Posljednja izmjena: 11.04.2019. 8:57

Planirani termini nastave 3. godina izvanrednog studija fizioterapije u Zagrebu

24.09.-29.09.2018.

22.10. – 27.10.2018.

 19.11. – 24.11.2018.

03.12. – 08.12.2018.

17.12. – 22.12.2018.

07.01.-12.01.2019.

04.02. – 09.02.2019.

25.02 – 02.03.2019.

18.03. – 23.03.2019.

08.04. – 13.04.2019.

06.05. – 11.05. 2019.

20.05. – 25.05. 2019.

03.06. – 08.06. 2019.

11.06. – 16.06. 2018.

 


 

RASPORED NASTAVE III. GODINE  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE, AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

PONEDJELJAK 18.03.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Gerontologija (P)

Lada Perković

15.15 – 18.30

Zvu, dvorana 7

UTORAK 19.03.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija IV (S) grupa 3

Tomislav Nemčić

Margareta Begić

15:15 – 16:45

Ksaver 196a, dvorana 405

Fizioterapija IV (S) grupa 2

Tomislav Nemčić

Margareta Begić

16:45 – 18:15

Ksaver 196a, dvorana 405

Gerontologija (P)

Olivera Petrak

18:15 – 19:45

Ksaver 209, dvorana 209

SRIJEDA 20.03.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija IV (S) grupa 1

Tomislav Nemčić

Margareta Begić

15:15 – 16:45

Ksaver 196a, dvorana 404

Gerontologija (P)

Olivera Petrak

16:45 – 19:00

Ksaver 209, dvorana 209

ČETVRTAK  21.03.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Gerontologija (V)

Olivera Petrak

15:15 – 16:45

Ksaver 196a, dvorana 403

Gerontologija (V)

Olivera Petrak

17:00 – 18:30

Ksaver 196a, dvorana 403

PETAK 22.03.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Gerontologija (V)

Lada Perković

15.00 – 18.00

Ksaver 196a, dvorana 405

Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 08.04. – 13.04.2019.

 

Voditeljica studija fizioterapije:

doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 


­

 

RASPORED NASTAVE III. GODINE  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

PONEDJELJAK 08.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija IV (P)

Tomislav Nemčić

15:00 – 20:00

ZVU, dvorana 2

 

 

 

UTORAK 09.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija IV (P)

Tomislav Nemčić

15:00 – 18:00

18.00-20.00

Amfiteatar, Mlinarska 34

ZVU, dvorana 3

 

 

 

SRIJEDA 10.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija IV (P)

Tomislav Nemčić

15:15 – 20:15

ZVU, dvorana 3

 

 

 

ČETVRTAK 11.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija IV (P)

Tomislav Nemčić

Izvođač: Ivana Rajnpreht Folnegović

15:15 – 19:00

Amfiteatar, Mlinarska 34

 

 

 

 

PETAK 12.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Kliničke vježbe IV (V)

Mirjana Telebuh

08:00 – 14:00

Suradne ustanove

Fizioterapija IV (P)

Tomislav Nemčić

Izvođač: Ivana Rajnpreht Folnegović

15:30 – 18.30

ZVU, dvorana 3

 

 

 

SUBOTA 13.04.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

 

 

 

 

 

 

Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 06.05. – 11.05.2019.

Voditeljica studija fizioterapije:
doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 


 

­

RASPORED NASTAVE III. GODINE  IZVANREDNOG DODIPLOMSKOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

PONEDJELJAK 06.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija IV (S) grupa 1

Tomislav Nemčić

Izvođač: Margareta Begić

13:45 – 16:00

ZVU, dvorana 5

UTORAK 07.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija IV (S) grupa 1

Tomislav Nemčić

Izvođač: Margareta Begić

09:00 – 11:15

ZVU, dvorana 5

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

14:00 – 15:30

ZVU, dvorana 3

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

15:30 – 18:00

ZVU, dvorana 2

SRIJEDA 08.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija IV (S) grupa 2

Tomislav Nemčić

Izvođač: Margareta Begić

13:45 – 16:00

Ksaver 196a, dvorana 404

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

16:15 – 18:30

ZVU, dvorana 3

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

18:45 – 20:15

ZVU, dvorana 3

ČETVRTAK  09.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija u sportu (S) FT 1-25

Vjeran Švaić

08.00-09.30

ZG velesajam, pavilion 6

Fizioterapija u sportu (S) FT 26-51

Vjeran Švaić

09.30-11.00

ZG velesajam, pavilion 6

Fizioterapija u sportu (S) FT 52-77

Vjeran Švaić

11.00-12.30

ZG velesajam, pavilion 6

PETAK 10.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija IV (S) grupa 3

Tomislav Nemčić

Izvođač: Margareta Begić

09:00 – 11:15

ZVU, dvorana 5

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

14:00 – 16:15

ZVU, dvorana 3

Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo (P)

Vitomir Boić

16:30 – 18:00

ZVU, dvorana 3

SUBOTA 11.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fizioterapija IV (S) grupa 2

Tomislav Nemčić

Izvođač: Margareta Begić

08:00 – 10:15

Ksaver 196a, dvorana 404

Fizioterapija IV (S) grupa 3

Tomislav Nemčić

Izvođač: Margareta Begić

10:30 – 12:45

Ksaver 196a, dvorana 404

       

Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 20.05. – 25.05.2019.

 

Voditeljica studija fizioterapije:

doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 


 

­

RASPORED NASTAVE III. GODINE  IZVANREDNOG PREDDODIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA FIZIOTERAPIJE,  AKADEMSKA GODINA 2018./2019.

PONEDJELJAK 20.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (P)

Lukrecija Jakuš

Izvođač: Nikolino Žura

08.00 – 10.15

ZVU, dvorana 6

Specijalne teme u fizioterapiji I (P)

Jelena Špionjak

Izvođač: Mihaela Grubišić

11.00 -14.00

ZVU, dvorana 3

 

 

 

 

 

 

UTORAK 21.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne teme u fizioterapiji I (P)

Jelena Špionjak

Izvođač: Mihaela Grubišić

11.00 – 14.00

Amfiteatar, Mlinarska 34

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (P)

Lukrecija Jakuš

 

14.30 – 16.45

ZVU, dvorana 6

 

 

 

SRIJEDA 22.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne teme u fizioterapiji I (P)

Jelena Špionjak

09.15 – 13.00

ZVU, dvorana 3

 

 

 

 

 

 

ČETVRTAK  23.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne teme u fizioterapiji I (P)

Jelena Špionjak

10.00 – 11.30

11.30-15.30

15.30-18.45

Amfiteatar, Mlinarska 34

ZVU, dvorana 3

ZVU, dvorana 2

PETAK 24.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Specijalne teme u fizioterapiji I (S)

Jelena Špionjak

11.00 – 13.15

ZVU, dvorana 3

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (P)

Lukrecija Jakuš

13.30 – 15.45

ZVU, dvorana 6

 

 

 

SUBOTA 25.05.2019.

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (V) – grupa 1

Lukrecija Jakuš

Izvođač: Katarina Ivanković

11.30 – 13.45

Ksaver 209, dvorana 209

Tehnike mobilizacije i manipulacije zglobova (V) – grupa 2

Lukrecija Jakuš

Izvođač: Dubravko Boranić

11.30 – 13.45

Ksaver 209, dvorana 305

Sljedeći blok nastave planira se u terminu od 03.06. – 08.06.2019.

 

Voditeljica Dodiplomskog stručnog studija fizioterapije:

doc.dr.sc. Snježana Schuster, prof.v.š.

 

Popis studenata možete pogledati ovdje.

Popis studenata po grupama za vježbe iz kolegija Metode istraživanja u fizioterapiji možete pogledati ovdje.

Popisa studenata po grupama za seminare iz kolegija Fizioterapija III možete pogledati  ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Kliničke vježbe III možete pogledati ovdje.

Raspored kliničkih vježbi iz kolegija Kliničke vježbe IV možete pogledati ovdje.

Popis studenata po kliničkim grupama za kolegij Kliničke vježbe III i Kliničke vježbe IV možete pogledati ovdje.

Popis studenata po grupama za vježbe iz kolegija Propriocepcija u fizioterapiji možete pogledati ovdje.

Popis studenata iz kolegija Fizioterapija u sportu pogledajte ovdje.