Posljednja izmjena: 13.02.2020. 15:01

 

RASPORED NASTAVE ZA STUDENTE 2. GODINE STUDIJA MEDICINSKO – LABORATORIJSKA DIJAGNOSTIKA AKADEMSKE GODINE 2019/2020.

4. SEMESTAR

 

PONEDJELJAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Medicinska bakteriologija i virologija (P)

24.2.; 2.3.; 9.3.; 16.3., 23.3., 30.3.,

6.4., 20.4., 27.4. 2020.

08,45 – 10,15

Mlinarska cesta 38, dvorana 125

Patologija (P)

24.2.; 2.3.; 9.3.; 16.3., 23.3. 2020.

10,30 – 12,45

Mlinarska cesta 38, dvorana 125

Opća klinička kemija (P)

24.2.; 2.3.; 9.3.; 16.3., 23.3. 2020.

13,00-15,15

Mlinarska cesta 38, dvorana 123

Hematologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

Patologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

UTORAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Fiziologija s patofiziologijom (V)

grupa B

3.3.; 10.3.; 17.3.; 24.3.; 31.3. 2020.

08.15-10.30

Mlinarska cesta 38, dvorana 101

Fiziologija s patofiziologijom (V)

grupa C

3.3.; 10.3.; 17.3.; 24.3.; 31.3. 2020.

10.30-12.45

Mlinarska cesta 38, dvorana 101

Opća klinička kemija (V)

od 26. 2. do kraja semestra

Grupa I, II, III prema turnusu

13,30 – 19,30

KBC Rebro, Kišpatićeva 12, KZLD

Hematologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

Patologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

SRIJEDA

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Medicinska bakteriologija i virologija (V)

voditelji vježbi

1.     Grupa

26.02.-20.05. 2020.

08,00 – 11,00  

HZJZ

Vježbaonica

Zavod za mikrobiologiju

Rockefellerova 2 / II kat

Fiziologija s patofiziologijom (V)

grupa A

4.3.; 11.3.; 18.3.; 25.3.; 1.4. 2020.

11,15-13,30

Mlinarska cesta 38, dvorana 101

Medicinska bakteriologija i virologija (V)

voditelji vježbi

2.     Grupa

26.02.-20.05. 2020.

11,00 – 14,00

HZJZ

Vježbaonica

Zavod za mikrobiologiju

Rockefellerova 2 / II kat

Hematologija (P)

26.2.; 4.3.; 11.3.; 18.3.; 25.3. 2020.

14,15-16,30

Mlinarska cesta 38, dvorana 125

Hematologija (S)

Grupa I

1.4.; 8.4.; 22.4.; 29.4.; 6.5.2020.

14,15-16,30

Ksaver 209, dvorana 321

Hematologija (S)

Grupa II

1.4.; 8.4.; 22.4.; 29.4.; 6.5.2020.

14,30 – 16,45

Mlinarska cesta 38, dvorana 125

Fiziologija s patofiziologijom (P)

26.2.; 4.3.; 11.3.; 18.3.; 25.3.; 1.4.; 8.4., 22.4. 2020.

17,00-18,30

Mlinarska cesta 38, dvorana 125

Hematologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

Patologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

ČETVRTAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Hematologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

Patologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

Fiziologija s patofiziologijom (S)

I.grupa

27.2.*; 5.3., 12.3.; 19.3.; 26.3.; 2.4.; 9.4.; 30.4. 2020.

*jedan školski sat

 

14,30-16,00

Ksaver 209, dvorana 323

Fiziologija s patofiziologijom (S)

II.grupa

27.2.*; 5.3., 12.3.; 19.3.; 26.3.; 2.4.; 9.4.; 30.4. 2020.

*jedan školski sat

16,00-17,30

Ksaver 209, dvorana 323

PETAK

PREDMET

VRIJEME

MJESTO

Hematologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

Patologija (V)

 

prema rasporedu po grupama

 

NAPOMENA

§   Nastava kolegija Medicinska bakteriologija i virologija započinje 24. veljače 2020. predavanjem prema rasporedu.

§   Predavanja kolegija Patologija počinju 24. veljače 2020.

§   Nastava iz kolegija Opća klinička kemija započinje predavanjem 24. veljače 2020. Vježbe će se održavati u turnusima.

§   Predavanja kolegija Fiziologija s patofiziologijom započinju 26. veljače 2020.

§   Nastava kolegija Hematologija započinje predavanjem 26. veljače 2020.

§   Nastava se ne održava tijekom dodatnog ispitnog roka (14. – 17. 04. 2020.)

 

dr. sc. Lana Feher Turković, prof.v.š.