(Hrvatski) Studentica Tena Opačak i njezin plesni partner Filip Bilušić osvojili 4. mjesto u seniorskoj A kategoriji u akrobatskom rock’n’rollu

Sorry, this entry is only available in Croatian.

Studentica 2. godine studija Medicinsko laboratorijske dijagnostike Tena Opačak, vrhunska je sportašica prema kategorizaciji Hrvatskog olimpijskog odbora i istovremeno vrlo uspješna, redovna studentica pri Zdravstvenom veleučilištu.

Na posljednjem međunarodnom turniru, održanom u Ljubljani 6. lipnja 2015.g., (World Masters Cup) Tena Opačak i njen plesni partner Filip Bilušić osvojili su visoko 4. mjesto u seniorskoj A kategoriji u akrobatskom rock’n’rollu, te se time popeli na izvrsno 8. mjesto u ukupnom svjetskom poretku.

Ovaj međunarodni uspjeh potvrda je uspješnih rezultata ostvarenih i na domaćim turnirima. Sportsko-plesni par Opačak – Bilušić 9. svibnja ove godine osvojio je naslov državnih prvaka u najvišoj, seniorskoj A kategoriji, na državnom natjecanju održanom u Slavonskom Brodu.

Našoj vrijednoj i perspektivnoj kolegici želimo još puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!