |
12 |
|
|
|
|
Predavanje |
seminar |
Grupa
6 od 08,00-12,30 u Klinička bolnica
Dubrava
Grupa 3 od 15,00-19,30 u Klinika za dječje bolesti Zagreb |
|
|
20.5.2024 |
13 |
|
|
|
|
Predavanje |
seminar |
Grupa 2 |
|
|
27.5.2024 |
14 |
|
|
|
|
Predavanje |
seminar |
|
|
|
3.6.2024 |
15 |
|
|
|
|
Predavanje |
seminar |
|
|
|
10.6.2024 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAN |
|
UTORAK |
|
|
|
|
|
PREDMET |
|
Fziologija s
patofiziologijim |
Opća klinička kemija |
Laboratorijska
endokrinologija - izborni kolegij |
Patologija |
Hematologija |
|
|
|
|
IZVOĐAČ |
|
Filip Vrban, dr.med. |
doc.dr.sc. Ž. Vogrinc,
prof.struč.stud. |
doc. dr.sc. Domagoj
Marijančević |
dr.sc. Ivana Ilić, prof.struč.stud. |
izv.prof.dr.sc. J.
Stepan Giljević, prof.struč.stud. |
|
|
|
|
TIP NASTAVE |
|
Laboratorijske vježbe |
Kliničke vježbe |
laboratorijske vježbe |
laboratorijske vježbe |
kliničke vježbe |
|
|
|
|
MJESTO |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 101 |
Klinički zavod za
lobratorijsku dijagnostiku KBC Zagreb, Kišpatićeva 12, zgrada Poliklinika,
II. Kat |
Klinički zavod za
kemiju, Zgrada br. 27, KBC Sestre milosrdnice Vinogradska 29 |
suradne ustanove |
Klinička bolnica
Dubrava |
|
|
|
|
Online |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
15,30-17,45 |
13,30-18,45 |
11,00-14,45 |
13,30-17,15 |
08,00-12,30 |
|
|
|
|
Datum |
RBT |
grupa 1 (1-10) i 4 (31-40) |
|
Grupa |
Grupa 3 |
Grupa |
|
|
|
|
27.2.2024 |
1 |
|
Grupa 1 i 2 |
|
|
|
|
|
|
|
5.3.2024 |
2 |
Grupa 4 (31-40) |
Grupa 1 i 2 |
|
Grupa 3 |
|
|
|
|
|
12.3.2024 |
3 |
Grupa 4 (31-40) |
Grupa 1 i 2 |
|
Grupa 3 |
|
|
|
|
|
19.3.2024 |
4 |
Grupa 4 (31-40) |
Grupa 1 i 2 |
|
Grupa 3 |
|
|
|
|
|
26.3.2024 |
5 |
Grupa 4 (31-40) |
Grupa 3 i 4 |
|
Grupa 3 |
|
|
|
|
|
2.4.2024 |
6 |
IZVANREDNI ISPITNI
ROK, NASTAVA SE NE ODRŽAVA |
|
|
|
|
|
|
9.4.2024 |
7 |
Grupa 4 (31-40) |
Grupa 3 i 4 |
|
Grupa 3 |
|
|
|
|
|
16.4.2024 |
8 |
Grupa 1 (1-10) |
Grupa 3 i 4 |
|
Grupa 3 |
|
|
|
|
|
23.4.2024 |
9 |
Grupa 1 (1-10) |
Grupa 3 i 4 |
|
|
|
|
|
|
|
30.4.2024 |
10 |
Grupa 1 (1-10) |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
|
|
|
|
7.5.2024 |
11 |
Grupa 1 (1-10) |
Grupa 5 i 6 |
|
|
Grupa 5 |
|
|
|
|
14.5.2024 |
12 |
Grupa 1 (1-10) |
Grupa 5 i 6 |
Grupa 1 (1-9) |
|
Grupa 6 |
|
|
|
|
21.5.2024 |
13 |
|
Grupa 5 i 6 |
Grupa 2 (10-18) |
|
|
|
|
|
|
28.5.2024 |
14 |
|
|
Grupa 3 (19-27) |
|
|
|
|
|
|
4.6.2024 |
15 |
|
|
Grupa 4 (28-37) |
|
|
|
|
|
|
11.6.2024 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAN |
|
SRIJEDA |
|
|
|
PREDMET |
|
Medicinska
bakteriologija i virologija |
Medicinska
bakteriologija i virologija |
Hematologija |
Hematologija |
Hematologija |
Patologija |
Hematologija |
|
|
IZVOĐAČ |
|
dr. sc. Blaženka Hunjak
prof.struč.stud. , Doc.dr.sc. Tatjana Vilibić-Čavlek,dr.sc Irena Tabain, Ana
Sanković dipl.sanit.ing; Nataša Cetinić Balent, dr.med. |
dr. sc. Blaženka Hunjak
prof.struč.stud. , Doc.dr.sc. Tatjana Vilibić-Čavlek,dr.sc Irena Tabain, Ana
Sanković dipl.sanit.ing; Nataša Cetinić Balent, dr.med. |
mr.sc. Aleksandra
Bonevski; izv.prof.dr.sc. J. Stepan Giljević, prof.struč.stud. |
mr.sc. Aleksandra
Bonevski; doc.dr.sc. Jasna Leniček Krleža |
mr.sc. Aleksandra
Bonevski; izv.prof.dr.sc. J. Stepan Giljević, prof.struč.stud. |
dr.sc. Ivana Ilić, prof.struč.stud. |
izv.prof.dr.sc. J.
Stepan Giljević, prof.struč.stud. |
|
|
TIP NASTAVE |
|
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
predavanje |
seminar |
seminar |
laboratorijske vježbe |
kliničke vježbe |
|
|
MJESTO |
|
HZJZ Vježbaonica ,Zavod za mikrobiologiju
Rockefellerova 2 /2.kat |
HZJZ Vježbaonica ,Zavod za mikrobiologiju
Rockefellerova 2 /2.kat |
Mlinarska cesta 38, dv.
123 |
Mlinarska cesta 38, dv. 125 |
Mlinarska cesta 38, dv. 113 |
suradne ustanove |
Klinička bolnica
Dubrava |
|
|
Online |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
08,00-11,00 |
11,00-14,00 |
15,15-17,30 |
15,15-17,30 |
15,15-17,30 |
13,30-17,15 |
08,00-12,30 |
|
|
Datum |
RBT |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
|
Grupa1 (1-20) |
Grupa 2 (21-40) |
Grupa 2 |
Grupa |
|
|
28.2.2024 |
1 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
predavanje |
|
|
Grupa 2 |
|
|
|
6.3.2024 |
2 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
predavanje |
|
|
Grupa 2 |
|
|
|
13.3.2024 |
3 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
predavanje |
|
|
Grupa 2 |
|
|
|
20.3.2024 |
4 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
predavanje |
|
|
Grupa 2 |
|
|
|
27.3.2024 |
5 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
predavanje |
|
|
Grupa 2 |
|
|
|
3.4.2024 |
6 |
IZVANREDNI ISPITNI
ROK, NASTAVA SE NE ODRŽAVA |
|
|
|
|
10.4.2024 |
7 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
|
Grupa1 (1-20) |
Grupa 2 (21-40) |
|
|
|
|
17.4.2024 |
8 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
|
Grupa1 (1-20) |
Grupa 2 (21-40) |
|
|
|
|
24.4.2024 |
9 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
|
Grupa1
(1-20) |
Grupa
2 (21-40) |
|
|
|
|
1.5.2024 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.5.2024 |
11 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
|
Grupa1 (1-20) |
Grupa 2 (21-40) |
|
Grupa 5 |
|
|
15.5.2024 |
12 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
|
Grupa1 (1-20) |
Grupa 2 (21-40) |
|
Grupa 6 |
|
|
22.5.2024 |
13 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
|
|
|
|
Grupa 2 od 15,00-19,30 u
Klinika za dječje bolesti Zagreb |
|
|
29.5.2024 |
14 |
1.(1-10) i 2. (11-20) grupa |
3. (21-30) i 4. (31-41) grupa |
|
|
|
|
|
|
|
5.6.2024 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.6.2024 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAN |
|
ČETVRTAK |
|
|
|
|
|
PREDMET |
|
Fiziologija s
patofiziologijom |
Fiziologija s
patofiziologijom |
Mikrobiološka
dijagnostika turberkuloze - izborni kolegij |
Hematologija |
|
|
|
|
|
IZVOĐAČ |
|
Ante Subašić, dr.med.;
Mia Jurilj Sajko, dr.med.; Filip Vrban, dr. med. |
Ante Subašić, dr.med.;
Mia Jurilj Sajko, dr.med.; Filip Vrban, dr. med. |
dr.sc. Ljiljana Žmak |
izv.prof.dr.sc. J.
Stepan Giljević, prof.struč.stud. |
|
|
|
|
|
TIP NASTAVE |
|
seminar |
seminar |
predavanja |
kliničke vježbe |
|
|
|
|
|
MJESTO |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 113, osim 18.4. dv. 122 |
Mlinarska cesta 38, dv.
113, osim 18.4. dv. 122 |
|
Klinika za dječje
bolesti Zagreb, Ul. Vjekoslava Klaića 16 |
|
|
|
|
|
Online |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
15,00-16,30 |
16,45-18,15 |
11,30-14,30 |
15,00-19,30 |
|
|
|
|
|
Datum |
RBT |
1. Grupa (1-20) |
2.Grupa (21-40) |
|
Grupa |
|
|
|
|
|
29.2.2024 |
1 |
1. Grupa (1-20) od 15,00-15,45 |
2. Grupa (21-40) od 16,00-16,45 |
|
|
|
|
|
|
|
7.3.2024 |
2 |
1. Grupa (1-20) |
2.Grupa (21-40) |
predavanja Mlinarska cesta 38, dv. 122 |
|
|
|
|
|
|
14.3.2024 |
3 |
1.
Grupa (1-20) |
2.Grupa
(21-40) |
predavanja |
|
|
|
|
|
|
21.3.2024 |
4 |
1. Grupa (1-20) |
2.Grupa (21-40) |
predavanja Mlinarska
cesta 38, dv. 121 |
|
|
|
|
|
|
28.3.2024 |
5 |
1.
Grupa (1-20) |
2.Grupa
(21-40) |
predavanja
od 12,15-14,30 |
|
|
|
|
|
|
4.4.2024 |
6 |
IZVANREDNI ISPITNI ROK, NASTAVA SE NE ODRŽAVA |
|
|
|
|
|
|
11.4.2024 |
7 |
1. Grupa (1-20) |
2.Grupa (21-40) |
|
Grupa 4 od 09,00-13,30 |
|
|
|
|
|
18.4.2024 |
8 |
1. Grupa (1-20) |
2.Grupa (21-40) |
|
Grupa 4 od 09,00-13,30 |
|
|
|
|
|
25.4.2024 |
9 |
1.
Grupa (1-20) |
2.Grupa
(21-40) |
|
Grupa 1 od 09,00-13,30 |
|
|
|
|
|
2.5.2024 |
10 |
|
|
|
Grupa
3 od 15,00-19,30 Grupa 1 od
09,00-13,30 |
|
|
|
|
|
9.5.2024 |
11 |
|
|
|
Grupa
3 od 15,00-19,30 u Klinika za dječje
bolesti Zagreb
Grupa 5 od 08,00-12,30 u Klinička bolnica Dubrava |
|
|
|
|
|
16.5.2024 |
12 |
|
|
|
Grupa
6 od 08,00-12,30 u Klinička bolnica
Dubrava Grupa 2 od
15,00-19,30 u Klinika za dječje bolesti Zagreb |
|
|
|
|
|
23.5.2024 |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.5.2024 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.6.2024 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.6.2024 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAN |
|
PETAK |
|
|
|
|
|
|
PREDMET |
|
Fiziologija s
patofiziologijom |
Fiziologija s
patofiziologijom |
Patologija |
Hematologija |
|
|
|
|
|
IZVOĐAČ |
|
dr.sc. Ana Kovšca
Janjatović |
Mia Jurilj Sajko,
dr.med. |
dr.sc. Ivana Ilić, prof.struč.stud. |
izv.prof.dr.sc. J.
Stepan Giljević, prof.struč.stud. |
|
|
|
|
|
TIP NASTAVE |
|
Laboratorijske
vježbe |
Laboratorijske vježbe |
laboratorijske vježbe |
kliničke vježbe |
|
|
|
|
|
MJESTO |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 101 |
Mlinarska cesta 38, dv. 101 |
suradne ustanove |
Klinika za dječje
bolesti Zagreb, Ul. Vjekoslava Klaića 16 |
|
|
|
|
|
Online |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
10,00-12,15 |
15,00-17,15 |
13,30-17,15 |
15,00-19,30 |
|
|
|
|
|
Datum |
RBT |
grupa 3 (21-30) |
grupa 2 (11-20) |
Grupa 4 i Grupa 1 |
Grupa |
|
|
|
|
|
1.3.2024 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.3.2024 |
2 |
grupa 3 (21-30) |
grupa 2 (11-20) |
Grupa 4 i Grupa 1 |
|
|
|
|
|
|
15.3.2024 |
3 |
grupa 3 (21-30) |
grupa 2 (11-20) |
Grupa 4 i Grupa 1 |
|
|
|
|
|
|
22.3.2024 |
4 |
grupa 3 (21-30) |
grupa 2 (11-20) |
Grupa 4 i Grupa 1 |
|
|
|
|
|
|
29.3.2024 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.4.2024 |
6 |
IZVANREDNI ISPITNI
ROK, NASTAVA SE NE ODRŽAVA |
|
|
|
|
|
|
|
12.4.2024 |
7 |
grupa 3 (21-30) |
grupa 2 (11-20) |
Grupa 4 i Grupa 1 |
|
|
|
|
|
|
19.4.2024 |
8 |
grupa 3 (21-30) |
grupa 2 (11-20) |
Grupa 4 i Grupa 1 |
|
|
|
|
|
|
26.4.2024 |
9 |
|
|
|
Grupa 1 od 09,00-13,30 |
|
|
|
|
|
3.5.2024 |
10 |
|
|
|
Grupa 3 |
|
|
|
|
|
10.5.2024 |
11 |
|
|
|
Grupa 5 od 08,00-12,30 u
Klinička bolnica Dubrava |
|
|
|
|
|
17.5.2024 |
12 |
|
|
|
Grupa
6 od 08,00-12,30 u Klinička bolnica
Dubrava
Grupa 2 od 15,00-19,30 u Klinika
za dječje bolesti Zagreb |
|
|
|
|
|
24.5.2024 |
13 |
|
|
|
Grupa 2 |
|
|
|
|
|
31.5.2024 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.6.2024 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.6.2024 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NAPOMENE: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Nastava 2. semestra kreće od 26.2.2024.
i traje do 15.6.2024. |
|
|
|
|
|
|
|
|
2.
Zeleno obojana nastava je online nastava preko MS Teams-a (predavanja),
odnosno preko BBB (seminari i metodičke vježbe) |
|
|
|
|
|
|
3.
Crno obojani redak - NERADNI DANI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|