RASPORED NASTAVE |
|
|
|
|
|
|
|
|
Redovni studij Sanitarnog inženjerstva ;
ak.god. 2023./2024.; 2. semestar |
|
|
|
|
|
DAN |
|
PONEDJELJAK |
|
|
|
|
|
PREDMET |
|
Kemija 2 |
Biologija |
Biologija |
Biologija |
Engleski jezik - izborni kolegij |
Engleski jezik-izborni kolegij |
Informatika |
Fizika |
Opća ekologija |
|
IZVOĐAČ |
|
Dr.sc Lana Feher Turković,prof.v.š.;dr.sc.
Irena Kereković;Sandra Domjanić Drozdek,dipl.ing. |
Dr.sc. Ana Mojsović Ćuić |
Anđelka Šepak,mag.biol. mol. |
Anđelka Šepak,mag.biol. mol. |
Dr.sc. Nikola Novaković |
Dr.sc. Nikola Novaković |
Dr.sc. Domagoj Caban,mag.med.lab.diag. |
dr.sc. Dalibor Perković |
mr.sc. M. Škrtić |
|
TIP NASTAVE |
|
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
seminari |
seminari |
Metodičke vježbe |
Laboratorijske vježbe |
seminar |
|
MJESTO |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 112 |
Mlinarska cesta 38, dv. 112 |
Mlinarska cesta 38, dv. 112 |
Mlinarska cesta 38, dv. 112 |
Mlinarska cesta 38 |
Mlinarska cesta 38 |
Ksaver 209, dv. 334 |
Ksaver 209, dv. 334 |
Ksaver 209, dv. 302 |
|
Online |
|
|
|
|
|
MOODLE |
MOODLE |
MOODLE |
|
|
|
VRIJEME |
|
08,15-12,45 |
13,00-15,15 |
15,30-17,45 |
17,45-20,00 |
11,30-13,00 |
13,30-15,00 |
16,00-18,15 |
08,15-10,30 |
08,00-11,45 |
|
Datum |
RBT |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 |
Grupa 5 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
26.2.2024 |
1 |
Grupa 1 |
|
|
|
Grupa 2 dv. 113 |
Grupa 1 dv. 113 |
|
|
|
|
4.3.2024 |
2 |
Grupa 1 |
|
|
|
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
|
11.3.2024 |
3 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 |
Grupa 5 |
Grupa 2 dv. 123 |
Grupa 1 dv. 123 |
Grupa 2 |
|
|
|
18.3.2024 |
4 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 |
Grupa 5 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
|
25.3.2024 |
5 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 |
Grupa 5 |
Grupa 2 dv. 122 |
Grupa 1 dv. 113 |
Grupa 2 |
|
|
|
1.4.2024 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.4.2024 |
7 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 |
Grupa 5 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
|
15.4.2024 |
8 |
|
|
|
|
Grupa 2 dv. 125 |
Grupa 1 dv. 125 |
Grupa 2 Mlinarska, dv. 101 |
|
|
|
22.4.2024 |
9 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 |
Grupa 5 |
Grupa 2 dv. 125 |
Grupa 1 dv. 125 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
|
|
29.4.2024 |
10 |
|
|
|
|
Grupa 2 dv. 125 |
Grupa 1 dv. 125 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
6.5.2024 |
11 |
|
|
|
|
Grupa 2 |
Grupa
1 |
Grupa
2 |
Grupa
1 |
|
|
13.5.2024 |
12 |
|
|
|
|
Grupa 2 dv. 125 |
Grupa
1 dv. 125 |
Grupa
2 |
Grupa
1 |
Grupa 2 od 08:15-12:00
dv. 303 |
|
20.5.2024 |
13 |
|
|
|
|
Grupa 2 dv. 125 |
Grupa
1 dv. 125 |
|
Grupa
1 |
|
|
27.5.2024 |
14 |
|
|
|
|
Grupa 2 dv. 125 |
Grupa
1 dv. 125 |
|
Grupa
1 |
|
|
3.6.2024 |
15 |
|
|
|
|
Grupa 2 |
Grupa
1 |
|
|
|
|
10.6.2024 |
16 |
|
|
|
|
Grupa 2 dv. 125 |
Grupa
1 dv. 125 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAN |
|
UTORAK |
|
|
|
|
|
|
PREDMET |
|
Mikrobiologija i
parazitologija |
Kemija 2 |
Kemija 2 |
Informatika |
Informatika |
Fizika |
Fiziologija |
Njemački
jezik |
|
|
IZVOĐAČ |
|
Dr.sc. Ivana
Lukšić;dr.sc. Mirjana Šimić |
Dr.sc. Irena Kereković |
Dr.sc Lana Feher
Turković,prof.v.š.;dr.sc. Irena Kereković;Sandra Domjanić Drozdek,dipl.ing. |
Mario Somek,dipl.ing. |
Mario Somek,dipl.ing. |
dr.sc. Dalibor Perković |
dr.sc. Ana Kovšca
Janjatović; Filip Vrban, dr.med. |
Sanda Marjanović, prof. |
|
|
TIP NASTAVE |
|
predavanje |
predavanje |
Laboratorijske vježbe |
Metodičke vježbe |
metodičke vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
seminar |
|
|
MJESTO |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 121 |
Mlinarska cesta 38, dv. 121 |
Mlinarska cesta 38, dv. 112 |
Ksaver 209, dv. 334, osim 14.5.nema inf.dv. |
Ksaver 209, dv. 334,
osim 14.5. Mlinarska cesta 38, dv. 101 |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 101 |
Mlinarska cesta 38 |
|
|
Online |
|
|
|
|
MOODLE |
MOODLE |
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
08,00-09,30 |
09,45-12,00 |
13,00-17,30 |
15,45-18,00 |
18,00-20,15 |
12,15-15,15 |
13,00 - 15,15 |
12,30-14,00 |
|
|
Datum |
RBT |
|
|
Grupa 3 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 |
|
|
|
|
27.2.2024 |
1 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 3 |
|
|
|
|
seminar dv. 113 |
|
|
5.3.2024 |
2 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 3 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
|
Grupa 4 |
seminar |
|
|
12.3.2024 |
3 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 3 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
|
Grupa 4 |
seminar dv. 113 |
|
|
19.3.2024 |
4 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 3 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
|
Grupa 4 |
seminar |
|
|
26.3.2024 |
5 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 3 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
|
Grupa 4 |
seminar dv. 113 |
|
|
2.4.2024 |
6 |
IZVANREDNI ISPITNI
ROK, NASTAVA SE NE ODRŽAVA |
|
|
|
|
|
9.4.2024 |
7 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 3 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
|
Grupa 4 |
seminar |
|
|
16.4.2024 |
8 |
predavanje |
predavanje |
|
Grupa 1 |
Grupa 3 |
|
Grupa 3 |
seminar dv. 113 |
|
|
23.4.2024 |
9 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 3 |
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 Ksaver 209, dv. 323 |
|
seminar dv. 125 |
|
|
30.4.2024 |
10 |
predavanje |
predavanje |
|
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 Ksaver 209, dv. 302 |
Grupa 3 |
seminar dv. 125 |
|
|
7.5.2024 |
11 |
predavanje |
predavanje |
|
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 |
Grupa 3 |
seminar |
|
|
14.5.2024 |
12 |
predavanje |
predavanje |
|
Grupa 1 |
Grupa 3 |
Grupa 4 Ksaver 209, dv. 323 |
Grupa 3 |
seminar dv. 123 |
|
|
21.5.2024 |
13 |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
Grupa 4 Mlinarska cesta
38, dv. 101 |
|
seminar dv. 123 |
|
|
28.5.2024 |
14 |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
Grupa 3 |
seminar dv. 123 |
|
|
4.6.2024 |
15 |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
seminar |
|
|
11.6.2024 |
16 |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
seminar dv. 113 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAN |
|
SRIJEDA |
|
|
|
|
|
PREDMET |
|
Mikrobiologija i parazitologija |
Mikrobiologija i parazitologija |
Mikrobiologija i parazitologija |
Kemija 2 |
Fiziologija |
Fiziologija |
Biologija |
Biologija |
|
|
IZVOĐAČ |
|
dr.sc. Mirjana Šimić |
mr.sc. Tatjana Marijan, dr.med. |
mr.sc. Vladimira Tičić, dr.med. |
Dr.sc Lana Feher Turković,prof.v.š.;dr.sc.
Irena Kereković;Sandra Domjanić Drozdek,dipl.ing. |
Dr.sc. Ana Kovšca Janjatović |
Dr.sc. Ana Kovšca Janjatović |
Dr.sc. Ana Mojsović Ćuić |
Dr.sc. Ana Mojsović Ćuić |
|
|
TIP NASTAVE |
|
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
|
|
MJESTO |
|
Nastavni zavod za javno zdravstvo
"Dr.Andrija Štampar"Mirogojska 16,mala dvorana(vježbaona) |
Nastavni zavod za javno zdravstvo
"Dr.Andrija Štampar"Mirogojska 16,mala dvorana(vježbaona) |
Nastavni zavod za javno zdravstvo
"Dr.Andrija Štampar"Mirogojska 16,mala dvorana(vježbaona) |
Mlinarska cesta 38, dv.112 |
Mlinarska cesta 38, dv. 101 |
Mlinarska cesta 38, dv. 101 |
Mlinarska cesta 38, dv. 112 |
Mlinarska cesta 38, dv. 112 |
|
|
Online |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
08,00-10,15 |
10,30-12,45 |
13,15-15,30 |
08,30-13,00 |
10,45-13,00 |
13,15-15,30 |
13,15-15,30 |
16,00-18,15 |
|
|
Datum |
RBT |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
Grupa 4 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
28.2.2024 |
1 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
Grupa 4 |
|
|
|
|
|
|
6.3.2024 |
2 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
Grupa 4 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
|
|
13.3.2024 |
3 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
Grupa 4 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
20.3.2024 |
4 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
Grupa 4 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
27.3.2024 |
5 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
Grupa 4 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
3.4.2024 |
6 |
IZVANREDNI ISPITNI
ROK, NASTAVA SE NE ODRŽAVA |
|
|
10.4.2024 |
7 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
Grupa 4 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
17.4.2024 |
8 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
|
|
|
|
24.4.2024 |
9 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
1.5.2024 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.5.2024 |
11 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
|
|
|
|
15.5.2024 |
12 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
|
|
|
|
22.5.2024 |
13 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
|
|
|
|
29.5.2024 |
14 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
|
|
|
|
5.6.2024 |
15 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
|
|
|
|
12.6.2024 |
16 |
Grupa 1 i 2 |
Grupa 3 i 4 |
Grupa 5 i 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAN |
|
ČETVRTAK |
|
|
|
|
|
|
PREDMET |
|
Informatika |
Fizika |
Fizika |
Fizika |
Fiziologija |
Opća ekologija |
Opća ekologija |
|
|
|
IZVOĐAČ |
|
doc. dr.sc. Marijan
Erceg |
dr.sc. Dalibor Perković |
dr.sc. Dalibor Perković |
dr.sc. Dalibor Perković |
Doc.dr.sc. Boris Božić;
dr.sc. Ivna Kocijan; Ante Subašić, dr.med. |
mr.sc. M. Škrtić; dr.sc.
A. Mojsović Ćuić |
dr.sc. A. Mojsović Ćuić |
|
|
|
TIP NASTAVE |
|
predavanje |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
predavanje |
predavanje |
seminar |
seminar |
|
|
|
MJESTO |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 122 |
Ksaver 209, dv. 334 |
Ksaver 209, dv. 334 |
Ksaver 209, dv. 303 |
Ksaver 209, dv. 303 |
Mlinarska cesta 38, dv. 122 |
Mlinarska cesta 38, dv. 122 |
|
|
|
Online |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
08,15-09,45 |
08,15-10,30 |
10,45-13,00 |
13,30-15,00 |
15,30-17,45 |
08,15-10,30 |
11,00-13,15 |
|
|
|
Datum |
RBT |
|
Grupa 3 |
Grupa 2 |
|
|
|
|
|
|
|
29.2.2024 |
1 |
predavanje |
|
|
|
predavanje |
|
|
|
|
|
7.3.2024 |
2 |
predavanje |
|
|
|
predavanje |
|
|
|
|
|
14.3.2024 |
3 |
predavanje |
|
|
|
predavanje |
|
|
|
|
|
21.3.2024 |
4 |
predavanje |
|
|
|
predavanje |
|
|
|
|
|
28.3.2024 |
5 |
predavanje |
|
|
|
predavanje |
|
|
|
|
|
4.4.2024 |
6 |
IZVANREDNI ISPITNI
ROK, NASTAVA SE NE ODRŽAVA |
|
|
|
|
|
11.4.2024 |
7 |
predavanje |
|
|
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
18.4.2024 |
8 |
predavanje |
|
Grupa 2 |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
25.4.2024 |
9 |
predavanje |
|
Grupa 2 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 1 od 10,00--13,45 |
|
|
|
|
2.5.2024 |
10 |
|
Grupa 3 |
|
predavanje |
predavanje |
Grupa 1 od 08,00-12,00 |
|
|
|
|
9.5.2024 |
11 |
|
Grupa
3 |
Grupa
2 |
predavanje |
predavanje |
|
|
|
|
|
16.5.2024 |
12 |
|
Grupa 3 |
Grupa 2 |
predavanje |
|
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
|
23.5.2024 |
13 |
|
Grupa 3 |
|
predavanje |
|
Grupa 1 |
Grupa 2 |
|
|
|
30.5.2024 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.6.2024 |
15 |
|
Grupa
3 |
Grupa
2 |
predavanje |
|
Grupa
2 |
Grupa
1 |
|
|
|
13.6.2024 |
16 |
|
Grupa 3 |
Grupa 2 |
predavanje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DAN |
|
PETAK |
|
|
|
|
|
|
PREDMET |
|
Opća ekologija |
Biologija |
Kemija 2 |
Fiziologija |
|
|
|
|
|
|
IZVOĐAČ |
|
izv.prof.dr.sc. Duje
Lisičić, prof. |
Dr.sc. Ana Mojsović
Ćuić,prof.struč.stud. |
Dr.sc Lana Feher Turković,prof.v.š.;dr.sc.
Irena Kereković;Sandra Domjanić Drozdek,dipl.ing. |
dr.sc. Ana Kovšca Janjatović |
|
|
|
|
|
|
TIP NASTAVE |
|
predavanje |
predavanje |
Laboratorijske vježbe |
Laboratorijske vježbe |
|
|
|
|
|
|
MJESTO |
|
Mlinarska cesta 38, dv. 122 |
Mlinarska cesta 38, dv. 122 |
Mlinarska cesta 38, dv. 112 |
Mlinarska cesta 38, dv. 101 |
|
|
|
|
|
|
Online |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VRIJEME |
|
08,00-10,15 |
10,30-12,00 |
12,30-17,00 |
12,30 - 14,45 |
|
|
|
|
|
|
Datum |
RBT |
|
|
Grupa 2 |
|
|
|
|
|
|
|
1.3.2024 |
1 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 2 |
|
|
|
|
|
|
|
8.3.2024 |
2 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 2 |
Grupa 5 |
|
|
|
|
|
|
15.3.2024 |
3 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 2 |
Grupa 5 |
|
|
|
|
|
|
22.3.2024 |
4 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 2 |
Grupa 5 |
|
|
|
|
|
|
29.3.2024 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.4.2024 |
6 |
IZVANREDNI ISPITNI
ROK, NASTAVA SE NE ODRŽAVA |
|
|
|
|
|
12.4.2024 |
7 |
predavanje |
predavanje |
Grupa 2 |
Grupa 5 |
|
|
|
|
|
|
19.4.2024 |
8 |
|
predavanje 09,45-12,00 |
|
Grupa 5 |
|
|
|
|
|
|
26.4.2024 |
9 |
|
predavanje 09,45-12,00 |
Grupa 2 |
|
|
|
|
|
|
|
3.5.2024 |
10 |
|
predavanje
09,45-12,00 |
Grupa 2 |
|
|
|
|
|
|
|
10.5.2024 |
11 |
|
predavanje 09,45-12,00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17.5.2024 |
12 |
|
predavanje |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.5.2024 |
13 |
|
predavanje |
|
|
|
|
|
|
|
|
31.5.2024 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.6.2024 |
15 |
|
predavanje |
|
|
|
|
|
|
|
|
14.6.2024 |
16 |
|
predavanje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NAPOMENE: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Nastava 2. semestra kreće od 26.2.2024. i
traje do 15.6.2024. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.
Zeleno obojana nastava je online nastava preko MS Teams-a (predavanja),
odnosno preko BBB (seminari i metodičke vježbe) |
|
|
|
|
|
|
|
3.
Crno obojani redak - neradni dani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|