Posljednja izmjena:

Prijedlog termina održavanja nastave za 2. godinu izvanrednog studija fizioterapije 2013./14.

II. godina

23.09. – 28.09.2013.

14.10. – 19.10.2013.

21.10. – 26.10.2013.

18.11. – 23.11.2013.

16.12. – 20.12. 2013.

27.01. – 01.02.2014.

03.02. – 08.02.2014.

24.02. – 01.03. 2014.

03.03. – 08.03. 2014.

07.04. – 12.04. 2014.

12.05. – 17.05. 2014.

09.06. – 14.06. 2014.

16.06. – 18.06. 2014

Voditeljica dodiplomskog studija fizioterapije, v.d.: Dr. sc. Vesna Filipović

 

RASPORED NASTAVE II. GODINE  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2013./2014.

PONEDJELJAK 12.05.2014.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe II

08.00 – 13.15

Suradne ustanove

Fizioterapija II (S) FT grupa 2

Ljiljana Vrcić-Kiseljak

14.15 – 16.00

16.00 – 17.15

Amfiteatar, Mlinarska 34

ZVU,seminarska dv.

Fizioterapija II (S) FT grupa 3

Ljiljana Vrcić-Kiseljak

17.15 – 20.15

ZVU,dv. 3

Fizioterapija II (S) FT grupa 3

Alma Rožman

14.15 – 17.15

Ksaver 196a, dv. 402

Fizioterapija II (S) FT grupa 2

Alma Rožman

17.15 – 20.15

Ksaver 196a, dv. 402

UTORAK 13.05.2014.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe II

08.00 – 13.15

Suradne ustanove

Fizioterapija II (P)

Ivan Milas, Ljiljana Vrcić Kiseljak

13.45 – 16.00

ZVU, dv. 2

Fizioterapijske vještine (V) FT 39-52

Danijela Majetić, Nikolina Dabro

16.15 – 19.15

Ksaver 209, dv. 303

Fizioterapijske vještine (V) FT 25-38

Dubravko Boranić

17.00 – 20.00

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapijske vještine (V) FT 53-66

Ivana Arapović

16.15 – 19.15

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapijske vještine (V) FT 67-80

Jelena Špionjak

16.00 – 18.00

18.00 – 20.00

Ksaver 209, dv. 215

Ksaver 209, dv. 305

Fizioterapija I (V) FT 81-95

Dubravko Magić

16.15 – 20.15

Ksaver 209, dv. 112

SRIJEDA 14.05.2014.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe II

08.00 – 13.15

Suradne ustanove

Fizioterapija II (S) FT grupa 3

Ljiljana Vrcić-Kiseljak

14.00 – 16.30

Ksaver 196a, dv. 405

Fizioterapija II (S) FT grupa 1

Ljiljana Vrcić-Kiseljak

17.00 – 20.00

Ksaver 196a, dv. 403

0MT II (V) FT grupa 1

Davorin Antonić

14.00 – 17.00

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapija II (S) Ft grupa 1

Alma Rožman

14.30 – 17.30

ZVU, dv. 3

Fizioterapija II (S) FT grupa 3

Alma Rožman

17.30 – 20.30

ZVU, dv. 3

ČETVRTAK 15.05.2014.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe II

08.00 – 13.15

Suradne ustanove

0MT II (V) FT grupa 2

Davorin Antonić

14.00 – 18.30

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapija II (S) FT grupa 1

Ljiljana Vrcić-Kiseljak

14.00 – 17.00

Amfiteatar, Rockefellerova 2

Fizioterapija II (S) FT grupa 2

Ljiljana Vrcić-Kiseljak

17.00 – 20.00

Amfiteatar, Rockefellerova 2

Fizioterapija II (S) Ft grupa 2

Alma Rožman

14.00 – 17.00

ZVU, dv. 7

Fizioterapija II (S) FT grupa 1

Alma Rožman

17.00 – 20.00

ZVU,seminarska dv.

PETAK 16.05.2014.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe II

08.00 – 13.15

Suradne ustanove

Fizioterapijske vještine (V) FT 81-95

Ana Pavlaković

13.45 – 16.00

Ksaver 209, dv. 308

Fizioterapijske vještine (V) FT 25-38

Višnja Smolčić

15.30 – 18.30

Ksaver 209, dv. 303

Fizioterapijske vještine (V) FT 13-24

Ivana Arapović

17.00 – 20.00

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapijske vještine (V) FT 67-80

Dubravko Boranić

17.00 – 20.00

Ksaver 209, dv. 209

Fizioterapijske vještine (V) FT 53-66

Jelena Špionjak

16.00 – 20.00

Ksaver 209, dv. 112

Fizioterapijske vještine (V) FT 96-110

Štefanija Opalin, Danijela Kovačić Percela

15.30 – 18.30

Klinička bolnica Sr. Milosrdnica, Kabinet vještina, Vinogradska 29

SUBOTA 17.05.2014.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapijske vještine (V) FT 25-38

Višnja Smolčić

08:00 – 11:45

Poliklinika za plućne bolesti,

D.Z. Črnomerec, Baruna Filipovića

Fizioterapijske vještine (V) FT 67-80

Višnja Smolčić

12:00 – 14:15

Poliklinika za plućne bolesti,

D.Z. Črnomerec, Baruna Filipovića

Fizioterapijske vještine (V) FT 39-52

Danijela Majetić, Nikolina Dabro

08.00 – 11.00

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapijske vještine (V) FT 53-66

Danijela Majetić, Nikolina Dabro

12.00 – 15.00

Ksaver 209, dv. 210

Fizioterapijske vještine (V) FT 13-24

Ivana Arapović

08.00 – 11.00

Ksaver 209, dv. 305

Fizioterapijske vještine (V) FT  39-52

Ivana Arapović

11.00 – 14.00

Ksaver 209, dv. 305

Fizioterapijske vještine (V) FT 1-12

Dubravko Boranić

08.00 – 11.00

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapijske vještine (V) FT 1-12

Dubravko Boranić

11.00 – 14.00

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapija I (V) FT 53-66

Dubravko Magić

08.00 – 12.00

Ksaver 209, dv. 303

Fizioterapija I (V) FT 13-24

Dubravko Magić

12.00 – 16.00

Ksaver 209, dv. 303

Fizioterapijske vještine (V) FT 67-80

Danijela Dobrić

08.00 – 11.00

Ksaver 209, dv. 112

Fizioterapijske vještine (V) FT 96-110

Ana Jurekoivć

14.00 – 17.00

Ksaver 209, dv. 215

Fizioterapijske vještine (V) FT 96-110

Danijela Dobrić

11.00 – 14.00

Ksaver 209, dv. 112

Fizioterapijske vještine (V) FT 81-95

Štefanija Opalin, Danijela Kovačić Percela

12.00 – 15.00

Klinička bolnica Sr. Milosrdnica, Kabinet vještina, Vinogradska 29

NAPOMENA: Sljedeći blok nastave za studente 2. godine izvanrednog studija fizioterapije održati će se u tjednu od 09.06. do 14.06. 2014. godine.

Voditeljica dodiplomskog studija fizioterapije, v.d.: Dr. sc. Vesna Filipović

 

Dodatni raspored za vježbe iz Respiratorne fizioterapije za mjesec Svibanj i Lipanj možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Kliničke vježbe II možete pogledati ovdje.

Popis studenata po grupama za kliničke vježbe možete pogledati ovdje.

Popis studenata za kolegij Fizioterapijske vještine/Fizioterapija I možete pogledati ovdje.

Popis studenata  za seminare iz kolegija Fizioterapija II možete pogledati ovdje.

Popis studenata za kolegij OMT II možete pogledati ovdje.

Popis studenata možete pogledati ovdje.