Posljednja izmjena: 14.11.2018. 8:21

Planirani termini nastave 3. godina izvanrednog studija fizioterapije u Zagrebu

 

24.09.-29.09.2018.

22.10. – 27.10.2018.

 19.11. – 24.11.2018.

03.12. – 08.12.2018.

17.12. – 22.12.2018.

07.01.-12.01.2019.

04.02. – 09.02.2019.

25.02 – 02.03.2019.

18.03. – 23.03.2019.

08.04. – 13.04.2019.

06.05. – 11.05. 2019.

20.05. – 25.05. 2019.

03.06. – 08.06. 2019.

11.06. – 16.06. 2018.

RASPORED NASTAVE 3. GODINE IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE

 AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

­

PONEDJELJAK 19.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija III (S) FT 1-50

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh Izvođač: Mirjana Telebuh

16.00 – 20.00

Amfiteatar, Mlinarska bb

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 51-74

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

15:00 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 304

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 75-100

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

17:30 – 19:45

Ksaver 209, dvorana 304

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 124-147

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Maja Kolega

15:00 – 17:15

ZVU, dvorana 8

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 124-147

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Maja Kolega

17:30 – 19:45

ZVU, dvorana 8

UTORAK 20.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Bioetika (P)

Marija Brdarević

15:00 – 16:30

16.30-18.00

Ksaver 196a, dvorana 404

Ksaver 196a, dvorana 403

SRIJEDA 21.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija III (S) FT 51-100

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh Izvođač: Mirjana Telebuh

15.00 – 18.00

18.00-19.00

Ksaver 196a, dvorana 402

Ksaver 196a, dvorana 403

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 1-25

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

15:00 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 305

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 26-50

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

17:30 – 19:45

Ksaver 209, dvorana 305

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 101-123

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

15:00 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 304

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 124-147

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Maja Kolega

15:00 – 17:15

ZVU, dvorana 8

ČETVRTAK  22.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija III (S) FT 101-147

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh Izvođač: Mirjana Telebuh

15.00 – 19.00

ZVU, dvorana 4

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 26-50

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

15:00 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 305

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 1-25

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

17:30 – 19:45

Ksaver 209, dvorana 305

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 75-100

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

15:00 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 210

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 51-74

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

17:30 – 19:45

Ksaver 209, dvorana 210

PETAK 23.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Bioetika (P)

Marija Brdarević

15:00 – 18.45

ZVU, dvorana 3

SUBOTA 24.11.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 1-25

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

9:00 – 11:15

Ksaver 209, dvorana 304

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 26-50

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

11:30 – 13:45

Ksaver 209, dvorana 304

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 101-123

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

9:00 – 11:15

Ksaver 196a, dvorana 401

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 101-123

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

11:30 – 13:45

Ksaver 196a, dvorana 401

Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 03.12. – 08.12.2018.

Voditeljica studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

­

PONEDJELJAK 03.12.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Bioetika (S) FT 1-50

Marija Brdarević

Izvođač: Marija Brdarević

15:00 – 18.00

Ksaver 209, dvorana 209

Bioetika (S) FT 51-100

Marija Brdarević

Izvođač: Zrinka Pranjić Kozlek

15:00 – 18.00

Ksaver 196a, dvorana 403

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 101-123 (5. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

15:00 – 16:30

ZVU, dvorana 8

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 101-123 (5. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

16:45 – 18:15

ZVU, dvorana 8

UTORAK 04.12.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Bioetika (S) FT 101-147

Marija Brdarević

Izvođač: Marija Brdarević

15:00 – 18.00

ZVU, dvorana 4

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 1-25 (1. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

15:00 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 209

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 26-50 (2. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

17:30 – 19:45

Ksaver 209, dvorana 209

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 75-100 (4. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

15:00 – 17:15

Ksaver 196a, dvorana 404

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 51-74 (3. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

17:30 – 19:45

Ksaver 196a, dvorana 404

SRIJEDA 05.12.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Bioetika (S) FT 1-50

Marija Brdarević

Izvođač: Marija Brdarević

15:15 – 18.15

Ksaver 196a, dvorana 404

Bioetika (S) FT 51-100

Marija Brdarević

Izvođač: Zrinka Pranjić Kozlek

15:15 – 18.15

Ksaver 196a, dvorana 405

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 101-123 (5. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

15:00 – 17:15

Ksaver 209, dvorana 304

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 124-147 (6. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Maja Kolega

15:00 – 16:30

Ksaver 209, dvorana 305

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 124-147

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Maja Kolega

16:45 – 18:15

Ksaver 209, dvorana 305

ČETVRTAK  06.12.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Bioetika (S) FT 101-147

Marija Brdarević

Izvođač: Marija Brdarević

15:00 – 18.00

ZVU, dvorana 4

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 26-50 (2. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

15:00 – 16:30

ZVU, seminarska dvorana

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 26-50 (2. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Petar Fabijanić

16:45 – 18:15

ZVU, seminarska dvorana

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 75-100 (4. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

15:00 – 16:30

Ksaver 209, dvorana 209

Metode istraživanja u fizioterapiji (V)

FT 75-100 (4. grupa)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

Izvođač: Ivan Dević

16:45 – 18:15

Ksaver 209, dvorana 209

PETAK 07.12.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe III (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

15:00 – 16:30

Ksaver 196a, dvorana 403

Metode istraživanja u fizioterapiji (P)

Olivera Petrak, Damir Lučanin

16:45 – 18:15

Ksaver 196a, dvorana 403

SUBOTA 08.12.2018.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija III (V) FT 51-66

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh Izvođač: Zdravko Maček

08:30 – 14:30

Krapinske toplice

Fizioterapija III (V) FT 66-82

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh Izvođač: Ivan Balagović

08:30 – 14:30

Krapinske toplice

Fizioterapija III (V) FT 83-99

Gordana Grozdek Čovčić, Mirjana Telebuh Izvođač: Mario Mandić

08:30 – 14:30

Krapinske toplice

NAPOMENA:

 

Na vježbe iz predmeta Fizioterapije III. studenti su obvezni ponijeti sportsku odjeću (trenirka, tajice, majica kratkih rukava, kratke hlače, topić ili kupaći, pamučne čarape) te posebna čista obuća za kabinet.

Za vježbe iz Fizioterapije III. obavezno ponijeti plave knjižice.

Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 17.12. – 20.12.2018.

Voditeljica studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Popis studenata po grupama za vježbe iz kolegija Metode istraživanja u fizioterapiji možete pogledati ovdje.

Popisa studenata po grupama za seminare iz kolegija Fizioterapija III možete pogledati  ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Kliničke vježbe III možete pogledati ovdje.

Popis studenata po kliničkim grupama za kolegij Kliničke vježbe III i Kliničke vježbe IV možete pogledati ovdje.